نمایندگی فروش محصولات موشی

شرکت موشی (Moshi) دربارۀ طراحی محصول جدی است. کمیابی تجارت لوازم جانبی همۀ محصولات موشی- شامل ابزارپردازی- از همان ابتدا در داخل طراحی می­شوند. موشی همچنین تعدادی حق انحصاری طراحی برای حمایت از منافع ما و همینطور منافع همتاهای ما دارد. این فاکتورها در

معرفی و فروش محصولات Moshi

    شرکت موشی (Moshi) دربارۀ طراحی محصول جدی است. کمیابی تجارت لوازم جانبی همۀ محصولات موشی- شامل ابزارپردازی- از همان ابتدا در داخل طراحی می­شوند. موشی همچنین تعدادی حق انحصاری طراحی برای حمایت از منافع ما و همینطور منافع همتاهای ما دارد. این فاکتورها در تضمین اینکه هر محصول Moshi همیشه بالاترین کیفیت را دارد، به طور معقول قیمت گذاری م ­شود و از آنچه به طور معمول در بازار یافت می­شود منحصر است، کلیدی هستند.


موشی به خود افتخار می­کند که محصولاتی را معرفی می­کند که نیازهای مشتریان ما را در بازار و به روش­های عملی جدیدی برآورده می­سازد.    شرکت موشی (Moshi) به حفاظت از محیط زیست متعهد است. ما می­دانیم که تنها یک زمین وجود دارد و این مسئولیت ماست که به طور پیش­کنشگرانه اقداماتی را اتخاذ کنیم که از تاثیرات محیطی بکاهیم. این اصل از طریق طراحی محصولمان منعکس می­شود که نه تنها بر زیبایی­شناسی، بلکه بر ماندگاری و قابلیت استفادۀ مجدد نیز متمرکز است. 


    هر وقت ممکن باشد، از مواد بازیافت شده و/یا قابل تجزیۀ زیستی به طور طبیعی برای بسته ­بندی و جعبه بندی استفاده می­کنیم. ما  تولید محصولاتمان به طور اکید به طرح 65 کالیفرنیا و استانداردهای RoHS پایبندیم که برای کاهش استفاده از مواد پرخطر در طول تولید تصویب شدند. 

نمایش:
مرتب کردن براساس:

کابل صدا Moshi Mini Stereo Audio Cable

کابل صوتی مینی-استریوی Moshi به راحتی هر وسیله­ ای را که یک سراتصال مادۀ صوتی 1/8" (3.5mm) داشته باش..

ناموجود

شارژر فندکی Moshi Car Charger Duo

دستگاه­های الکترونیکی iDevices خود را با سرعت کامل با شارژر ماشینی Moshi شارژ کنید: یک شارژر ماشینی..

ناموجود

تبدیل صدا Moshi 3.5mm Audio Jack Splitter

اسپلیتر سراتصال مادۀ صوتی 3.5  میلیمتری Moshi که برای اشتراک موسیقی، کتاب­های صوتی یا فیلم­ها..

ناموجود

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.