نمایندگی فروش محصولات ویفا

شور ساخت مستمر. تلاشی برای کسب صدایی باکیفیت و فوق‌العاده. شرکت Vifa توسط N.C. Madsen تاسیس شده است. وی تصمیم گرفت اسپیکرهای قدرتمندی ایجاد کند و این در حالیست که شغل اصلی آن مربوط به این موضوع نمی‌شد.

معرفی و فروش محصولات Vifa

شور ساخت مستمر. تلاشی برای کسب صدایی باکیفیت و فوق‌العاده.

شرکت Vifa توسط N.C. Madsen تاسیس شده است. وی تصمیم گرفت اسپیکرهای قدرتمندی ایجاد کند و این در حالیست که شغل اصلی آن مربوط به این موضوع نمی‌شد.

وی سال 1933 در روستای حومه دانمارک متولد شد و تا دهه پیش توانست عملکرد خوبی از خود نشان دهد. این برند توانسته در حال حاضر یکی از برترین‌ها باشد و یک برند پریمیومی در زمینه دستگاه‌های صوتی محسوب شود. همین امر موجب شده تا کمتر از یک قرن فعال بوده و با مشکلات مالی رو به رو نشود.

به لطف Vifa و محصولات آن می‌توان شاهد صدایی زنده و عمیق بود که کیفیت بالایی ارائه می‌دهد. گذشته از آن ارکستراسیون و کالیبراسیون پیچیده نیز در برابر آن یک امر دشوار نخواهد بود. دانش Vifa در این زمینه موجب شد تا برند آن را به یکی از برندهای مطرح محصولات صوتی تبدیل کند و موردتوجه قرار گیرد.

در بین سال‌های 2014 و 2015 شرکت Vifa چند اسپیکر بلوتوثی پریمیومی را معرفی کرد. تمامی این مدل‌ها براساس دانش فنی بزرگ مهندسان Vifa طراحی شده بودند و می‌توانستند عملکرد بالایی در پخش صدای باکیفیت داشته باشند. گذشته از عملکرد، طراحی آنها نیز بسیار چشمگیر محسوب می‌شد.

تاکنون اسپیکرهای این شرکت محصولاتی چون اسلو، کپنهاگ، استکهلم و هلسینکی را در بازار عرضه شدند.  هر یک از این محصولات کمپانی برای دوستداران موسیقی یک سیستم صوتی منحصربفرد محسوب می‌شوند.

Vifa محصولات صوتی باارزشی را در بازار عرضه می‌دارد که در کنار برندهای مطرح، برند تحسین شده و ارزشمندی به شمار می‌رود. کیفیت صدا بالا، کیفیت ساخت قابل‌توجه و فناوری‌های دیگر محصولات صوتی Vifa را منحصربفرد می‌کنند. بنابراین در مجموع با محصول نهایی کاملی رو به رو می‌شویم.

شرکت موردبحث در همکاری با کمپانی Kvadrat از شرکت‌های مطرح طراحی منسوجات اروپا، سعی می‌کند طراحی زیبایی به محصولات خود ببخشد. اکثر اسپیکرهای این شرکت نه تنها در زیبایی چشمگیر هستند، بلکه کیفیت صوتی بالایی را ارائه می‌دهند. بنابراین این همکاری موجب پیشرفت برای Vifa شده تا محصولی پریمیومی روانه بازار کند.

ادغام تلاش دو شرکت Kvadrat و Vifa نتیجه قابل‌توجهی را در تولید محصول صوتی قدرتمند به ارمغان می‌آورد.

نمایش:
مرتب کردن براساس:

اسپیکر قابل حمل Vifa Helsinki

    اسپیکر هلینسکی Vifa از طراحی ساده و زیبایی برخوردار است و بیشتر به کیف شباهت..

اسپیکر Vifa Stockholm

این اسپیکر از اصول طراحی کلاسیک کشورهای اسکاندیناوی بهره گرفته است. کیفیت صدا، طراحی و کاربری بالا ا..

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.