با مارشال ووبرن چند منظوره دست هایتان آزاد هستند

مارشال سال هاست که تکنولوژی جدیدی برای مصرف کننده ابداع کرده است. بلندگوهای بی سیم و حتی تلفن ها، قدرت مارشال را دگرگون کرده اند. اکنون بلندگوی چند منظوره نیز به این موارد اضافه می شود

با مارشال ووبرن چند منظوره دست هایتان آزاد هستند

نوشته شده توسط Blog 1396/08/19 11:36:36 0 نظرات اسپیکر,

مارشال سال هاست که تکنولوژی جدیدی برای مصرف کننده ابداع کرده است. بلندگوهای بی سیم و حتی تلفن ها، قدرت مارشال را دگرگون کرده اند. اکنون بلندگوی چند منظوره نیز به این موارد اضافه می شود. 

این ها احتمالا دستگاه های شبیه سازی شده با این نام هستند، و در اینجا 3 مورد برای بررسی وجود دارد. در اینجا اَکتون Acton کوچک (1.500.000 تومان)، استنمور متوسط (2.300.000 تومان) و ووبرن بزرگتر (3.500.000 تومان) وجود دارند. در حالیکه از نظر ظاهری کاملا متفاوت و گران تر هستند اما تقریبا مشابه بلندگوهای محدوده ی سونوس    Sonos هستند. 

مارشال نسخه ی بلوتوثی این بلندگوها را چند سال پیش منتشر کرد اما به دلیل کم بودن تبلیغات اکثر شما اولین باری است که این طرح ها را میبینید. 

طراحی

مارشال ووبُرن چند منظوره را بدون گفتن ویژگی هایش به فردی نشان دهید و او فکر می کند که یک آمپلی فایر 15 واتی کوچک برای تمرین گیتار است. در طراحی ابزارهای مارشال همیشه از سبک آمپلی فایرهای شرکت استفاده می شود اما هیچ یک از این ابزارها به اندازه ی این مدل شبیه به آمپلی فایر نبوده اند. 

محفظه با بافت چرمی وینیل پوشانده شده است و شبکه ها از بافت پارچه ای محکمی ساخته شده اند. و احتمالا این تنها مارک بلند گویی است که از علامت های بزرگ بر روی قسمت جلویی به عنوان صفحه کلید استفاده می کند.

دستگیره های طلایی در قسمت بالایی قرار دارند دقیقا مانند آمپلی فایر مارشال. البته اکثر بلندگوهای بی سیم فاقد دستگیره هستند بنابراین مارشال ووبرن باید کمی متفاوت تر از بقیه باشد. 

همچنین دکمه های تنظیم صدا، کنترل بیس و یک انتخابگر منبع وجود دارد. چراغ های قرمز رنگ در اطراف دکمه ها نشان دهنده ی وضعیت هر یک هستند چون این ها دکمه ها چرخشی هستند. و خطاب به طرفداران قدیمی راک: متاسفم، دکمه ی تنظیم صدای ووبرن فقط تا 10 می رود نه 11. دکمه ی منبع جالبترین بخش است و چیزی است که ووبرن چند منظوره ی جدید را (حداقل از نظر ظاهری) از نسخه ی قدیمی بلوتوثی جدا می کند. این دکمه به عنوان راهی برای جابجایی به موارد دلخواهتان است که در برنامه ی تلفن همراهتان تنظیم کرده اید. 

این ممکن است یک لیست پخش از اسپاتیفای یا ایستگاه رادیویی آنلاین باشد. شما می توانید هفت مجموعه از آهنگ های پیش فرض را تنظیم کنید. این مورد بسیار کاربردی است چون ووبرن می تواند از طریق روش های بیشتری اتصال برقرار کند به عنوان مثال پخش سونوس: 5.
علاوه بر وای فای، یک بلوتوث، یک کابل aux کمکی 3.5 میلی متر
ی در بخش بالایی و یک جفت فونوگرام در پشت وجود دارند. 

این دکمه ها ظاهری به مارشال ووبرن چند کاره می دهند که در بین سایر بلندگوهای بی سیم منحصر به فرد باشد. با این حال، این خیلی مارشال است. با نگاهی کوتاه به برنامه خواهید دید که کنترل ها بیشتر شبیه به هر بلندگوی چند منظوره ی فاقد سونوس کار می کنند. شما می توانید برای اتصال از اسپاتیفای یا گوگل کست استفاده کنید یا اگر از یک سرویس دیگر به غیر از اسپاتیفای استفاده می کنید می توانید بلوتوث را به کار ببرید.

برای استفاده از قدرت گستره ی صدای مارشال چند منظوره باید از یک برنامه ی اختصاصی استفاده کنید. این کار ساده تر از رویکرد سونوس است به طوری که شما باید شما باید آن را بین یک بلندگوی تکی و یک بلندگوی چند منظوره قرار دهید. نماینده ی مارشال نیز می گوید که تعداد حداکثر بلندگوها در تنظیمات 5 است. با این حال، در برخی از خانه های بسیار بزرگ تعداد بیشتر از این* بیش از حد اشباع مارشال خواهد بود.

کیفیت صدا

من فقط آزمونی کوتاه از مارشال ووبرن چند منظوره داشته ام و در مورد همتایان آن نیز همینطور، اما تشخیص اینکه از لحاظ کیفیت صدا چگونه است کار سختی نیست. ووبرن دارای دو درایور 5.25 اینچی و یک پورت باس در قسمت پشتی است. درایورها بزرگ هستند. من نمی توانستم با حداکثر صدای این بلندگو به آهنگ گوش دهم چون حداکثر صدای آن فوق العاده بلند است. درایورهای بزرگ به شما اجازه خواهند داد که بدون آسیب زدن به گوشتان به این سطح برسید.

پایه های لاستیکی بزرگ در قسمت پایینی نیز مانع لرزش بلندگو بر روی سطحی که روی آن قرار دارد می شوند. کیفیت صدا هم مناسب است و گیرنده های باس به شما کمک می کنند تا با صدایی ملایم به آهنگ مورد علاقه تان گوش کنید بدون آزار رساندن به همسایه ها. ترکیب تریپل هم منجر به صدای خیلی بلند و تیز نمی شود.

از شنیدن تا پخش سونوس: 5، ووبرن معنی مشابهی با دینامیک ندارد. همچنین شما به سطح شبه باس به عنوان بهترین مورد در پایین ترین صدا نخواهید رسید.

با این حال کاملا واضح است که این بلندگو برای صدای بلند طراحی شده است. و اگر این مورد مد نظر شماست ارزشش را دارد که نگاهی دقیق تر به آن بیاندازید.

برداشت های اولیه

در برند مارشال غرق شوید، ووبرن و محصولات مشابه آن مانند بلندگوهای چند منظوره ی بی سیم برای تمام افراد دوستدار راک مناسب هستند. اگر شما یک منبع بی سیم و یا دو منبع مختلف داشته باشید این دستگاه ها واقعا کارآمد هستند.

آن ها بلوسَوند Bluesound یا بهترین سونوس را از لحاظ کیفیت به چالش نمی کشند ولی شما صدای بلندی را دریافت خواهید کرد.

میتوانید این اسپیکر قدرتمند را در این قسمت از سایت ما مشاهده و خریداری کنید

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.