آدیو آنالوگ Crescendo Amp

تقویت کننده های یکپارچه شده روی مدار Crescendo وسیله ای میباشد که میتواند توان 50 واتی را به یک بار 80 اهمی با  THD+N کمتر از 0.05% و به یک بار 40 اهمی توان 80 واتی با THD+N کمتر از 0.,Audio Analoge,آمپلی فایر Audio Analogue Crescendo Amp

آمپلی فایر آدیو آنالوگ Crescendo Amp

آمپلی فایر Audio Analogue Crescendo Ampآمپلی فایر ثابتCrescendo Ampفروشگاه اینترنتی خرید از ماAudio Analogue

اطلاعات لازم

امکان تست محصولات در فروشگاه نکیسا در سهرودی شمالی و هماهنگی با شماره 09126779130ارسال رایگان در همان روز , 10 روز مهلت تست سلامت

    تقویت کننده های یکپارچه شده روی مدار Crescendo وسیله ای میباشد که میتواند توان 50 واتی را به یک بار 80 اهمی با  THD+Nکمتر از 0.05% و به یک بار 40 اهمی توان 80 واتی با THD+N کمتر از 0.05% برساند.

بنابراین نسبت توان 80 اهم و 40 اهم بسیار مطلوب میباشد،که خب برای یک محصول در این رنج قیمت بسیار شگفت آور خواهد بود. دیگر اینکه، مشخصات اضافی واحد نه تنها آنرا در کلاس کاری خودش بعنوان یک معیار مطرح میکند بلکه بنابه بسیاری دلایل بیشتر، در واقعیت، یک تقویت کننده " true high end میباشد. مقدار سیگنال به نویز بیشتر از 100 دسیبل بوده و پهنای باند نیز بیش از 150 کیلوهرتز میباشد. تا حالا ما برای رسیدن به حالتهای الکتریکی بهتر تلاش نکرده ایم، اما، همراستا با فلسفه صدای آنالوگ، با دقت روی صدا کار کرده ایم، که به صورت بسیار عالی ای منجر به پخشهای CD، Crescendo شده است.

تقویت کننده های یکپارچه شده Crescendo به گونه ای طراحی شده اند که واقعا همه کاره باشند:

  • دارای 5 خط ورودی بوده که در آن یک ورودی جلویی باید که به خط خروجی پخش MP3 متصل شود، مانند آیپاد، همچنین دارای خروجی REC و خروجی هدفون میباشد.
  • 5 خط ورودی را میتوان در حالت کنارگذر نیز برای نصب ساده تقویت کننده یکپارچه شده Crescendo در یک سیستم صوتی، پیکربندی نمود. در چنین پیکربندی ای تقویت کننده یکپارچه Crescendo میتواند بلندگوی جلویی را راه اندازی نماید، که میتواند به صورت ساده بین سیستم استریو و سیستم صوتی/تصویری برای بهبود کیفیت کلی صدا و تصویر، به اشتراک گذاشته شود.
  • امکان انتخاب گامهای اسکیل حجم صدا برای تطبیق گامها با میزان حساسیت بلندگوها. بری این امر 4 اسکیل گوناگون در دسترس میباشد، هرگاه که لازم باشد برای اسکیلهای دقیقتر 3 تا از آنها برای بلندگوهای با حساسیتهای مختلف طراحی شده اند و با 79 تا گام ختم میشوند، هر گام 1 دسیبل.
  • تابع بالانس
  • تقویت کننده یکپارچه Crescendo دارای یک ورودی خود راه انداز میباشد به طوریکه میتواند بوسیله یک پخش CD اوجی یا تیونر/USBDAC اوجی سوئیچ شود.

                              

صدا
مقاومت40 KOhm
فیزیکی
وزن10.5 kg
توضیحات
توضیحاتoutput: Tape Output + Phone Output + Trigger IN----- input: 5 Unbalanced Inputs + 1 Frontal Input------- Output Power on 4Ohm load: 80W @ 0.05% THD + N ------ Output power on 8Ohm load: 50W @ 0.05% THD + N---- Power Amp Gain: 27 db----- Line Gain : 6 db

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • تعداد بازدید: 5726
  • مدل کالا: Crescendo Amp
  • موجودی: ناموجود

برچسب ها: آمپلی فایر ثابت.Audio Analogue.آمپلی فایر Audio Analogue Crescendo Amp, آمپلی فایر ثابت.Audio Analogue.آمپلی فایر Audio Analogue Fortisimo Amp, آمپلی فایر آدیو آنالوگ, خرید آمپلی فایر آدیو آنالوگ, قیمت آمپلی فایر آدیو آنالوگ,

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.