بررسی اسپیکر بوز SoundLink Revolve +

بوز در حال حاضر انحصار بلندگوی بلوتوثی قابل حمل در بازار را دارد. SoundLink mini فروش فوق العاده ای داشت و II SoundLink mini این موفقیت را ادامه داد.

بررسی اسپیکر بوز SoundLink Revolve +

نوشته شده توسط Blog 1396/08/27 11:14:40 0 نظرات اسپیکر,

SoundLink Revolve + بوز چیست؟

بوز در حال حاضر انحصار بلندگوی بلوتوثی قابل حمل در بازار را دارد. SoundLink mini فروش فوق العاده ای داشت و II SoundLink mini این موفقیت را ادامه داد. اما این روزها خیلی ها در مورد صدای 360 درجه لاف می زنند و بوز می خواهد وارد این عمل همگشایی صوتی شود.

نتیجه نه یک عدد بلکه یک جفت بلندگوی قابل حمل بود: SoundLink Revolve + و SoundLink Revolve . هردو تقریبا دارای ویژگی های یکسانی هستند اما SoundLink Revolve + بزرگتر، صدای بلندتر و طول عمر باتری بیشتری دارد. 

طراحی و ویژگی ها

جای تعجب نیست که بوز کار مناسب با ظاهری فوق العاده طراحی کرده است. محفظه ی آلومینیومی دارای سوراخ های متعدد به طور یکپارچه در اطراف بلندگو پیچیده شده است و به سمت بالا مخروطی می شود. در اینجا یک انتخاب در بین دو لعاب وجود دارد: نقره ای لوکس و سیاه.

تنها تفاوت طراحی بین  Revolve + و Revolve  صرف نظر از اندازه، دسته ی حمل Revolve + است که حمل آن به هرجای خانه را راحت تر می کند.

پایین و بالای بلندگو گرد هستند و در قسمت بالایی دکمه هایی برای روشن/خاموش، بلوتوث، افزایش/کاهش صدا، ورودی کابل aux و کنترل چند منظوره وجود دارد. دکمه ی دوم می تواند برای ارتباط با دستیار صوتی گوگل google assistant و یا siri استفاده شود ـ Revolve + یک میکروفون نیز دارد.

پوشش لاستیکی فقط برای نمایش نیست بلکه به Revolve + این امکان را میدهد که امتیاز IRX4 ضد آب را به دست بیاورد. در قسمت پشتی ـ اگر چنین چیزی در بلندگوی 360 درجه وجود داشته باشد ـ یک کابل ورودی 3.5 میلی متری و یک پورت میکرو یو اس بی برای شارژ وجود دارد. همچنین بارکد شارژ اختیاری به قیمت 24.95 پوند در دسترس است. ادعا شده عمر باتری 16 ساعت است.

در زیر بلندگو سه پایه وجود دارد که می توانید به راحتی آن را در هرجایی که می خواهید قرار دهید.

در داخل Revolve + یک جفت بیس رادیاتور مخالف وجود دارد و یک مبدل به سمت یک صفحه پراکنده اشتعال دارد. به طور عملی این باید منجر به تولید صدایی همه جانبه شود بدون هیچ نقطه ی کوری.

بوز تایید نکرده که Revolve + از یک درایور بزرگتر نسبت به Revolve  استفاده می کند یا نه اما Revolve + دستورالعمل های معمول بوز را دارد و وقتی که اتصال را برقرار کرده یا نمی تواند دستگاهی برای جفت شدن پیدا کند به شما می گوید. این کار توسط صدای یک زن انجام می شود و شما اگر از این صدا خوشتان نیاید می توانید آن را غیر فعال کنید.

هر بلندگو می تواند با 8 دستگاه دیگر جفت شود و می تواند بدون نیاز به پیوند بلوتوث بین این دستگاه ها بچرخد. شما همچنین می توانید دو استریو را به Revolve + وصل کنید و یا آن ها را در حالت چند منظوره قرار دهید که همه ی آن ها موسیقی مشابهی را پخش کنند.

کیفیت صدا

صدای بلندگوهای Revolve + واضح و بلند است با سطح تریپل و بالاتر. بلندترین صدا در برخی موارد ممکن است کمی آزار دهنده باشد. بیس کاملا سالم است و می تواند وقتی Revolve + نزدیک دیوار است تقویت شود. صدای 360 درجه واقعا چشمگیر است، بدون هیچ نقطه ی کوری وقتی که در اتاق راه می روید.

Revolve + قطعا بزرگتر از Revolve  است و صدای بلندتری هم دارد اما این ها دو دانه از یک غلاف هستند و دارای مشخصات دیجیتال مشابهی هستند. 

طول عمر باتری 16 ساعت تعریف شده است البته در صورتی که میزان صدا در حد معقول باشد.

آیا باید SoundLink Revolve + بوز را بخرم؟

این مدل یکی از جذابترین بلندگوهای بلوتوثی است و صدای 360 فوق العاده عالی کار می کند. کیفیت صدا نیز در مقایسه با اندازه عالی است و همچنین قابل حمل بودن آن یک ویژگی مثبت است.

Revolve + ارزان نیست اما ویژگی های خوب آن قیمت بالای این بلندگو را معقول می کند. بلندگوی بزرگتر و گران تر   نیز وجود دارد که نه قابل حمل است و نه ضد آب.

این اسپیکر قدرتمند را می توانید در سایت ما مشاهده و خریداری کنید

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.