یاماها A-S3000

ساختار سفت و محکم حفاظ مطمئن ضد لرزش و کوتاه ترین راه کابلها را ممکن می سازدA-S3000 یک ساختار دوگانه ی بسیار سفت و سخت به منظور دستیابی به تقویت صوتی عمیقا خالص و دقیق اتخاذ کرده است. شاسی پایین و عایق دفع لرزش خارجی و ساختار مدار شناور توسط یک ق

امپلی فایر یاماها A-S3000

آمپلی فایر Yamaha A-S3000یاماهاA-S3000فروشگاه اینترنتی خرید از ماYamaha

ساختار سفت و محکم حفاظ مطمئن ضد لرزش و کوتاه ترین راه کابلها را ممکن می سازد


    A-S3000 یک ساختار دوگانه ی بسیار سفت و سخت به منظور دستیابی به تقویت صوتی عمیقا خالص و دقیق اتخاذ کرده است.

شاسی پایین و عایق دفع لرزش خارجی و ساختار مدار شناور توسط یک قاب مستقل داخلی، به طور کامل اثرات ارتعاش را از بین می برند. و واحد منبع تغذیه، که متشکل از یک ترانسفورماتور قدرت و خازن که منابع اصلی ارتعاش داخلی هستند، به شدت با قاب داخلی ساختار سه بعدی ثابت و محکم شده اند و توسط پانل جلو و پانل پشتی پشتیبانی می شوند. تخته مدار تقویت کننده قدرت و سینک حرارت سنگین به قاب درونی چپ و راست وصل شده است. مدارات منبع تغذیه و تقویت کننده به این ترتیب ساختاری جدا شده به منظور دستیابی به یک ساختار شاسی ایده آل که به طور کامل انتقال ارتعاش را انجام دهند دارند.

علاوه بر این، قاب داخلی که ترانسفورماتور قدرت با فضای کافی در زیر آن قرار داده است، اجازه می دهد سیم کشی به مدار کوتاهترین مسیر ممکن تبدیل شود. شاسی به تازگی توسعه یافته با این ساختار نوآورانه برای به حداقل رساندن طول مسیرهای سیگنال و دستیابی به امپدانس کم، و همچنین استحکام بالا و مزایای  ضد لرزش کمک میکند. نتیجه کاهش چشمگیر در از دست دادن سیگنال، برای تقویت صوت به طور قابل ملاحظه ای خالص است.
 
ترانسفورماتور تردل بزرگ محکم با قاب داخلی مستقل سه بعدی

    قاب داخلی سه بعدی مستقل به منظور ارائه یک پایه ی جامد برای ترانسفورماتور تردل بزرگ، در مرکز A-S3000، برای تعادل وزن ایده آل نصب شده است. قاب درونی به طور کامل مس اندود، دارای ساختاری است که فریم جلو-عقب فریم چپ-راست را با قاب اصلی با شکل محدب پایه آن به منظور کاهش لرزش از تمام جهات محکم ساخته است. برای پایه، که ترانسفورماتور قدرت بر قاب داخلی نصب شده است، برنج توسط دقیقترین بررسی خواص صوتی خاص از مواد مختلف با استفاده از آزمون گوش دادن جامع انتخاب شده است. این ماده به طور موثری لرزش ناشی از ترانسفورماتور قدرت را کاهش داده و به ایجاد صدایی با وضوح و وسعت بیشتر کمک می کند.

 
طراحی جامع امپدانس پایین، مسیرهای سیگنال کوتاه شده و شاسی مس اندود

    به منظور دستیابی به خالص ترین انتقال سیگنال قادر به برقراری ارتباط با حتی ظریف ترین موسیقی و دینامیک قدرتمند، برای مثال بازتولید قدرتمند فرکانس چالاک پایین و به تصویر کشیدن تمام تفاوت های ظریف احساسی از صدای انسان، متد امپدانس کم را سراسر A-S3000 دنبال کرده ایم. با استفاده از طرح ساختار دوگانه، فضا برای کابل زیر پایین شاسی فراهم شده است که کوتاه ترین مسیر کابل برای تامین قدرت از ترانسفورماتور به مرحله قدرت و برای مسیر انتقال سیگنال های صوتی را فراهم می سازد. این به از دست دادن سیگنال به دلیل انتقال و آرام کارکردن منبع تغذیه، حتی در حالت گذرا با حجم بالا کمک می کند و تولید مستقیم تر صوت بدون حتی کوچکترین اثر سوء بر روی موسیقی را ایجاد می کند. همچنین، قاب داخلی سه بعدی که ترانسفورماتور قدرت درون آن نصب شده است مس اندود است که بسیار امپدانس آن کم است و با کاهش پتانسیل زمین تضمین شده است. این به شدت تاثیر نویز را کاهش داده و یک صدای عمیق و غنی عاطفی که کاملا با بیان اصلی هنرمند ارتباط بر قرار می کند را فراهم می آورد.
 
پنل بالایی با ضخامت 1/4 اینچ ساخته شده از ورق های غیر مغناطیسی آلومینیوم

 پنل بالا و پنل جلو از جنس آلومینیوم هستند، یک ماده ی غیر مغناطیسی، در جهت از بین بردن هرگونه اثر نامطلوب بر سیگنال های صوتی قرار داده شده است. در آزمون دقیقترین کیفیت صدا، ضخامت پانل جلو 0.28 در نظر گرفته شد "و پانل بالا 0.24 در نظر گرفته شد". این به درک صدای فوق العاده طبیعی با ارائه یک ساختار شاسی بسیار سفت و سخت، به طرز ماهرانه ای کنترل تاثیر ارتعاش کمک می کند. علاوه بر این، دهانه های خروج گرما بر روی پنل بالایی توسط برش با دقت بالا از هر دو طرف جلو و عقب پانل با توجه و وسواس کامل به هر جزئیات ایجاد شدند. شکاف شیک در مرکز، مطابق با CD S3000 و طراحی آن، قاطعانه بر واحد منبع قدرت قدرتمند در داخل با داشتن همان عرض ترانسفورماتور قدرت، تمرکز کرده است.
 
طراحی متقارن چپ-راست برای پیش تقویت کننده مستقل و بلوک های تقویت کننده قدرت

    طراحی مدار تقویت کننده دارای ویژگی تقارن کامل چپ-راست پیش تقویت کننده و بلوک های تقویت کننده قدرت است. جدایی از پیش تقویت کننده، که سیگنال های انرژی پایین را از تقویت کننده قدرت که سیگنال های با انرژی بالای تقویت کننده را مدیریت می کند تا حد زیادی وخامت صدای ناشی از تداخل متقابل را کاهش می دهد. علاوه بر این، طراحی متقارن چپ-راست، که در آن مراحل قدرت چپ و راست به طور کامل جدا هستند، جدایی بیشتر کانال و افزایش وضوح تصویری استریو را فراهم کرده است.
 
سطح سنج بزرگ نفیس، نشانگر پویایی در موسیقی

    A-S3000 دارای سطح سنج بزرگ در پانل جلو، به منظور ایجاد یک حس بصری مستقیم از پویایی و پالس در موسیقی است. این گیج زیبا توسط LED روشن و گرم به صورتی ملایم طراحی شده است. شاخص گیج می تواند، علاوه بر نمایش VU
ها، به نمایش اوج ها تبدیل شود و می تواند با توجه به اولویت کاربر انتخاب شود. علاوه بر این، پنجره های شیشه ای گیج، مورب برش داده شده و با دقت مناسب به پانل جلو متصل شده، تا هیچ شکاف و پیچی برای اتصال به کار نرود و ظاهر فوق العاده زیبا به دستگاه ببخشد. 

                         

                        

توضیحات
توضیحاتRigid streamlined construction — provides strict anti-vibration protection and enables shortest cabling routes---- Large toroidal transformer, solidly mounted with independent three-dimensional inner frame----- Comprehensive low impedance design, shortened signal paths and copper-plated chassis---- 1/4" thick top panel made of non-magnetic aluminum plate---- Left-right symmetrical design for independent pre amp and power amp blocks----- Floating and balanced power amplifier with MOSFETs----- All-stage balanced transmission----- Direct drawing toroidal transformer for complete elimination of signal transmission loss----- Exceptionally low impedance through secure screw connections----- Superior quality electronic volume control for optimum sound----- Discretely configured phono amp----- Exquisite, large level meters reflect the dynamics in the music----- Meticulously designed and beautiful in appearance — just like a musical instrument----- Original speaker terminals for high sound quality, as well as beauty and ease of use---- Obsessive, meticulous switch design — elaborate, richly textured, easy-to-use

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • تعداد بازدید: 7605
  • مدل کالا: A-S3000
  • موجودی: ناموجود

گزینه های موجود

برچسب ها: یاماها, Yamaha, آمپلی فایر, آمپلی فایر A-S3000, قیمت آمپلی فایر Yamaha, خرید اینترنتی آمپلی فایر یاماها

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.