نمایندگی فروش محصولات آدیو آنالوگ

صدای آنالوگ در توسکانی متولد شد، شهری پر از خاطره، و مکانی از مکانهایی که در آن نوابغ خاص- لئوناردو داوینچی و گالیله زندگی می کردند.

معرفی و فروش محصولات Audio Analogue

صدای آنالوگ در توسکانی متولد شد، شهری پر از خاطره، و مکانی از مکانهایی که در آن نوابغ خاص- لئوناردو داوینچی و گالیله زندگی می کردند.
    ممکن است در ابتدا این فقط یک شانس تلقی شود، اما زمانیکه این حرف را که "محصولات آدیو آنالوگ دارای زیبایی خاص و صدای دلنشینی می باشد" از بیش از دو علاقمند به موسیقی شنیدیم، یعنی یک ولع درونی هم در سطح موسیقایی و هم بصری، گمان بردیم که شاید این حرف درست است. بنابراین، همانطور که شما به صورت گذری نگاهی بر این نوشته ها و صفحات می اندازید، متوجه قمرهای آبی رنگ گالیله و نگاه گرانمایه فرشته لئوناردو خواهید شد.


    صدای آنالوگ امکان تصور کیفیت صدا طی درک عمیقی از صدا را می دهد. و هدف تحقیق نیز فراهم آوردن حس بسیار خوشایند گوش دادن به موسیقی هنری حاصل از سیستمهای صدایی می باشد که میتوانند آن کیفیت را فراهم آورند. هر محصول تولیده شده به گونه ای طراحی شده تا تمامی نیازهای شنیداری را با هم فراهم آورده، یعنی به صورت یک کل کامل طراحی شده است. هرکدام از اعضای تیم طراحی ما تمامی گام های طراحی یک محصول جدید را به دقت دنبال می کند، حتی اگر که هر شخص مجبور باشد فقط مسئولیت بخش خودش را برعهده بگیرد.


طی گام های شنیداری برای بهبود، تست های کورکورانه ای با استفاده از مواجه سازی نمونه های اولیه با طبقه بندی وسیعی برای تجهیزات صدایی انجام شده است.


    هرشخصی: اعم از مهندسان، مدیران و طراحان در تنظیم مناسب دخالت داده خواهند شد. در این راه، تغییرات زیادی در تعادل آوایی یک محصول جدید به صورت همزمان با هدف رسیدن به یک ایده مشترک توسعه خواهند یافت. کارکنان صدای آنالوگ از بین افرادی که می توانند با همدیگر برای تشکیل یک تیم خوب و هماهنگ، تعامل داشته باشند، انتخاب می شوند که شامل موارد زیر می باشند: بازرگانان موسیقی دوست، مهندسین صدا و طراحانی که موسیقی را دوست می دارند. تنها یک مدیر با رویای اصیل می تواند یک چنین تیمی را کنار هم قرار بدهد. کار آدیو آنالوگ نمایی از عشق برای هنر می باشد، که بین طراحان، مهندسان و مدیران مشترک می باشد. از نقاشی های لئوناردو، و گذر از بین سنت طراحی ایتالیایی به یک مارک با شخصیت عالی خواهید رسید که قطعات موسیقی در آن با کیفیت بسیار عالی قابل تشخیص خواهند بود و حتی کوچکترین عناصر صدا نیز با مشخصات عالی خودشان ختم خواهند شد. صدای آنالوگ یعنی اهمیت دادن و کمک به مشتری. مشتریان آدیو آنالوگ همراهان آدیو آنالوگ در به اشتراک گذاشتن تحقیقات می باشند. هدف آدیو آنالوگ فراهم آوردن پشتیبانی فنی و در حالت درخواستهای خاص فراهم آوردن تصاویر، اندازه گیری ها، توصیه نامه ها و تمامی مستندات لازمه است.

صدای آنالوگ یعنی مهارت و عشق؛ و با قابلیت اطمینان و عملکرد مطلوب محصولات خودش را مانند چیزی که در نهایت نتیجه ای بیش از انتظار میدهد، ارائه میکند. این کیفیتی است که تنها عشق متخصص که می تواند محصول نهایی را تصور و تولید نماید، فراهم بیاورد.


نمایش:
مرتب کردن براساس:

سی دی پلیرAudio Analogue Crescendo CD Player

 برای تفکر در مورد Player CD  Crescendoبعنوان پخش " مشترک" بالا پایین یا حتی بدتر بعنوان ..

ناموجود

آمپلی فایر Audio Analogue Crescendo Amp

    تقویت کننده های یکپارچه شده روی مدار Crescendo وسیله ای میباشد که میتواند تو..

ناموجود

آمپلی فایر Audio Analogue Fortissimo Amp

    تقویت کننده Fortisimo یک عضو جدید در خط AnormiA صدای آنالوگ میباشد. که همان..

ناموجود

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.