بررسی مارشال استوکوِل: صدای مناسب با طراحی کلاسیک

دست ها پایین هستند، یکی از موارد مورد علاقه ی من در مورد بلندگوی بلوتوثی مارشال استوکوِل طراحی آن است. این بلندگو خیلی نازکتر از آمپلی فایر مارشال است.

بررسی مارشال استوکوِل: صدای مناسب با طراحی کلاسیک

نوشته شده توسط Blog 1396/10/05 08:46:16 0 نظرات اسپیکر,

قبلا چند هدفون مارشال را مورد بحث و بررسی قرار داده ایم و اکنون زمان بررسی مارشال استوکوِل است. در اینجا به یکی از موارد بلندگوهای بلوتوثی مارشال خواهیم پرداخت. برای اطلاع از طرز تفکر ما ادامه ی مطلب را بخوانید!

طراحی

دست ها پایین هستند، یکی از موارد مورد علاقه ی من در مورد بلندگوی بلوتوثی مارشال استوکوِل طراحی آن است. این بلندگو خیلی نازکتر از آمپلی فایر مارشال است. بلندگو به رنگ سیاه است با رگه های طلایی، اولین بار است که در قسمت جلویی و مشبک بلندگو نوارهایی قرار داده شده است. در قسمت جلویی بلندگو آرم مارشال به رنگ سفید و طلایی وجود دارد. قسمت بالایی بلندگو دارای تعدادی دکمه و پورت ورودی است ـ همه به رنگ طلایی و در زمینه ای طلایی رنگ.

از سمت چپ به راست ورودی AUX، انتخابگر منبع، بلوتوث، چراغ های نشانگر،تنظیم صدا، باس و دکمه ی تریبل و در نهایت دکمه ی های تلفن، جفت شدن و خاموش/روشن را خواهید دید. دکمه های تنظیم صدا، باس و تریبل لبه هایی الماسی دارند و می تواندی با کلیک بر روی آن ها باعث روشن ودرخشان شدنشان شوید. تمام دکمه ها در اطراف لبه ها قرار دارند. 


قسمت پشت بلندگو جایی است که شما پورت 5V/1A USB را برای شارژ کردن دستگاه زمانی که در حرکت هستید خواهید یافت. پورت شارژ 15A در سمت راست قرار دارد و قسمت زیرین بلندگو دارای دو نوار پلاستیکی است که این نوارها برای افزایش قابلیت ایستادن بلندگو بر روی سطوح صاف هستند. علاوه بر بلندگو شما می توانید پوشش و کاوری چند کاره را هم بخرید و از آن به عنوان پایه ای پشتیبان برای بلندگو استفاده کنید. در این موضوع که این بلندگو به خوبی طراحی شده است هیچ بحثی نیست.

                                        

راحتی در استفاده

استفاده از مارشال استوکوِل فوق العاده آسان است. جفت شدن بلوتوث بسیار سریع است همانطور که اتصال و قطع تماس تلفنی سریع بود.

صدا

در بلندگوی مارشال استوکوِل نوع و کیفیت صدا وابسته به نوع موسیقی است که گوش می دهید. شما می توانید صدا و باس را از طریق گوشی هوشمندتان یا هر وسیله ی دیگری که به بلندگو متصل کرده اید کنترل کنید. برای اکثر موسیقی ها تنظیم باس بر روی 5 بسیار بهتر کار می کند، و با صدای کمتر از 7 اکثر موسیقی ها کیفیتی عالی دارند. وقتی که صدا به 10 می رسد فوق العاده بلند است و موسیقی کیفیت اصلی خود را از دست خواهد داد. ایستادن کنار آن در این صدا تقریبا غیر ممکن است. اما استفاده از این بلندگو در صدای کم بهتر است و طول عمر باتری را نیز افزایش خواهد داد.
در این بلندگو برای گوش دادن به موسیقی کلاسیک، پاپ،راک و جاز صدای متوسط بهترین گزینه است. اگر هیپ هاپ یا EDM گوش می دهید بهتر است صدا را کمی افزایش دهید. افزایش باس نیز کمک نخواهد کرد چون باعث کاهش کیفیت موسیقی خواهد شد. 

وقتی که از دکمه های تنظیمات استفاده می شود (صدای 7 یا بیشتر و باس حدود 5) مارشال استوکوِل بلندگوی بسیار خوبی از نظر صدا خواهد بود.

                                                       

کیفیت تماس

من هرگز طرفدار جنبه ی ارتباط تماسی بلندگوهای بلوتوثی نبوده ام و مارشال استوکوِل نیز در این مورد کارکردی مشابه سایر بلندگوها دارد. در حالیکه شما می توانید صدای طرف مقابل را به خوبی بشنوید نزدیک یا دور بودن از بلندگو وضوح صدا را تغییر خواهد داد.

عمر باتری

مارشال ادعا می کند که تا زمانی که با صدای 5 (که صدای متوسط است) از بلندگوی استوکوِل استفاده کنید عمر باتری 25 ساعت است. در طول آزمایش ما مشاهده کردیم که تا 28 ساعت هم کار می کند. این بلندگویی است که آخر هفته ای کامل از گوش دادن به لیست های پخش مورد علاقه تان بدون نیاز به شارژ کردن در اختیار شما قرار می دهد.

قیمت

با قیمت 1,099,000 تومان، مارشال استوکوِل در محدوده ی متوسط از نظر قیمت در بین بلندگوهای بلوتوثی قرار دارد. این بلندگو بسته به نوع موسیقی انتخابی شما کیفیت صدای فوق العاده ای دارد و هزینه ای که صرف خرید آن می کنید ارزشش را خواهد داشت.

 

شما می توایند با یک کلیک این کالا را خریداری کنید

 

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.