درباره ما

محصولات فروشگاه ما شامل هدفون, اسپیکر, موزیک پلیر و گرامافون می باشد. هدفون ها شامل هدفون با سیم, هدفون بی سیم, هدفون مانیتورینگ و غیره می باشند.

درباره خرید از ما

     سایت خرید از ما فعالیت خود را از تاریخ 1394/11/1 بصورت رسمی در راستای فروشگاه تخصصی در زمینه صوت شروع به کار کرده است. . سایت خرید از ما سعی بر این دارد که با معرفی بهترین برندهای اسپیکر, هدفون, آمپلی فایر و پخش کننده موسیقی همراه با بهترین قیمت برای خریداران, خود را برتر از دیگر سایت ها نشان دهد. خرید از ما, توجه خاصی برای توضیحات محصولات کرده است. تمام توضیحات نوشته شده از دانش کارشناسان با تجربه و سایت های مرجع برداشته و ویرایش شده است تا یک اطلاعات درست در اختیار خریداران عزیز گذاشته شود.


محصولات ما


    محصولات فروشگاه خرید از ما شامل هدفون, اسپیکر, موزیک پلیر , آمپلی فایر و گرامافون می باشند. هدفون ها شامل هدفون با سیم, هدفون بی سیم, هدفون مانیتورینگ و غیره, اسپیکر ها هم شامل پرتابل و ثابت است. برندهای سایت تشکیل شده از سنهایزر محصول کشور آلمان, ای کی جی محصول کشور آمریکا, آدیو تکنیکا محصول کشور ژاپن, فیو محصول کشور چین, بنگ اند الافسن از کشور دانمارک, بوز از کشور آمریکا, مارشال از کشور انگلستان, جی بی ال محصول کشور آمریکا, هارمن کاردن محصول کشور آمزیکا, برگی محصول آلمان, یو ای محصول کشور سوئیس, لیبراتون محصول کشور دانمارک و غیره می باشد. ما سعی بر این داریم داریم بهترین برندها را در یک مجموعه برای شما جمع آوری کنیم. 


امکان تست محصولات


    فروشگاه تخصصی صوتی خرید از ما این را می داند صدا شنیدنی است به همین دلیل, این امکان را برای شما فراهم کرده است که بتوانید اسپیکر, هدفون, موزیک پلیرها را در فروشگاه فیزیکی ما به نام اسکار تست کنید. در بعضی موارد این امکان وجود دارد که محصولات در محل دریافت, را تست کنید.
اطمینان از انتخاب


    تمام محصولات دارای اطلاعات فنی هستند. تمام اطلاعاتی که مربوط به محصولات است, از سایت های اصلی آنها گرفته شده تا مشتری با هیچ نگرانی اطلاعات محصولات را بخواند و آنها را با هم مقایسه کند. انتخاب درست آن است که چند محصول مشابه و مورد علاقه با هم مقایسه شوند و بعد براساس نیازها یکی از آن ها انتخاب شود. زمانی که اطلاعات کامل باشد این کار انجام می شود که فروشگاه تخصصی صوتی خرید از ما با دقت فراوان اطلاعات را جمع آوری کرده است.

 

اطمینان از اصل بودن


    محصولاتی که در سایت  قرار دارد از شرکت های وارد کننده و نمایندگی ها گرفته شده است تا هیچ شکی در غیر اصل بودن آنها نشود. محصولاتی که دارای گارانتی نمی باشند برای اطمینان, 10 روز مهلت تست سلامت کالا به مشتری داده می شود که اگر ایراد داشته باشد آن کالا را برگردانند.

 

            


اطمینان از قیمت


 قیمت های محصولات براساس لیست شرکت های مادر در سایت گذاشته شده است. به این دلیل خرید بدون دردسر همراه با پیک رایگان بسیار بهتر از خرید حضوری در بازار و فروشگاه های فیزیکی است.

 

اطمینان از ارسال


فروشگاه تخصصی صوتی خرید از ما به شما این اطمینان را می دهد که کالا خریداری شده سالم به دست شما مشتری گرامی برسد.ارسال کالا توسط بهترین شرکت ارسال به نام تی باکس و در تهران توسط پیک انجام می شود.

 

تیم خرید از ما امیدوار است بتواند اطلاعات درستی به شما بدهد تا بتوانید یک خرید بدون نقص را بدون نگرانی انجام دهید.با تشکر 


مدیریت سایت خرید از ما


       نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.