نمایندگی فروش محصولات ند

در سال 1972، NAD (در اصل مخفف New Acoustic Dimension) اقدام به ایجاد نوع جدیدی از شرکت های صوتی نمود. ند یک گروه از پیشتازان صنعت صوت است: تولید کنندگان، خرده فروشان، توزیع کنندگان، و - بالاتر از همه - شنوندگان. آنها با شور و شوق برای صدایی عالی و با

معرفی و فروش محصولات NAD

    در سال 1972، NAD (در اصل مخفف New Acoustic Dimension) اقدام به ایجاد نوع جدیدی از شرکت های صوتی نمود. ند یک گروه از پیشتازان صنعت صوت است: تولید کنندگان، خرده فروشان، توزیع کنندگان، و - بالاتر از همه - شنوندگان. آنها با شور و شوق برای صدایی عالی و با میل به درهم شکافتن مرزهای بازاریابی و تبلیغات غیر واقعی که در صنعت صوتی فراگیر شده بود، کار خود را آغاز کردند. آنها می خواستیند آنچه که مردم واقعا می خواستند به جای آنچه که به آنها فروخته می شد ارائه دهیند.


    صنعت صوتی شرکت ند در سال 1972 توسط مشتریان خودش که در دهه ی 1950s ایجاد شده بودند وارد شد. افرادی که چیزی بهتر از رادیو های سنگین و گرامافون می خواستند، تجهیزات را جستجو کرده و قطعات دست و پا گیر آنها را به عنوان بهترینی که می توانستند، کنار هم گذاشتند. و برخی از آنها به کسب و کار برای ساختن آنچه که پیدا نمی کردند، رفتند. در آن زمان که "انقلاب راک" دهه ی 1960s رخ داد، با علاقه به تجهیزات خوب، آشکار شد که بازیکنان بزرگ در صنعت الکترونیک به برداشت کسب و کاری که پیشگامان صوتی ایجاد کرده بودند، نقل مکان کردند. آنها بسیاری از هزینه، پیچیدگی و اغراق با خود آوردند. بازاریابی تجهیزات صوتی بسیار "مسکوت" بود که به طور فزاینده ای یافتن و لذت بردن را سخت کرده بود. ند می خواست به واقعیت پشت دستگیره ها و صفحات بسیار گران برگردد. و هنوز هم امروزه با هر قطعه ای از تجهیزات طراحی شده، این کار را انجام می دهند. نکته ی واقعی تمام تجهیزات صوتی برای خانه، واضح است که لذت بردن از واقعیت، شامل صدای موسیقی و فیلم باشد. مقداری از سرگرمی در خرید قطعات صوتی، تصمیم گیری (و تبادل نظر) بر سر اینکه چه دستگاهی صدا را واقعی تر پخش می کند است. ما به همان اندازه که هر کس دیگری لذت می برد از این موضوع لذت می بریند، اما شرکت ندهرگز چشم از هدف اصلی لذت بر نمی دارد. و سه کیفیتی که آنها احساس می کنند برای ایجاد آن مرکزی تر هستند عملکرد، ارزش، و سادگی است.

نمایش:
مرتب کردن براساس:

سی دی پلیر NAD C546

 NAD C546 دارای ویژگی "basslines محکم و treble به خوبی حل شده" است. پلیری با وضوح بالای 24 بی..

سی دی پلیر NAD C516

    سی دی پلیر C 516BEE نشان دهنده ترکیب بی نظیری از عملکرد برای شخص موسیقی دوست..

آمپلی فایر NAD C375

C 375BEE به مراتب فراتر از C 355BEE بزرگ، و در واقع، بسیار نزدیک به مشخصات M3 تقویت کننده یکپارچه ..

آمپلی فایر NAD C356

بهبود یک طراحیکه جایزه دریافت کرده است، همیشه کاری ظریف است. اضافه کردن عملکرد و ارزش به طرحیکه فی ا..

آمپلی فایر NAD C316

 315BEE C خارق العاده ی ما، برنده جایزه طراحی است که بیش از همه انتظاراتبوده و موجب ارتقا به C ..

آمپلی فایر NAD C326

سری C NAD 320 از تقویت کننده ها همیشه به مراتب بالاتر از متوسط هم رده ی خودبوده اند. با ترکیب بالاتر..

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.