یاماها A-S301

طراحی مدار با کیفیت بالا بر اساس مفهوم ToP-ART (فناوری تولید خلوص صوتی جامع)فن آوری طراحی تقویت کننده های Yamaha با نام ToP-ART شناخته می شود که دارای یک طراحی ورودی به خروجی مستقیم متقارن است. طراحی ToP-ART و اساس ART از صدایی بهینه پردازش شده

امپلی فایر یاماها A-S301

آمپلی فایر Yamaha A-S301یاماهاA-S301فروشگاه اینترنتی خرید از ماYamaha

طراحی مدار با کیفیت بالا بر اساس مفهوم ToP-ART (فناوری تولید خلوص صوتی جامع)


    فن آوری طراحی تقویت کننده های Yamaha با نام ToP-ART شناخته می شود که دارای یک طراحی ورودی به خروجی مستقیم متقارن است. طراحی ToP-ART و اساس ART از صدایی بهینه پردازش شده و انتقال سیگنال های صوتی بهینه اطمینان حاصل می کند. سیگنال ساده و مستقیم است، به همین دلیل احتمال اینکه با نویز و اعوجاج تحت تاثیر قرار شود کمتر است. کانال های چپ و راست در یک راستا هستند که طرح متقارن برای بالاترین خلوص سیگنال طراحی شده است. علاوه بر این، شاسی کفی ART (ضد رزونانس و مقاوم) و یک نوار مرکزی جامد، استحکام بالا و لرزش دامپر را فراهم می کند. این نوآوری طراحی به تولید صدایی غنی توسط آمپلی فایر با توازن فراوان کمک می کند.
 
قطعاتی با کیفیت بالا برای عملکرد برجسته صوتی


       به ترانسفورماتور قدرت سفارشی شده، خازن بلوک سفارشی شده، دو سیگنال مستقیم رله اسپیکر، سیستم کفی یک تکه، اکسترود گرمادیده ی آلومینیومی و دیگر قطعات با کیفیت بالای شرایط صوتی توجه داشته باشید. کیفیت فردی هر بخش، به اندازه ی کیفیت ساز و کار قطعات با یکدیگر، اساسا کیفیت صدای این بخش را تعیین می کند. یاماها فقط از قطعات با کیفیت بسیار بالا و با دقت انتخاب شده و تست شده برای خواص صدایی آنها استفاده می کند.
 
ایجاد شده با تجربه، سنت و تخصص فنی بالا و غنی


    یاماها، با سابقه ای طولانی بیش از 125 سال به عنوان یک تولید کننده ی سازهای موسیقی، همچنین دارای یک شهرت بالا برای ساخت دستگاه های HI-Fi است. A-S301 با بهره گیری از این تجربه غنی و تخصص فنی بالا ایجاد شده است. بر اساس مفهوم "صدای طبیعی" برای بازتولید تمام عناصر موسیقی همانطور که واقعا ضبط شده اند، این تقویت کننده با مراقبت دقیق طراحی مدار خود به تولید صدایی پایه ساخته شده است.
 
حالت مستقیم خالص برای خلوص صدایی بیشتر

 حالت مستقیم خالص باعث می شود سیگنال های موسیقی از کوتاه ترین مسیر مدار ممکن منتقل شوند و بافر آمپلی فایر، کنترل لحن، بلندی صدا و تعادل را دور بزنند و عملا هر گونه تخریب سیگنال برای ناب ترین کیفیت صدا از بین برود.
 
ورودی صوتی دیجیتال برای تلویزیون و/یا پخش دیسک Blu-ray


    A-S301 به ورودی های صوتی دیجیتال با ترمینال ورودی کواکسیال اپتیکال و دیجیتال مجهز شده است. ورودی نوری برای دریافت صدا از تلویزیون و کواکسیال برای دریافت صدا از یک پخش کننده دیسک های Blu-ray استفاده می شود. صوت در حوزه دیجیتال باقی می ماند و به شما صدایی خالص، بکر و پویا برای تمام منابع سرگرمیتان می دهد.

                            

توضیحات
توضیحات60W x 2-ch (20 Hz - 20 kHz)------ Digital audio inputs for TV or Blu-ray™ player------ Pure Direct mode for greater sound purity------ ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology) and high quality parts------- I/O (input to output) direct symmetrical design------ ART (Anti-Resonance and Tough) Base------ Custom-made power transformer / 6,800uF block capacitors / extruded aluminum heat sinks------- Simple yet sophisticated design (aluminium front panel and knobs)------ Continuously variable loudness control

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • تعداد بازدید: 7372
  • مدل کالا: A-S301
  • موجودی: ناموجود

گزینه های موجود

برچسب ها: یاماها, Yamaha, آمپلی فایر, آمپلی فایر A-S301, قیمت آمپلی فایر Yamaha, خرید اینترنتی آمپلی فایر یاماها

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.