یاماها CD-S1000

  D-S1000 پخش سی دی صوتی با صدای فوق طبیعیهای فای با یاماها شروع شد..,Yamaha,Yamaha CD-S1000

سی دی پلیر یاماها CD-S1000

سی دی پلیر Yamaha CD-S1000یاماهاCD-S1000فروشگاه اینترنتی خرید از ماYamaha

 D-S1000 پخش سی دی صوتی با صدای فوق طبیعی

های فای با یاماها شروع شد...


 دخالت یاماها با شور و شوق برای موسیقی بیش از یک قرن قدمت دارد، به زمانی که برای ما اولین ارگان را در سال 1887 ساختیم. در حال حاضر ما سازنده پیشرو در جهان پیانو و سایر آلات موسیقی هستیم و با موسیقی در بسیاری از جنبه های دیگر درگیریم. ما تجهیزات ضبط حرفه ای و طراحی سالن های کنسرت را انجام داده و هنرمندان را در راه اندازی و تنظیم صدا در کنسرت ها یاری می کنیم.

این دانش و تجربه به تولید قطعات صوتی در بسیاری جنبه ها مدد می رساند. ما برای اولین بار سینی دوار های فای (وفاداری بالا) را در سال 1954 معرفی کردیم و به اولین شرکت که در واقع از اصطلاح "های فای" استفاده کرد تبدیل شدیم. پس از آن ما یکی از اولین شرکت ها در ارائه تولید انبوه تجهیزات صوتی با کیفیت بالا بودیم و بسیاری از اجزای افسانه ای استریو را معرفی کردیم. ما امیدواریم که شما از تجربه واقعی صدای طبیعی های فای یاماها لذت ببرید.
                          

توضیحات
توضیحاتDesigned, Built and Tuned for Truly Exceptional Music Reproduction Performance----- Differential D/A Converters----- High Precision CD Drive---- Fully Balanced Control Amp----- Four-Part Power Supply with Independent Structure----- Pure Direct Circuitry----- Specially Designed Feet----- Super Sound from Super Audio CDs

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • تعداد بازدید: 5809
  • مدل کالا: CD-S1000
  • موجودی: ناموجود

گزینه های موجود

برچسب ها: پلیر, Yamaha, CD-S1000یاماهاCD-S1000Yamaha

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.