بررسی هدفون بی‌سیم ال‌جی Tone Infinim

هدفون‌ها و هدست‌ها، در اشکال و مدل‌های مختلفی به فروش می‌رسند اما هدفون بی‌سیم Tone Infinim ال‌جی یک محصول منحصربفرد و خاصی است. البته این هدفون به عنوان HBS-900 نیز شناخته می‌شود و نام اصلی آن Tone Infinim HBS-900 است

بررسی هدفون بی‌سیم ال‌جی Tone Infinim

نوشته شده توسط Blog 1396/05/30 12:41:17 0 نظرات هدفون و هدست,

بررسی هدفون بی‌سیم ال‌جی Tone Infinim


هدفون‌ها و هدست‌ها، در اشکال و مدل‌های مختلفی به فروش می‌رسند اما هدفون بی‌سیم Tone Infinim ال‌جی  یک محصول منحصربفرد و خاصی است. البته این هدفون به عنوان HBS-900 نیز شناخته می‌شود و نام اصلی آن Tone Infinim HBS-900 است.
در ظاهر Tone Infinim HBS-900 همچون دیگر هدفون‌های بلوتوثی به نظر می‌رسد اما هنگامی که روی گردن می‌نشیند جلوه زیبایی به افراد بخشیده و آنها را شیک نشان می‌دهد. همچنین در کاربری طولانی رنج‌آور نبوده و با وزن کم خود افراد احساس می‌کنند، چیزی روی گردن آنها جای نگرفته است. همچنین با کلید مخصوصی که ال‌جی  روی این هدفون قرار داده، کاربر می‌تواند با فشردن آن سیم هدفون را جمع کرده تا دست و پا گیر نباشد.

با این حساب ال‌جی  Tone Infinim HBS-900 را به عنوان یک محصول کامل عرضه داشته تا نقصی به دنبال نداشته باشد و مورد توجه مخاطب قرار گیرد.


همچنین در بخش صوتی نیز عملکرد بسیار خوبی در مقایسه با رقبا از خود نشان می‌دهد. با وجود آن که Tone Infinim هدفون رده بالا به شمار نمی‌رود، اما حرف‌های بسیاری در زمینه عملکرد صوتی می‌تواند داشته باشد. البته این موضوع از ظاهر آن به خوبی پیداست و با قرار گرفتن آن در گردن به خوبی کیفیت احساس می‌شود.
ال‌جی  در طراحی Tone Infinim خلاقیت بسیاری به خرج داده و آن را به شکلی توسعه داده تا دوستداران موسیقی همیشه به استفاده از آن بپردازند و تجربه لذت‌بخشی داشته باشند. ال‌جی  این هدفون را در همکاری با کمپانی آلمانی مطرح سیستم صوتی Harmon Kardon توسعه داده است. همین همکاری برای کیفیت صدای Tone Infinim کافیست و مشخص بوده که با کیفیت فوق‌العاده‌ای از طریق شرکت آلمانی در این هدفون رو به رو هستیم. کیفیت صوتی یکی از مهمترین ویژگی هر هدفونی محسوب می‌شود و خوشبختانه Tone Infinim از آن بهره کامل می‌برد. ال‌جی چند سالیست که با Harmon Kardon در توسعه سیستم صوتی خود همکاری می‌کند و همین امر تاثیر بسزایی در افزایش کیفیت صوتی محصولات آن از جمله Tone Infinim داشته است.


هدفون HBS-900s ال‌جی در ظاهر بسیار پریمیومی به نظر می‌رسد و با افزوده شدن فناوری‌هایی، حتی در درون نیز بهتر جلوه می‌کند. پس از هر بار شارژ می‌توان شاهد عمر باتری 14 ساعته از Tone Infinim انتظار داشت و کیفیت صوتی بالای آن در این 14 ساعت لذت فراوانی را شامل حال مخاطب خود می‌کند. این هدفون از کدکهای AptX پشتیبانی کرده و در حالیست که محصولات اپل چنین کدکی را پشتیبانی نمی‌کنند.

نتیجه:

به طور کلی هدفون مورد اشاره محصول ارزشمندی برای دوستداران موسیقی خواهد بود که در سفر نیز تجربه فوق‌العاده‌ای ارائه خواهد داد.

اطلاعات بیشتر در مورد این محصول را در اینجا ببینید

 

 

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.