بررسی اسپیکر پرتابل لیبراتون زیپ با صدای 360 درجه

علاوه بر این، آنچه که ما را در مورد Libratone Zipp تحت تاثیر قرار می دهد این است که 3 سال پیش 5 ستاره به آن داده ایم که البته در مورد ظاهر جذاب و رنگارنگ آن نبود بلکه در مورد عملکردش بوده است.

بررسی اسپیکر پرتابل لیبراتون زیپ با صدای 360 درجه

نوشته شده توسط Blog 1396/10/09 11:33:43 0 نظرات اسپیکر,

ما تصور می کردیم این آیتمیزه ای غیر قابل تعویض برای بلندگوی بی سیم است.

علاوه بر این، آنچه که ما را در مورد Libratone Zipp تحت تاثیر قرار می دهد این است که 3 سال پیش 5 ستاره به آن داده ایم که البته در مورد ظاهر جذاب و رنگارنگ آن نبود بلکه در مورد عملکردش بوده است. بدین ترتیب این محصول تبدیل به پرفروش ترین و بهترین محصول شرکت شد و شهرت و اعتبار آن از زمان ساختش تا کنون پایدار بوده است.

ویژگی ها 

Zipp جدید براساس همان اصل کار می کند: طراحی عمودی استوانه ای برای تولید صدای 360 درجه. این بلندگو توسط یک آمپلی فایر کلاس D دیجیتال تقویت می شود و ووفری که در 10 سانتیمتری آن وجود دارد را نیز تقویت می کند.

صدای زیر و متوسط توسط یک جفت رادیاتور منفعل تنظیم می شوند. 2 بلندگوی پربسامد 25 میلیمتری مخصوص صداهای بم وجود دارند و پراکندگی صدا را توسط یک رفلِکتور 360 درجه انجام می دهند.

ورودی ها ممکن است کمتر یا بیشتر از چیزی باشد که دوست دارید ـ وای فای، Airplay، DLNA، بلوتوث، ورودی 3.5 میلیمتری USB و Zipp صدا با رزولوشن بالا 24 بیت/96 کیلوهرتز ضبط می کند.

اگر لیست پخش شخصی ندارید، لیبراتون کانکتور اسپاتیفای را در اختیار شما قرار می دهد و اپل موزیک هم در دسترس است. شما می توانید بیش از 5 ایستگاه رادیویی اینترنتی مورد علاقه تان را ذخیره کنید ـ که همه توسط برنامه ی لیبراتون کنترل می شوند.

با این حال بیشترین نگرانی شرکت در مورد جدید ترین اتصال sound space است. این اساسا در مورد راه اندازی آن ها توسط Zipp جدید و چند منظوره بودنشان است.

مدیر عامل لیبراتون ژان مَک نیر می گوید «انتظار مصرف کنندگان امروزه این است که موسیقی مورد علاقه شان همیشه حاضر و مهیا ، قابل حمل و انعطاف پذیر باشد.» نسل جدید Zipp این امکان را برای شما فراهم می کند که توسط وای فای به 6 بلندگوی دیگر متصل شوید و آن ها را در هر جایی از خانه که دوست دارید قرار دهید و در صورت نیاز آن ها را جابجا کنید. ما موافق این ویژگی هستیم.

                                                                                    

ساختار

همانطور که حدس زده اید ساختار Zipp خزمانند نیست. ما به طور کلی موافق این موضوع هستیم که پارچه ی توری جدید باعث می شود بلندگو پیشرفته تر به نظر برسد و همچنین به وضوح صدای آن نیز کمک خواهد کرد.
بقیه ی قسمت های Zipp هنوز هم از پلاستیک ساخته شده است و این باعث می شود که از نظر قیمت و ارزش همپای رقیبان خود نباشد. اما کاهش وزن آن از 1.8 به 1.5 کیلوگرم باعث سبکتر و قابل حمل تر شدن آن شده است. صفحه نمایش لمسی نیز بسیار کاربردی است همچنین ویژگی «بی صدا» که به تازگی به آن اضافه شده است.

صدا

آلبوم مورد علاقه ی خود را پخش کنید و خواهید دید که Zipp چقدر خوب صدا را پخش می کند. این بلندگو دارای بلندترین صدا در بین بلندگوهای بیسیم نیست اما صدا را به خوبی منتشر می کند ـ نتیجه ی بازتاب 360 درجه مانند یک جادو عمل می کند. شما برای برپایی یک مهمانی به بیش از یک بلندگو نیاز دارید و جالب تر از همه اینکه می توانید این بلندگوها را در هرجایی که می خواهید قرار دهید.

این یک صدای گرم و کامل نیز هست. در اینجا مقدار زیادی از جزئیاتی که به خوبی طراحی شده اند وجود دارد. Zipp کاملا قادر به حفظ ریتم های پر انرژی است که این برخی از نقاط ضعف این بلندگو را از بین می برد. این به معنای تُهی بودن Zipp از احساسات نیست ـ بلکه رضایتمندی را بیان می کند ـ اما در اینجا ممکن است انگیزه از بین برود. 

                                                

نتیجه

Zipp جدید یک موفقیت است، محصول ارزشمندی که این مفهوم را برای پایدار ماندن در بازار  ثابت می کند، بازاری که در طول چند سال گذشته به اندازه ی سرعت رشد لیبراتون رو به رشد بوده است.

Zipp جدید به اندازه ی نسخه های قبلی با توجه به حضور همزمان بلندگوهای بیسیم در همین قیمت پایدار نخواهد بود اما قابلیت های آن فرصت موفقیت را به Zipp جوان تر می دهد. 

 

شما می توایند این محصول را در سایت ما مشاهده و خریداری کنید.

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.