فروش هدفون و هدست

اولین هدفون که به درستی کار می کرد در تاریخ 1910 میلادی توسط ناتالین بلدوین  درست شد. هدفون ها را در محیط اشپزخانه درست می کرد و به نیرو دریایی امریکا می فروخت.,,خرید از ما

هدفون و هدست

هدفون و هدست

اولین هدفون که به درستی کار می کرد در تاریخ 1910 میلادی توسط ناتالین بلدوین درست شد. هدفون ها را در محیط اشپزخانه درست می کرد و به نیرو دریایی امریکا می فروخت.

اولین هدفون که به درستی کار می کرد در تاریخ 1910 میلادی توسط Nathaniel Baldwin درست شد. هدفون ها را در محیط اشپزخانه درست می کرد و به نیرو دریایی امریکا می فروخت.

هدفون و هدست ها دارای برند و مدل های متفاوتی می باشند.  آنها را از نظر سایز می توان به 3 گروه تقسیم کرد:


  •  هدفون داخل گوش IN-Ear : این مدل در داخل گوش قرار می گیرند و بیشتر صدای اطراف را حذف می کند. بیشتر برای افرادی که می خواهند در هر محیطی موسیقی گوش کنند طراحی شده است


  • هدفون روی گوش On-Ear : هدفون  ها در این مدل روی گوش قرار می گیرند ولی باز کل گوش را نمی گیرند. این مدل هدفون برای افرادی که کارهای میکس موسیقی انجام می دهند و یا می خواهند در محیط های عمومی از هدفون استفاده کنند.   


  • هدفون دور گوش Over-Ear : این سایز هدفون کل گوش را کاملا می گیرند. افرادی که اهل موسیقی  و می خواهند به موسیقی با جزییات گوش دهند بسیار مناسب است.


از نظر دیگر هدفون ها به 2 دسته تشکیل می شوند:


  • هدفون بسته Close : این مدل هدفون بسته هستند یعنی صدای موسیقی از هدفون خارج نمی شود  و صدای اطراف هم داخل هدفون نفوذ نمی کند.


  • هدفون باز Open : این مدل هدفون باز هستند یعنی صدای موسیقی از هدفون خارج می شود و صدای اطراف هم داخل هدفون نفوذ می کند

 

 

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.