آدیو آنالوگ Fortisimo CD Player

  DAC Player CD/ Fortisimo صدای آنالوگ به نحو بسیار مطلوبی فلسفه صدای آنالوگ را در مورد طراحی محصولاتی که میتوانند به انواع مختلفی از سیستمهای آوایی با بهترین کیفیت ممکن برای صدا، ارتباط بگیرند، دنبال میکند. درواقع DAC Player CD/ Fortisimo

آمپلی فایر آدیو آنالوگ Fortisimo CD Player

سی دی پلیرAudio Analogue Fortisimo CD Playerسی دی پلیرFortisimo CD Playerفروشگاه اینترنتی خرید از ماAudio Analogue

اطلاعات لازم

امکان تست محصولات در فروشگاه نکیسا در سهرودی شمالی و هماهنگی با شماره 09126779130ارسال رایگان در همان روز , 10 روز مهلت تست سلامت

     DAC Player CD/ Fortisimo صدای آنالوگ به نحو بسیار مطلوبی فلسفه صدای آنالوگ را در مورد طراحی محصولاتی که میتوانند به انواع مختلفی از سیستمهای آوایی با بهترین کیفیت ممکن برای صدا، ارتباط بگیرند، دنبال میکند. درواقع DAC Player CD/ Fortisimo  تنها یک پخش CD نبوده و دارای قابلیتهایی میباشد که آنرا تبدیل به یک مبدل عالی دیجیتال به آنالوگ کرده است.


مشخصات اصلی:

بخش خروجی: از آنجاییکه همیشه برای محصولات صدای آنالوگ، یک بخش تبدیل دیجیتال به آنالوگ در نظر گرفته میشود، بخشهای خروجی جاهایی میباشند که همیشه آزمایشات انجام میگیرند. ابتدا اجازه دهید تا نشان دهیم معمولا چه کارهایی برای طراحی این بخشها انجام میگیرد.

بهترین DACها ( یکپارچه شده) یک نوع خروجی جریان دارند. از همین رو معمولا یک معماری دو بخشی پیاده سازی میشود. اولینش تبدیل جریان به ولتاژ میباشد که توسط یک تقویت کننده عملیاتی انجام شده و در حالیکه دومی بخش است که گین ولتاژ و فیلترینگ را ایجاد میکند. هردو راهکار اغلب ( تقریبا همیشه) از تکنیکهای فیدبکی استفاده میکنند. چیزی که صدای آنالوگ پیاده سازی کرده در واقع یک مدار تکی بوده، که تمامی بخشهایش از ادوات گسسته ساخته شده است، که تمامی مشخصات خواسته شده در بالا را با یک ساختار با فیدبک صفر انجام میدهد. صدای آنالوگ نیز به برخی از مناظراتی که در حوزه صدای درباره خوبی استفاده از روشهای فیدبکی مطرح میباشد توجه نمیکند. هدف صدای انالوگ دستیابی به مداراتی است که میتوانند آواهای با کیفیتهای مختلف را ارائه بدهند میباشد. بنابراین آنها تصمیم گرفتند تا بخش خروجی را مجددا طراحی نمایند. در حقیقت همانطور که گفته میشود: " تا زمانیکه در یک خیابان قدم بزنید همیشه به همان جاهای همیشگی خواهید رسید". آنچه که صدای آنالوگ به آن رسیده صدای متفاوت میباشد که بیشتر بعنوان آوای " طبیعی" توسط شنونده هایش( در آزمایشاتی که انجام داده اند) شناخته میشود.

بخش USBDAC: بدلیل فزونی اهمیت صدایی که مجددا توسط یک ارتباط USB تولید میشود، صدای آنالوگ یک تکنولوژی را برای اجرای چنین فایلهایی هم در حالت تطبیق پذیر و هم در حالت غیر همزمان، توسعه داده است. فرکانسهای نمونه ورودی پذیرفته شده برای حجم داده با سرعت 24 بیت به مقدار 192 کیلوهرتز میرسد. جریان داده USB به یک سیگنال SPDIF تبدیل شده که به یک بخش تبدیل دیجیتال به انالوگ از طریق یک ارتباط ایزوله آبکاری شده، داده میشود.

انتخاب داده دیجیتال ورودی و SRC( مبدل نرخ تبدیل): صدای انالوگ از یک جزء تنها برای انتخاب ورودی دیجیتال استفاده میکند، سیگنال را دریافت کرده و نرخ سمبل را تغییر میدهد. معمولا یک گیرنده SPDIF وجود دارد که سیگنال دیجیتال را انتخاب کرده و داده را از سیگنال SPDIF انتخاب شده، استخراج میکند و پس از آن یک جزء بیشتر، یعنی آی سی مبدل نرخ سمبل، که روی سیگنال استخراج شده کار کرده و نهایتا نرخ سمبل را تغییر میدهد. داشتن یک جزء تنها که تمامی وظایف فوق را انجام دهد برای جلوگیری از jitter در ارتباط بین دو بخش دیگر، لازم و ضروری است.

بخش DAC: صدای آنالوگ از تجهیزات 32 بیتی با نرخ نمونه برداری 200 کیلوهرتز تگزاس، که یک بخش کاملا پیشرفته میباشد، و DAC صدای استریو: PCM1795 استفاده میکند، که یک مبدل خروجی جریان دیجیتال به آنالوگ بسیار متداول میباشد.

 مکانیزم CD: روی CD-DAC صدای بلند، همانند تمامی پخشهای CD صدای آنالوگ، از Teac CD-5010  استفاده شده است، یک مکانیزم به صورت خاص و ویژه برای کاربردهای صدای خروجی بلند طراحی میشود. این مکانیزم CD بسیار مورد مطالعه قرار گرفته و دارای jitter خروجی بسیار پایینی میباشد. و بهترین نقطه شروع برای پخشهای با کارایی بسیار مطلوب میباشد.

 خروجی هدفون: استفاده از هدفون برای صدا روز به روز در حال گسترش میباشد. و این کار اکثرا برای داشتن تجربه مختلفی از صدا یا مزاحم دیگران نشدن میباشد. بنابراین یک خروجی هدفون، که ورودی آن به صورت مستقیم از خروجی بافر صدا گرفته میشود نیز تعبیه شده است.

 راه انداز خروجی: از انجاییکه برای جدیدترین نسلهای محصولات صدای انالوگ از 12 ولت ثابت راه انداز خروج پشتیبانی میشود. کاربر میتواند کل سیستم استریو را در حالیکه فقط یک بخش روی حالت آماده به کار قرار دارد روشن نماید، بنابراین میزان مصرف توان در حالت اماده به کار زنجیره کاهش میابد.

توان تغذیه: برای اینکار از یک ترانسفورمر حلقوی با بخشهای ثانویه مختص به هر قسمت استفاده شده است. بخش تغذیه توان آنالوگ با استفاده از تمامی راهکارهایی که صدای آناوگ برای کاهش هرگونه تداخل و از بین بردن حتی کوچکترین نویزها از تمامی تجهیزاتش بلد بود ، پیاده سازی شده است. در هر مدار حساسی از بخشهای رگولاسیونی استفاده شده است و از خازنهای کنار گذر هم به خاطر کارایی مطلوب الکتریکی شان و هم به دلیل دقت بالایی که بعد از استفاده طولانی مدت برای صدا بوجود می آورند، استفاده شده است.

                              

صدا
مقاومت430 Ohm
فیزیکی
وزن10 kg
توضیحات
توضیحاتTHD @ : <0.01% ----- Dynamic range: 96 db---- Digital Output : Coxial---- Output : 1 x RCA Single Ended, 1 x XLR Balanced----

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • تعداد بازدید: 4824
  • مدل کالا: Fortisimo CD Player
  • موجودی: ناموجود

برچسب ها: سی دی پلیر.Audio Analogue.Audio Analogue Fortisimo CD Player, , CD Player, قیمت سی دی پلیر, خرید سی دی پلیر, سی دی پلیر Fortisimo CD Player

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.