یاماها A-S1100

تقویت کننده قدرت شناور و متعادل با MOSFET طراحی اولیه مدار تقویت کننده قدرت، یک تکنولوژی تقویت کننده قدرت منحصر به فرد شناور و متعادل توسعه یافته توسط یاماها را به خدمت می گیرد. با به کار گیری عناصر خروجی با همان قطب در طرف مثبت و منفی مرحله ی خر

امپلی فایر یاماها A-S1100

آمپلی فایر Yamaha A-S1100یاماهاA-S1100فروشگاه اینترنتی خرید از ماYamaha

تقویت کننده قدرت شناور و متعادل با MOSFET


طراحی اولیه مدار تقویت کننده قدرت، یک تکنولوژی تقویت کننده قدرت منحصر به فرد شناور و متعادل توسعه یافته توسط یاماها را به خدمت می گیرد.

با به کار گیری عناصر خروجی با همان قطب در طرف مثبت و منفی مرحله ی خروجی، همراه با جدا بودن NFB (فیدبک منفی) مدار و منبع تغذیه را به کل از چهار به اضافه و منهای دو طرف کانال چپ و راست را فراهم می کند

در نتیجه عملیات فشار کشش به طور کامل در مرحله خروجی متقارن است. شناور بودن کامل مدار تقویت کننده قدرت از زمین، تمام تاثیر منفی نوسانات ولتاژ دقیقه ای و یا نویزهای زمینی را حذف می کند.

علاوه بر این، عناصر خروجی به وسیله ی MOSFET، که یک ویژگی صوتی گرم و طبیعی قابل شنیدن در پخش را موجب می شوند، تشکیل شده اند. استفاده از MOSFET، که همان قطب در مثبت و منفی دو طرف را دارد، بیشتر شامل طراحی متقارن ایده آل برای از بین بردن تغییرات کیفیت صدا به دلیل تفاوت در قطب ها است، یک ویژگی متمایز عمده تقویت کننده قدرت شناور و متعادل. این نتایج در صدا با نسبت برتر سیگنال به نویز و زمینه های صدایی به خوبی تعریف شده است.
 
تقویت کننده اختصاصی تک پایانه برای انواع منابع صوتی


    از آنجا که این دستگاه از یک تقویت کننده اختصاصی تک پایانه استفاده می کند، پاسخ عالی برای تقویت صدای آنالوگ تک پایانه به همه نوع منابع صوتی مانند پخش سی دی و D / A است. با استفاده کامل از آمپلیفایر تک پایانه، A-S1100 کیفیت های ذاتی دستگاه های صوتی مورد علاقه تان را شفاف می سازد.
 
پیکربندی گسسته همه جانبه برای تولید قوی نت های بالا

    این تقویت کننده، پیکربندی گسسته همه جانبه مدار صدا را با وسواس زیاد انتخاب نموده و قطعات را با دقت بالا از ورودی به خروجی به خدمت گرفته است. نرخ slew سیگنال های صوتی بهبود یافته تا پاسخی پر جنب و جوش و قوی به نت های موسیقی باشد. علاوه بر این، مدار کنترل تن به شما اجازه می دهد یک پیکربندی کامل گسسته که عملیات op-amp IC مدار داخلی را دور می زند. به سادگی با تنظیم دستگیره باس/تریبل برابر به نقاط مرکزی فعال کنید.

 
طراحی امپدانس کم، پاسخ باس قدرتمند با احساس بسیار دینامیک و پر انرژی تر را تضمین می کند

    با تقویت ظرفیت مسیر جریان بالا (بالا بردن سطح مقطع سیم هسته کابل به حدود 60 درصد از A-S1000) و به دنبال طراحی امپدانس کم اتصالات نقاط اصلی سیم پیچ متصل به زمین، A-S1100 دارای قدرت درایو بسیارعالی اسپیکر با فاکتور میرایی از بیش از 250 (8Ω، 1 کیلوهرتز) است. همراه با ترانسفورماتور منبع قدرت ظرفیت بزرگ مجهز به هسته EI، این طراحی، تولید باس قوی و نشاط بخش را فراهم می کند.
 
کیفیت برتر کنترل حجم صدای الکترونیکی برای صدای بهینه

    ما یک کنترل حجم صدا دیجیتال کیفیت بالای مخصوص از شرکت ژاپن رادیو، ویبولیتین، که تنها شامل مقاومت نردبانی، به منظور از بین بردن تاثیر کاهش میزان کشت و یا رنگ آمیزی صدا طراحی شده استفاده کرده ایم. این، خلوص بالاتری در صدا و پاسخ سریع به تغییرات بزرگ و گذرای شیب دار ولوم را فراهم می کند. علاوه بر این، کنترل تن، یک روش سه گانه موازی، برای به حداقل رساندن اثرات مضر بر روی کیفیت صدا با خط مستقیم کنترل تن را به خدمت می گیرد. علاوه بر این، باس، تریبل و مدارهای متداول، هر کدام ساختار ساده ای دارند و در NFB آملی فایر استفاده نشده است و عناصر CR به سادگی در یک خط مستقیم ثابت شده اند. این موضوع، تولید استثنایی صدا را حتی در زمانی که کنترل تن استفاده شده است، تضمین می کند. هنگامی که شکست تن اعمال می شود، جریان سیگنال مستقیم از یک مدار، حجم را به یک بافر پیکربندی آمپلی فایر گسسته اعمال می کند.
 
ظرفیت بزرگ واحد تامین قدرت، صدایی پر انرژی و پویا با پاسخ سریع قراهم می کند


        A-S1100 یک ترانسفورماتور EI اصلی را به دقت برای سازگاری مطلوب با شاسی سفارشی به خدمت گرفته است. ترکیب چهار ظرفیت خازن بلوک غلاف کربنی بزرگ، صدایی پر انرژی، حتی در حجم بالا ارائه می دهد که فقط با A-S1100 ممکن است. علاوه بر این، از آنجا که سیستم آمپلی فایر و کنترل با دوازده نوع شنت تنظیم کننده ی محلی که از زوال ناشی از نوسانات جریان جلوگیری می کند، مجهز است، یک منبع تغذیه تمیز و پایدار به دست آمده است. ترانسفورماتور EI
بر روی شاسی با استفاده از یک واشر برنجی نصب شده است و لرزش داخلی که باعث نویز می شود را محدود می کند. 

                                 

توضیحات
توضیحاتFloating and balanced power amplifier with MOSFETs----- All-stage fully discrete configuration for strong reproduction of high frequencies----- Large capacity power supply delivers energetic, dynamic sound with a fast response----- Symmetrical design in pursuit of ideal stereo reproduction----- Superior quality electronic volume control for optimum sound dynamics and an energetic feel----- Thorough low-impedance design ensures powerful bass response----- Discretely configured phono amp----- Level meters visually reflect the dynamics in the music (peak / VU)----- Original speaker terminals combine ease of use and beauty with high sound quality------ Elegant design with luxurious real wood panels

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • تعداد بازدید: 28204
  • مدل کالا: A-S1100
  • موجودی: ناموجود

گزینه های موجود

برچسب ها: یاماها, Yamaha, آمپلی فایر, آمپلی فایر A-S1100, قیمت آمپلی فایر Yamaha, خرید اینترنتی آمپلی فایر یاماها

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.