بررسی ترن تیبل آدیو تکنیکا AT-LP60BT

LP60BT آدیو تکنیکا یک گرامافون دیجیتالی بوده که می توان از طریق پلاگین ها آن را به دستگاه های هوشمند متصل کرد. با قابلیت بلوتوث می توانید دستگاه را به سایر دستگاه ها متصل کنید که منحصربفرد است. بنابراین باید ورود شما را به دنیا موسیقی مدرن و شفاف خوش آمد گفت.

بررسی ترن تیبل آدیو تکنیکا AT-LP60BT

نوشته شده توسط Blog 1396/09/10 17:56:18 0 نظرات پخش کننده موسیقی,

LP60BT آدیو تکنیکا یک گرامافون دیجیتالی بوده که می توان از طریق پلاگین ها آن را به دستگاه های هوشمند متصل کرد. با قابلیت بلوتوث می توانید دستگاه را به سایر دستگاه ها متصل کنید که منحصربفرد است. بنابراین باید ورود شما را به دنیا موسیقی مدرن و شفاف خوش آمد گفت.

طراحی و ویژگی AT-LP60BT

LP60BT شباهتی به یک گرامافون سنتی داشته اما ساختار مدرن و باکیفیت پلاستیکی برای آن در نظر گرفته شده است. شباهتی به یک سیستم صوتی دهه 1980 آن را به یک دستگاه دیجیتالی کلاسیک تبدیل کرده که می تواند در زمینه طراحی مورد توجه همگان قرار گیرد. ظاهر آن باکیفیت بوده و بسیار کیفیت مطلوبی توسط آدیو تکنیا برای آن در نظر گرفته شده که دست کمی از رقبا دیگر برند خود ندارد. با توجه به قیمت مطلوب، کیفیت ساخت LP60BT آدیو تکنیا رضایت بخش می باشد.

ما در بررسی نسخه مشکی دریافت کردیم که نسخه سفید آن نیز در کار بوده و ظاهری متفاوت را در مقایسه با نسخه مشکی به این گوشی هوشمند می بخشد.

LP60BT از ویژگی های بسیار راحتی و مدرنی با توجه به طراحی کلاسیک خود برخوردار است. از جمله باید به سیستم چرخشی، شروع خودکار، بازگشت خودکار، کلید بالا برنده سوزن و برخی دیگر اشاره داشت. کنترل ها دیگری که روی این دستگاه قرار دارد شامل یک کلید استارت، کلید توقف، یک کلید روشن کردن بلوتوث، یک کلید فعال کردن بلوتوث و برخی دیگر اشاره داشت. یک اهرم 7 تا 10 اینچی نیز برای این دستگاه پخش در نظر گرفته شده است.

یک خروجی استریو 3.5 میلیمتری می تواند موجب اتصال دستگاه هوشمند یا دیگر دستگاه به این گرامافون شود. همچنین خروجی صدا بسیار چشمگیر بوده و می توان کیفیت صدا بالایی را شنید. 

این دستگاه از بدنه فلزی برخوردار است که مقاومت بالایی در برابر آسیب داشته و نسبت به مدل های قدیمی می تواند ساختار مستحکمی داشته باشد. وجود لوگو بزرگ آدیو تکنیا برای ما بسیار قابل توجه است.

تونریم  یک لوله فلزی ساده بوده که با مقیاس ضد بافت پلاستیکی از یک سو و سرشاخه پلاستیکی در سوی دیگر با کارتریج حرکتی و یک قلم الماسی شکل همراه است. هر قلم آن 15 پوند بوده که برای یافتن جایگزین آن باید هزینه کرد. با توجه به بررسی ما نیروی ردیابی کارتریج این دستگاه در نمونه آزمایشی به 3.8 گرم می رسید که کمی بیش از حد بوده و ممکن است آسیبی به وینیل شما وارد کند. اگر به چندین موسیقی گوش دهید کمی طول می کشد تا LP60BT بتواند پلاگین درست Hi-fi مانند Flexson VinylPlay را به کار گیرد. بنابراین اگر از کاربران ابتدایی باشید شاید با مشکلاتی رو به رو شوید.

LP60BT به قابلیت ضد آب و گرد و غبار مجهز است که موجب محافظتی برای آن می شود. با آداپتوری که قدرت چرخش 45 دور در دقیقه ای را رقم می زند، موجب عملکرد بهتر چرخشی این دستگاه خواهد شد. به نوعی ضبط سریعی خواهد داشت و عملکرد خوبی می تواند از خود نشان دهد.

عملکرد

با گرامافون دیجیتالی Audio-Technica LP60BT صدایی شفاف و بی نقص را شنید. صدایی که کمتر می توان آن را تجربه کرد و تنها از طریق دستگاه هایی باکیفیت و قدرتمند قابل شنیدن است. LP60BT نیز یکی از آنها محسوب شده و در کنار استفاده از فناوری های نوین در ساخت دستگاه های موسیقی، LP60BT  را به گرامافونی کارآمد تبدیل کرده است. LP60BT یک مدل ارزشمندتر در مقایسه با LP60 پیشین بوده و از طریق ارتباط بی سیم می توان این دستگاه را به کار گرفت. با استفاده گیرنده شبکه Denon DRA-100  قابلیت ارتباط بی سیم فراهم می شود.

با چنین دستگاهی تجربه عجیب و غریب از گوش دادن به موسیقی خواهید داشت. LP60BT صدا شفاف و بی نقصی را به مخاطب خود منتقل می کند که احساس خوبی را رقم می زند. هر گاه بخواهیم به شنیدن موسیقی بپردازید تصور می کنید در کنسرتی قرار داشته زیرا صدا به شکل پروضوحی در اختیار مخاطب قرار می گیرد. LP60BT به فناوری های پخش دقیق مجهز بوده که نمی گذارد خللی در صدا پخش شده به وجود آمده و افراد شاهد کیفیت صدا نامطلوب و آزاردهنده ای باشند.

با قابلیت اتصال بی سیم می توان این دستگاه را به گجت های هوشمند مختلفی متصل کرد. کار با LP60BT دشوار نیست اگر مدتی زمانی با آن به کار بپردازید و در عملکرد بسیار ساده می باشد.

بنابراین اگر به دنبال یک گرامافون فوق العاده و ایده آلی هستید باید این گرامافون دیجیتالی را به شدت پیشنهاد کرد.

آیا ما باید یک AT-LP60BT آدیو تکنیا را خریداری کنیم؟

LP60BT یک راه حل فوق العاده راحت و جمع و جور برای شنیدن موسیقی است. بنابراین باید این محصول صوتی آدیوتکنیا را پریمیومی و باکیفیت دانست. با فناوری ارتباط بی سیم می توان هر نوع دستگاه هوشمندی را به این سیستم صوتی متصل کرد. قیمت مقرون به صرفه، کیفیت ساخت بالا، استفاده از فناوری های نوین و برخی دیگر از ویژگی های محصول ارزشمند LP60BT کمپانی آدیوتکنیا است.

 

شما می توایند این محصول را در سایت ما مشاهده و خرید کنید

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.