یاماها CD-S3000

بهینه سازی شده با دقت بالا و مکانیزم های CD با لنگرهای سنگین، کنترل لرزش و رسیدن به خواندن سیگنال دقیق را ارتقا می بخشدCD-S3000 با مراقبت دقیق ایجاد شده تا اطمینان حاصل شود استحکام با خواص کنترل ارتعاش برتر و خواندن فوق العاده دقیق، به منظور جلب

سی دی پلیر یاماها CD-S3000

آمپلی فایر Yamaha CD-S3000یاماهاCD-S3000فروشگاه اینترنتی خرید از ماYamaha

بهینه سازی شده با دقت بالا و مکانیزم های CD با لنگرهای سنگین، کنترل لرزش و رسیدن به خواندن سیگنال دقیق را ارتقا می بخشد


    CD-S3000 با مراقبت دقیق ایجاد شده تا اطمینان حاصل شود استحکام با خواص کنترل ارتعاش برتر و خواندن فوق العاده دقیق، به منظور جلب تمام موسیقی ضبط شده در دیسک همراه است.

Incorporated یک مکانیزم درایو به تازگی طراحی شده با لنگرهای سنگین، محصولی برای سازهای اصلی یاماها است.

با نصب آن بر روی شاسی از طریق لنگرهای سنگین در جلو و پشت مکانیزم لودر، به بالاترین استحکام و جلوگیری از اثرات ارتعاشات به خارج دست یافته است. در همان زمان نیز از ارتعاش ناشی از چرخش دیسک از تاثیر تخته مدار جلوگیری می کند. لنگر مقابل، دارای دو لایه و یک مکانیزم تنظیم با پیچ است. این تنظیم بسیار دقیق سطح افقی از جلو به عقب و دو طرف چپ و راست مکانیسم لودر را ممکن می سازد.

هر واحد CD-S3000 توسط اولین مکانیزم درایو به شاسی متصل شده، سپس با دقت تنظیمات افقی مونتاژ شده است. در حالی که این فرایند زمان بر و فشرده است، تمایل واقعی یاماها را برای تحقق بخشیدن به حداکثر خواندن سیگنال دقیق نشان می دهد. این تلاش برای از بین بردن هر کجی در مکانیسم و دستیابی به چرخش پایدار و خواندن سیگنال فوق العاده دقیق است.

کاهش بار سروو که پیکاپ را می راند، به منظور به حداقل رساندن تاثیر تغییرات جریان سروو به سیگنال، به یک سیگنال خروجی تمیز تبدیل شده که عملا با نویز مخدوش نشود فراهم می کند. علاوه بر این، ساز و لودر دارای یک ساختار که در آن یک شاسی بسیار سفت و سخت طراحی شده برای یکپارچه سازی با ساز و لودر از کل درایو CD است.

علاوه بر این، تنها دقیقترین انتخاب قطعات برای پیکاپ، که هدف آن یک پرتو نور دیسک که با سرعت بالا می چرخد برای خواندن سیگنال و یک مکانیزم درایو ثابت است. این چگونگی خوانش داده های صوتی بر روی دیسک با دقت بالا برای رسیدن به بالاترین درجه خلوص در تولید صدا است.
 
CD TRAY آلومینیومی با استحکام بالا

    سینی CD از آلومینیوم استحکام بالا ساخته شده که ارتعاشات ثانویه به دلیل تشدید سرعت موتور چرخش دیسک را کاهش می دهد و در نتیجه دقت سیگنال خواندن بهبود یافته و عملیات ساکت تر می شود. علاوه بر طراحی هوشمند و بافت لوکس، ما تنظیم باز/بسته شدن را با اضافه کردن یک درایو ویژه، برای دستیابی به حرکتی نرم و صاف و عملیاتی آرام انجام داده ایم. ما با وسواس کوشیده ایم به واحد، احساسی لوکس ببخشیم که کاملا منطبق با کیفیت صدای عالی باشد.
 
استحکام بالای اصلی شاسی با بهبود خواص ضد لرزش و ساختار متقارن چپ-راست

    شاسی اصلی، که از ساز و لودر حمایت می کند، به قوی ترین نحو ممکن ساخته شده و استحکام هر بخش شاسی را بهبود بخشیده است. علاوه بر این، پانل جلو از ورقه با ضخامت 0.28 "آلومینیوم ساخته شده، که به استحکام بالای کل شاسی کمک می کند. این واحد با قرار دادن سازوکار لودر که یک بدنه چرخنده در مرکز است ساخته شده است که پس از آن به منبع تغذیه دیجیتال و مدار در سمت چپ  و منبع تغذیه آنالوگ و برد مدار در سمت راست آن، برای رسیدن به یک ساختار متقارن با قطعات دیجیتال و آنالوگ از هم جدا، به منظور دستیابی به تعادل وزنی ایده آل ساخته شده است. در نهایت، برای به حداقل رساندن امپدانس تا آنجا که ممکن است، شاسی پایینی مس اندود شده است.
 
عایق ها اجازه استفاده از اسپایک یا پد را می دهند

    عایق ها بخش بسیار مهمی هستند که ارتعاشات خارج را مسدود می کنند. آنها پایه های فلزی اصلی یاماها را به منظور به حداکثر رساندن عملکرد کنترل ارتعاش به خدمت گرفته اند. کاربر می تواند با استفاده از نقطه نصب و راه اندازی اسپایک عرضه شده و یا صفحات عایق که با پد عرضه می شوند را انتخاب کند و یا از این ترکیب دندانه دار به هم پیوسته در صورت دلخواه استفاده نماید.
 
تنظیمات مستقل مدارهای دیجیتال و آنالوگ

    CD-S3000 از ترانسفورماتور قدرت دوقلو، که به طور کامل مدارهای دیجیتال و آنالوگ را از منبع تغذیه جدا می کند و هر کدام با خود ترانسفورماتور قدرت اختصاص داده شده مجهز می شوند، اتخاذ کرده است. با جدا کردن مدارات دیجیتال/آنالوگ از ترانسفورماتور، بدتر شدن کیفیت صدا ناشی از تداخل و نویز بین بلوک های مدار دیجیتال و آنالوگ، که هنگامی که یک منبع تغذیه / آنالوگ دیجیتال وجود دارد رخ می دهد، حذف می گردد. این نتایج در تولید فوق العاده روشن و کم نویز صوت آنالوگ دیده می شود. ترانسفورماتور قدرت تردل با نشت مغناطیسی کم که برای هر دو واحد دیجیتال و آنالوگ استفاده شده است، تاثیر نامطلوب بر روی سیگنال خواندن از دیسک را به حداق رسانده است. به دنبال تحقیقات دقیق بر اساس آزمون های گوش دادن، ما ترانسفورماتور قدرت را مس اندود کردیم تا تاثیر نشت مغناطیسی و لرزش را کاهش دهیم. این باعث می شود صدایی ملایم، آرام و حتی قدرتمند با توجه به افزایش تولید سیگنال های دقیق به دست آید. این یکی از اهداف اصلی سری S3000است؛ اطمینان از ملایمت دستگاه حتی برای کسانی که از سازهای زهی به طور دقیق با قدرت غنی رسا استفاده می کنند.

 
بردهای دیجیتال/آنالوگ با مدارهای منبع تغذیه یکپارچه

    طراحی داخلی CD-S3000 از برد مدار منبع تغذیه، که شامل ترانسفورماتور قدرت است جدا نیست. خازن بلوک به طور مستقیم بر روی تخته مدار دیجیتال / آنالوگ مربوطه نصب شده است. بنابراین، یک پیکربندی اصلی برد با ادغام مدارهای منبع تغذیه به خدمت گرفته شد. از بین بردن کابل کشی مدار منبع تغذیه به هر مدار و نصب به طور مستقیم به منظور کاهش از دست دادن اتصال، و همچنین دستیابی به امپدانس کم است. علاوه بر این، کابل کشی از ترانسفورماتور قدرت با بهره گیری از همان اتصالات هم نوع پیچ در امپلیفایر یکپارچه A-S3000 انجام شده است. اتصال مستقیم و بدون لحیم کاری برای رسیدن به نقطه تماس کامل و امپدانس پایین. 

                            

توضیحات
توضیحاتOptimized high precision rigid CD mechanism with heavy anchors improves vibration control and achieves precise signal reading----- High rigidity aluminum CD tray---- High rigidity main chassis improves anti-vibration properties and left-right symmetrical construction----- Independent configuration of digital and analog circuits------ Digital / analog boards with integrated power supply circuits----- Single-stage configuration I / V conversion circuit enables direct analog output------ Exceptionally high performance 32-bit D/A converter---- Built-in USB DAC functions---- ASIO 2.3 Yamaha Steinberg USB driver---- Pure Direct mode further enhances the quality of analog sound

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • تعداد بازدید: 6312
  • مدل کالا: CD-S3000
  • موجودی: ناموجود

گزینه های موجود

برچسب ها: یاماها, Yamaha, آمپلی فایر, سی دی پلیر یاماها CD-S3000, قیمتسی دی پلیر Yamaha, خرید اینترنتی سی دی پلیر یاماها

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.