برادر کوچکتر M-50 هدفون ATH M-30

هدفون M-30 با قیمتی نصف هدفون برادر بزرگتر خود M-50 می‌تواند به عنوان محصولی رده‌پایه جالب باشد. اگرچه سطح عملکرد M-30 مشابه M-50 نیست اما باتوجه به قیمت خود می‌تواند وظیفه خود را باکیفیت بالا انجام دهد

برادر کوچکتر M-50 هدفون ATH M-30

نوشته شده توسط Blog 1396/07/10 15:34:54 0 نظرات هدفون و هدست,

هدفون M-30 با قیمتی نصف هدفون برادر بزرگتر خود M-50 می‌تواند به عنوان محصولی رده‌پایه جالب باشد. اگرچه سطح عملکرد M-30 مشابه M-50 نیست اما باتوجه به قیمت خود می‌تواند وظیفه خود را باکیفیت بالا انجام دهد. در زمینه ارگونومی، فرمت فرکانس، کیفیت صوتی و مشخصات فنی، M-30 در سطح پایین‌تری از هدفون M-50 است. اما در قیاس با MDR-7506 سونی و CD900ST می‌تواند عملکرد بهتری از خود نشان دهد. M-30 همچنین وزن کمتر و سبک‌تری در مقایسه با M-50 دارد، هرچند در نوع خود بزرگ و قابل‌توجه است. اگر شما به دنبال هدفونی مقرون به صرفه و کارآمد هستید، M-30 را در لیست خود جای دهید.


M-30 یک هدفون سرگرم‌کننده بوده که نسبت به M-50 جذاب‌تر است. البته عملکرد صوتی M-50 بیشتر از M-30 بوده و یک هدفون قدرتمندتر است اما M-30 در رقابت با رقبا می‌تواند یک محصول سرگرم و جذاب باشد و کیفیت صوتی مناسبی از خود نشان دهد. بسیاری از کاربران M-50 ابعاد آن را بزرگ می‌دانند که موجب می‌شود کیفیت صوتی بالاترش نتواند مورد توجه قرار گیرد. اما M-30 ساختار اسپرتی داشته و کوچک بوده، در این بین بهتر روی سر قرار گرفته و یک هدفون نرم و راحت است. ما حتی M-30 را در زمینه ابعاد بهتر از M-1000 پرچمدار شرکت ATH می‌دانیم.


   

M-30 فرمت فرکانس، کیفیت صدا و کیفیت باس بسیار مناسبی باتوجه به رده‌پایه بودن خود دارد. در نتیجه می‌تواند با رقبا رقابت سختی داشته و آنها را به چالش بکشاند. این حقیقتا سخت است که با قیمت M-30 بتوان هدفونی با کیفیت صوتی بسیار قدرتمند خریداری کرد اما M-30 در نوع خود مناسب می‌باشد. بنابراین اگر محدودیت برای شما اهمیت نداشته و نیازمند هدفون قدرتمند نیستید، ‌M-30 می‌تواند یک گزینه مناسب به شمار رود.

 

درقیاس با PX100, PX200 و V-Jays، هدفون M-30 در زمینه کیفیت فنی ضعف‌هایی دارد. با این حال M-30 همچنان کیفیت صدای بالایی داشته و عملکرد بزرگی می‌تواند از خود به مخاطب ارائه دهد. البته این عملکرد به دلیل درایور بزرگتر به کارگرفته شده است، بنابراین می‌توان انتظار بالایی از M-30 داشت.


هدفون M-30 برای کسانی که می‌خواهند از دو هدفون برخوردار باشند، انتخاب مناسبی است. البته اگر هدفون نخست PX100 رده‌بالا باشد، M-30 می‌تواند انتخاب دوم خوبی محسوب شود. این هدفون حتی در مقایسه با محصول HD2X8 سنهایزر ابعاد بزرگتری داشته و به عنوان یک هدفون قابل حمل در مترو می‌تواند کاربردی باشد. بنابراین باید M-30 را محصول سرگرم‌کننده ATH به شمار آورد که با قیمتی مقرون به صرفه، بسیار کارآمد خواهد بود.

 

 

 

میتوانید نمونه ای از این هدفون قدرتمند را در این قسمت سایت ما مشاهده و خریداری کنید

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.