آمپلی فایر NAD C316

315 BEE C خارق العاده ی ما، برنده جایزه طراحی است که بیش از همه انتظارات بوده و موجب ارتقا به C 316BEE تقویت کننده یکپارچه شده است. C 316BEE بهبود بهره وری قدرت، سطح سالمی از ویژگی های "سبز" و عملکرد جدی موسیقایی را تضمین می کند.,NAD,NAD C316

آمپلی فایر ند C316

آمپلی فایر NAD C316ندC316فروشگاه اینترنتی خرید از ماNAD

اطلاعات لازم

امکان تست محصولات در فروشگاه نکیسا در سهرودی شمالی و هماهنگی با شماره 09126779130ارسال رایگان در همان روز , 10 روز مهلت تست سلامت

 315BEE C خارق العاده ی ما، برنده جایزه طراحی است که بیش از همه انتظاراتبوده و موجب ارتقا به C 316BEE تقویت کننده یکپارچه شده است. C 316BEE بهبود بهره وری قدرت، سطح سالمی از ویژگی های "سبز" وعملکرد جدی موسیقایی را تضمین می کند.


C 316BEEورود به سطح مقرون به صرفه بودن و برای بسیاری، عدم نیاز به تقویت کننده های دیگررا فراهم آورده است. با مشخصات محصولات پیشرو برای نویز، اعوجاج، قدرت، جداییتاستریو و کنترل حجم صدا، C316BEEمجموعه معیارهایی جدید از عملکرد اندازه گیری شده و قابل شنیدن است. نتیجه صوتی،صدایی آرام و دلپذیر است که جزئیات ظریف در ضبط آهنگ های مورد علاقه شما رااستخراج کرده و آنها را در سطح صدایی استریوی پانورامایی ارائه می دهد.


 ویژگی ها: تغییرینوآورانه در تکنولوژی اثبات شده

    مدار اختصاصی POWERDRIVE یک ترکیب قابلتوجه از درایو با جریان بالای مورد نیاز برای بارهای بلندگوهای پیچیده همراه با سطحبالایی از قدرت دینامیکی بدون اعوجاج را ارائه می دهد.

بیورن اریک ادواردسن، مدیرتوسعه پیشرفته ما، برای C316BEE یکنسخه ساده شده از POWERDRIVE را ارتقا داده است.
 
دوستدارمحیط زیست

    به دلیل تکنولوژیهای نوآورانه، مصرف برق در حالت آماده به کار کمتر از 1 وات است. C 316BEE با استفاده از لحیم کاری نقره بدون سرب و عاری از مواد خطرناکساخته شده است.
 
دوستدار جیبشما!

درست مانند شهرتدلخواه ما برای ایجاد بهترین تقویت کننده های مقرون به صرفه در هر زمان، C 316BEE عملکرد ی زیاد، بدون برچسب قیمتی زیاد را ارائه داده است.
 
ذخیره قدرتدینامیکی

    قدرت مداوم ، یکقدرت محافظه کارانه ی 40 واتی و قدرت دینامیک است که از گوش دادن به موسیقی مهم تراست، مقدار قابل ملاحظه بیش از 100 وات! قدرت قابل استفاده ای بسیار بیشتر از آمپلیفایرهای دیگر در این سطح از قیمت می باشد.
 
حفظ سادگی

C 316BEE همه چیز لازم برای لذت از موسیقی را دارد، در عین حال با ملزوماتمحدود: شش ورودی، یک مجموعه بلندگو، جک هدفون و کنترل از راه دور کامل.
 
ظرفیت چشمگیر

در حالی که C 316BEE مظهر سادگی است، بسیار به دور از یک "محصول ساده" است. بهطور کامل مجهز به مرکز کنترل برای یک سیستم موسیقایی با کارایی بالاست.

                          

توضیحات
توضیحات

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • تعداد بازدید: 6040
  • مدل کالا: C316
  • موجودی: در انبار

گزینه های موجود

برچسب ها: ند, برند ند, Nad, آمپلی فایر, خرید آمپلی فایر ند, آمپلی فایر NAD C316, قیمت آمپلی فایر ند

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.