برترین اسپیکرهای بلوتوث کوچک همراه سال 2017

شرکت های فعال در زمینه سیستم های صوتی در سبد محصولات خود تولیدات مختلفی داشته که از جمله باید به اسپیکرهای بزرگ، هدفون، هندزفری و اسپیکرهای کوچک اشاره داشت

برترین اسپیکرهای بلوتوث کوچک همراه سال 2017

نوشته شده توسط Blog 1396/06/27 16:42:37 0 نظرات

شرکت های فعال در زمینه سیستم های صوتی در سبد محصولات خود تولیدات مختلفی داشته که از جمله باید به اسپیکرهای بزرگ، هدفون، هندزفری و اسپیکرهای کوچک اشاره داشت. در این میان اسپیکرهای کوچک قابل حمل با توجه به وزنی کم و کاربری مفید محصولاتی قابل توجه هستند که می توانند به خوبی رضایت صاحبان خود را جلب نمایند. در این میان بسیاری از افراد چنین اسپیکرهایی را برای سفر خود انتخاب کرده تا بوسیله آنها سفری لذت بخش را تجربه کنند. در این مقاله قصد داریم شما را با برترین اسپیکرهای بلوتوثی کوچک قابل حمل سال 2017 آشنا سازیم که شما در انتخاب یک مدل ایده آل یاری خواهد کرد.

 

1- بوز SoundLink Revolve Plus1

 

اسپیکر قابل حمل کوچک بلوتوثی SoundLink Revolve Plus شرکت بوز یک محصول کارآمد با طراحی قابل توجه است. اسپیکری استوانه ای شکل که از دسته ای برای حمل آسان برخوردار است. سیستم صوتی این اسپیکر به شکل 360 درجه عمل می کند و کیفیت صدا قابل توجهی دارد. با ابعاد مناسب خود می توان آن را در سفر یا هر مکان دیگر به کار گرفت و به کیفیت صوتی آن اطمینان کامل داشت.

 

2- جی بی ال Flip 4

 

 شرکت جی بی ال یکی از تولیدکنندگان مطرح سیستم های صوتی شناخته می شود که در سبد محصولاتش مدل های مختلف را می توان مشاهده کرد. یکی از محصولات آن اسپیکر قابل حمل فلیپ 4 بوده که نه تنها وزن کمی داشت بلکه با کیفیت صوتی بالا خود کاربر را مجذوب خود می کند. این مدل نسبت به فلیپ 3 بیش از 20 درصد ابعاد بزرگتری داشته و یک اسپیکر ضد آب با طراحی جالب توجه به شمار می رود. گذشته از آن کیفیت صوتی 20 درصد بهتری در مقایسه با فلیپ 3 دارد.

 

3- بوز SoundLink Revolve

 

    اسپیکر بلوتوثی همراه SoundLink Revolve شرکت بوز محصولی با طراحی استوانه ای قابل توجه بوده که می تواند به شکل 360 درجه پخش صدایی داشته باشد. این اسپیکر نسخه دیگری از اسپیکرهای خانواده SoundLink  شرکت بوز به شمار رفته که برای سفر و حمل بسیار ایده آل هستند. زیرا در کنار وزنی مطلوب می توان آن را با خود به هر مکانی برده و از شنیدن موسیقی با کیفیت آن لذت برد. بوز سعی کرده با مهندسی پیشرفته خود اسپیکر SoundLink Revolve را توسعه دهد تا محصولی کامل در بازار ارائه شود.

 

4- اسپیکر UE Wonderboom 

 

    اسپیکر کوچک  و بلوتوثی Wonderboom یکی از محصولات صوتی قدرتمند در نوع خود محسوب می شود که به راحتی درهر جایی جای گرفته و می تواند عملکرد بزرگی از خود نشان دهد. به گفته UE این اسپیکر را می توان در آب قرار داد زیرا ساختاری ضد آب برای آن در نظر گرفته شده تا یک محصولی کامل و بی نقص باشد. البته UE پیشتر به فروش بالای این مدل نیز اشاره داشت که به دلیل فواید بسیار آن صورت گرفته است.

 

5- سونی SRS-XB10

 

    شرکت سونی یکی از تولیدکنندگان مطرح اسپیکرهای صوتی بوده که از جمله محصولات آن باید به SRS-XB10 سونی اشاره داشت. اسپیکری بلوتوثی بی سیم که قدرت صدا بالایی داشته و می تواند به شکل 360 درجه پخش صوتی داشته باشد. لذت تجربه کار با SRS-XB10 سونی بیش از طراحی ظاهری آن بوده و در نگاه نخست چنین انتظاری نمی توان از آن داشت.

 

6- یو ای Boom 2

 

    اسپیکر بلوتوثی Boom 2 یو ای یک محصول 200 دلاری بوده که می تواند با توجه به قیمت خود عملکرد بالایی نشان دهد. این اسپیکر می تواند پخش صدا 360 درجه ای داشته و برای فضای باز نیز می توان بلندگو ایده آلی باشد. با چنین قدرت صوتی می توان در خانه Boom 2 را به کار گرفت که با توان صدای بالای خود کیفیت را به مخاطب نشان می دهد.

 

7- بوز SoundLink Color II

 

    اسپیکر بلوتوثی قابل حمل و کوچک SoundLink Color II شرکت مطرح بوز محصولی ایده آل و کارآمد است. به شکلی می توان انتظار عملکرد بالایی از آن داشت. طراحی مربعی شکل و عرضه در رنگ های مختلف موجب می شود تا افراد تنوع انتخاب بسیاری داشته و از کار با آن لذت ببرند. البته یکی از ویژگی های بارز اسپیکر مورد اشاره، قابلیت ضد آب آن بوده که اجازه می دهد در زیر آب نیز از خود عملکردی نشان دهد.

 

8- جی بی ال Charge 2 Plus

 

    شرکت جی بی ال یکی از تولیدکنندگان مطرح محصولات صوتی بوده و تاکنون فناوری صوتی باکیفیتش را در همکاری با شرکت های تولیدکننده لپتاپ و محصولات دیجیتال به اشتراک گذاشته است. یکی از محصولات این شرکت اسپیکر بلوتوثی قابل حمل Charge 2 Plus بوده که همانند برخی اسپیکرها طراحی استوانه ای افقی داشته و جذاب است. در حالی که این مدل سال 2015 بوده و اخیرا کمپانی Charge 3 را ارائه داد، اما در عملکرد همچنان محصول شایسته ای به نظر می رسد. با قیمت 100 دلاری باید Charge 2 Plus جی بی ال را کارآمد دانست.

 

 

9- جی بی ال Charge 3 

    اسپیکر Charge 3 یک نمونه ای مشابه Charge 2 Plus بوده اما با قیمتی کمتر به عنوان اسپیکری ضد آب و پرتوان شناخته می شود. بنابراین می توان انتظار عملکرد بالایی را از این محصول داشت. در طراحی نیز استوانه ای افقی بوده و در رنگ های مختلفی برای جذابیت ظاهری بهتر عرضه می شود. بنابراین می توان Charge 3 را محصول ایده آل شرکت مطرحی چون جی بی ال دانست.

 

10- بوز SoundLink Mini II

 

    اسپیکر SoundLink Mini II بوز یک محصول صوتی تمام عیار است. طراحی مستطیلی عمودی آن را ارزشمند خواهد ساخت و دستگاه با قیمت 200 دلار در بازار به فروش می رسد. این نسل دوم SoundLink Mini بوده که با عمر شارژ بهتر و شارژ USB یک مدل بهبودیافته است.

 

11- جی بی ال پالس 2

 

    اسپیکر هوشمند جی بی ال پالس 2 همانند دیگر اسپیکرهای کوچک صدا قدرتمند و تقریبا مشابه ای دارد. با اسپیکر بلوتوثی همراه و کوچک پالس 2 جی بی ال می توان کیفیت صوتی بالایی را شاهد بود که نشان از کیفیت ساخت بالایی دارد. قیمت این محصول 200 دلاری بوده و درکنار طراحی استوانه ای همیشگی، نورپردازی در فضای داخلی آن به کار گرفته شد تا جالب توجه به نظر برسد.

 

12- بی اند او Play BeoPlay A1

 

    دیگر اسپیکربلوتوثی برتر لیست، محصول Play BeoPlay A1 شرکت بی اند او می باشد. محصولی که با قیمت 249 دلاری عرضه می شود. این نشان دهنده کیفیت ساخت بالایی آن بوده که با ابعادی کوچک قیمت بزرگی برای آن در نظر گرفته شد. اما در زمینه کیفیت صوتی باید انتظار بسیاری داشت زیرا با وجود برند مطرحی چون بی اند او در پشت آن، BeoPlay A1 اسپیکر کارآمد و قدرتمند به شمار می رود. 

 

13- یو ای Roll 2

 

    اسپیکر اصلی  Roll شرکت UE بسیار جمع و جور بوده و از طراحی منحصربفردی بهره می برد. همچنین با قابلیت ضد آب در برابر آب مقاوم محسوب می شد. گذشته از آن در بخش صوتی می توانستیم روی آن حساب ویژه ای باز کنیم که نشان از عملکرد مطلوب آن بود. UE Roll 2 نسل جدید این اسپیکر بوده که با قیمت 100 دلاری طیف صدای بهتر، طراحی جذاب تر و قابلیت ارتباطی بهتری پیدا کرده است.

 

14- جی بی ال Flip 3

 

    شرکت جی بی ال یکی از شرکت های شناخته شده بوده که تاکنون توانسته محصولات بزرگی را عرضه دارد. یکی از آنها Flip 4 بوده که هم اکنون برای خرید دردسترس است. Flip 3 نیز با تخفیفی به فروش می رسد و قیمتی 75 دلاری برای این اسپیکر بلوتوثی تعیین شده است.

 

15- کلیپس groove

 

    اسپیکر Groove کلیپس محصولی بلوتوثی با ابعاد کوچک بوده که از طراحی مطلوبی بهره می برد. قیمت آن 150 دلاری بوده و همانند قیمت آن می توانید شاهد کیفیت بالایی باشید. این اسپیکر در کنار هدفون داخل گوش جی بی ال R6 و یک بسته نرم افزاری به فروش می رسد تا اسپیکری قابل توجه از شرکت کلیپس به شمار رود.

 

16- بیتس پیل پلاس

 

    بیتس پیل پلاس یک محصول مقاوم و کوچک بوده که می توان آن را با خود به هر مکانی برد. کیفیت ساخت بالا در کنار قدرت صوتی قابل توجه، پیل پلاس را به اسپیکر کوچک بلوتوثی بزرگی تبدیل نمود. این محصول با قیمت 229 دلار به فروش می رسد اما اخیرا با تخفیفی به 170 دلار کاهش پیدا کرده و بهتر است پیش از افزایش قیمت آن را خریداری کنید.

 

17- لاجیتک X300

 

    اسپیکر قابل حمل  X300 لاجیتک یک محصول کارآمد با طراحی جذاب بوده که به شکل افقی روی سطحی قرار می گیرد. با قیمت 70 دلار و عملکرد صوتی بالا،  X300 یک اسپیکر بلوتوثی مقرون به صرفه بوده و می تواند در اتاق یا سفر گزینه مناسبی برای کاربری باشد. البته قیمت اصلی آن پیشتر 100 دلار بود و به تازگی کاهش 30 دلاری موجب شد تا با قیمت 70 دلار به فروش برسد.

 

18- دیووم Voombox Travel 3

 

    اسپیکر جان سخت Voombox Travel 3 دیووم یک محصولی ایده آل با عملکردی بزرگ است. صدای آن همانند بدنه مستحکم و مقاوم، قدرت بالایی از خود نشان می دهد. قیمت آن نیز بسیار کم بوده و تنها 20 دلار اعلام شد  که نسبت به رقبا اقتصادی است. چنین اسپیکری می تواند در اتاق یا سفر گزینه فوق العاده به شمار آید.

 

19- جی بی ال کلیپ 2

 

    اسپیکر قابل حمل Clip 2 جی بی ال یک بلندگو ضد آب بلوتوثی بوده که از طراحی مطلوب دواری بهره می برد. برای شارژ آن نیز می توانید به پریز برق نصب کرده تا از عمر باتری آن خیالی آسوده داشته باشید. با قیمتی کمتر از 50 دلار کلیپ 2 جی بی ال محصولی کارآمد و مقرون به صرفه برای شنیدن موسیقی با صدا مناسب در سفر یا دیگر مکان است.

 

20-جابون مینی جامباکس

 

    شرکت پایونیر در تولید اسپیکرهای بلوتوثی ید طولانی و تجربه فراوانی دارد. یکی از تولیدات آن مینی جامباکس بوده که برخلاف ظاهر کوچک، تولید صدا بالایی داشته و قدرتمند است. با طراحی ساده و قیمتی 75 دلاری اسپیکر کم وزن بلوتوثی کاربردی شامل حال شما می شود که می تواند مطابق انتظارات عمل کند.

 

21- موتورولا

 

    هدفون Deck موتورولا محصولی ایده آل با وزن کم و ابعاد کوچک بوده که تجربه صوتی بزرگی را برای مخاطب خود به ارمغان خواهد آورد. با قیمتی کمتر از 50 دلار می توان اسپیکر بلوتوثی کارآمدی را تهیه کرد که می توان انتظار عملکرد مطلوبی از آن داشت. موتورولا سعی کرده با عرضه این اسپیکر در رنگ های مختلف این محصول را برای خریدی مقرون به صرفه مناسب سازد.

 

22- آمازون بیسیک BTV1

 

    اسپیکر AmazonBasics یک محصول کارآمد بوده که ابعاد جمع و جوری داشته و قدرت صوتی بزرگی می تواند از خود نشان دهد. با قیمتی کمتر از 40 دلار نباید انتظار داشت ویژگی های بزرگی در این اسپیکر قرار گرفته باشد و محصول نیز در رنگ های قرمز، سفید و آبی صورت می گیرد. بنابراین با پرداخت مبلغی کم اسپیکری شامل حال شما می شود که بیشتر از ویژگی های مثبت برخوردار است.

 

23- لاجیتک X100

 

    اسپیکر بلوتوثی کامپکت لاجیتک X100 محصولی مقرون به صرفه از برندی شناخته شده است. با عملکرد صوتی قابل توجه و قابلیت ارتباط بی سیم، افراد می توانند آن را در هر مکانی به کار گرفته و از قدرت صوتی بالایی آن لذت برند. X100 تنها با قیمت مناسب 20 دلار به فروش می رسد و تجربه صوتی لذت بخشی را برای افراد فراهم خواهد کرد. گذشته از آن طراحی جذابی برای آن در نظر گرفته شده که به راحتی درون جیب جای گرفته و می توان آن را به هر مکانی برد.

 

24- سول Republic Punk

 

    سول Republic Punk اسپیکر بلوتوثی کارآمد و کوچکی بوده که به آسانی درون دست جای می گیرد و می توان آن را همیشه با خود به همراه داشت. با قیمت 60 دلاری و قدرت صوتی بالا، می توان انتظارات بسیاری از این اسپیکر کوچک و کاربردی داشت که فراتر از ظاهر آن محسوب می شود. عرضه در رنگ های مختلف موجب گستردگی تنوع انتخاب مشتریان در خرید یکی از مدل ها می شود.

 

25- دیووم Voombox Outdoor 2

 

    مدل نخست اسپیکر Voombox Outdoor دیووم توانست مورد توجه قرار گیرد و با قیمتی 100 دلاری عرضه می شد. اما مدل دوم با قیمت 60 دلاری و ویژگی های کارآمد روانه بازار شد. صدای این اسپیکر بزرگ بوده و ابعاد بالایی را اشغال نمی کند. گذشته از آن نسل دوم این محصول قابلیت ضد آبی داشته که تجربه صوتی همه جانبه ای را ارائه می دهد.

 

26- براون BRV-1

 

    اسپیکر BRV-1 براون در نگاه نخست محصولی جان سخت به نظر می رسد و طراحی ظریفی برای آن در نظر گرفته نشده است. قیمت این بلندگو 180 دلار بوده اما مدتیست با تخفیف بزرگ به 50 دلار کاهش یافته است. بنابراین تهیه آن با چنین قیمتی قطعا لذت بخش تر است.

 

27- بوم سوییمر

 

    اسپیکر همراه Boom Swimmer یک محصول باکیفیت با قابلیت بی سیم بوده که از طریق بلوتوث می توان آن را به شکل بی سیم مورد استفاده قرار داد. این اسپیکر با قیمت 60 دلار به فروش می رسد که نسبت به رقبا قیمت مطلوب تری دارد. همچنین با وجود پایه ای در آن می توان Boom Swimmer را به دیوار متصل کرد و دارای انعطاف پذیری بالا نسبت به اسپیکرهای مشابه است.

 

 

28-فلیپس BT2500

 

    دیگر اسپیکرهای قابل حمل لیست BT2500 بوده که با قیمت 20 دلار بسیار مقرون به نظر می رسد. البته فیلیپس نسخه BT3500  را در نظر گرفته که در مقایسه با BT2500 ابعاد بزرگتری داشته و یقینا قیمت بالاتری دارد، بنابراین نمی توان به آسانی آن را تهیه کرد. اما مدل BT2500  قطعا کاربردی و قابل توجه به شمار می رود.

 

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.