بررسی هدفون بی سیم Beoplay H5 بنگ و الافسن

بنگ و الافسن نیرویی مهم وقوی در جهان هدفون هاست. نه بخاطر ارائه ی هدفون های خوب بلکه به دلیل ارائه ی هدفون هایی خاص و منحصر به فرد. این شرکت بیشتر در مورد هدفون های خارج گوش با کیفیت بالا شهرت دارد اما تعداد زیادی هدفون های گوشی هم تولید می کند مانند Beoplay H5.

بررسی هدفون بی سیم Beoplay H5 بنگ و الافسن

نوشته شده توسط Blog 1396/08/19 11:14:21 0 نظرات هدفون و هدست,

بنگ و الافسن نیرویی مهم وقوی در جهان هدفون هاست. نه بخاطر ارائه ی هدفون های خوب بلکه به دلیل ارائه ی هدفون هایی خاص و منحصر به فرد. این شرکت بیشتر در مورد هدفون های خارج  گوش با کیفیت بالا شهرت دارد اما تعداد زیادی هدفون های گوشی هم تولید می کند مانند Beoplay H5.

این اولین باری نیست که ما در مورد هدفون های بنگ و الافسن بحث می کنیم و آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم ـ ما همچنین شانس بررسی 6 Beoplay H، H4، H9 را هم داریم.  آیا هدفون های Beoplay H5 می توانند همانطور که انتظار می رود با نام بنگ و الافسن دوام داشته باشند؟ ما برای کشف این موضوع آن ها را مورد بررسی و آزمایش قرار داده ایم.

طراحی

اولین چیزی که در مورد هدفون های Beoplay H5 به ان توجه خواهید کرد طرح و ظاهر آن است که بسیار عالی است. در حالیکه این شرکت طرح ها و شکل های مختلفی را ارائه می دهد اما هیچ شکی وجود ندارد که همه ی این طرح ها مختص یک شرکت هستند، شرکتی که هدفون هایی با کیفیت بالا درست می کند.

بخش های هدفون های گوشی بسیار بزرگتر هستند و در انتهای هر قسمت یک دایره ی فلزی با لوگوی بنگ و الافسن خواهید یافت که به ظاهر گران بهای هدفون کمک می کند. هدفون ها در چند رنگ مختلف موجود هستند ـ قهوه ای تیره، سیاه، سبز یشمی و قرمز تیره ـ همه ی این رنگ های متفاوت فوق العاده هستند، ما در اینجا رنگ قرمز تیره را بررسی می کنیم.

در قسمت پایینی کابل یک کنترل کوچک دارای سه دکمه وجود دارد. کنترل خوب است اما استفاده از آن کمی گیج کننده است چون شما نمی توانید آن را ببینید ـ در حالیکه نشانگرهایی در قسمت پشتی وجود دارند که می توانید آن ها را حس کنید، نشانگرهای مربوط به هر دکمه ممکن است شبیه باشند بنابراین ممکن است برای پیدا کردن دکمه ی درست لازم باشد کمی بگردید.

هدفون ها نه تنها ظاهر خوبی دارند بلکه با کیفیت بالایی هم ساخته شده اند. به جای یک کابل پلاستیکی دارای کابل نایلونی ساده و محکم هستند و قسمت های داخل گوش از پلاستیکی مقاوم ساخته شده است که به راحتی نمی شکند.

در داخل جعبه مقدار زیادی لوازم جانبی وجود دارد، یک کیسه برای حمل هدفون از جنس پارچه، چهار جفت گوشی سیلیکونی و سه جفت فوم مموری. شما همچنین یک کابل شارژ هم خواهید داشت. این نوع شارژ هدفون است و ممکن است کمی حجم به هدفون اضافه کند.

راحتی

همانطور که گفته شد هدفون های Beoplay H5 تا حدودی بزرگ هستند اما آیا این تاثیر زیادی بر میزان راحتی هدفون ها دارد؟ خب، کمی. اما خوشبختانه نه خیلی زیاد.

وقتی برای اولین بار هدفون را داخل گوشتان قرار می دهید به اندازه ی آن توجه خواهید کرد. با گذشت زمان میزان راحتی افزایش می یابد به طوری که پس از مدتی اصلا احساس نمی کنید هدفون پوشیده اید. نه تنها این ویژگی بلکه ترکیب سیلیکون و فوم ها نیز راحتی این هدست ها را دو چندان ی کند.

با اینکه بخش های داخل گوش هدفون بسیار بزرگ هستند اما راحت تر از آنچه که تصور می کنید خواهند بود.

صدا

هدفون ها خوب و راحت به نظر می رسند اما صدای آن ها چگونه است؟ آن ها بنگ و الافسن هستند پس صدایشان عالی است.

بیایید با بیس شروع کنیم که بسیار قوی و قدرتمند است. هدفون ها تعداد زیادی بیس دارند و برخی ممکن است این مقدار را زیاد بدانند اما این مقدار در آهنگ های سنگین بسیار مناسب است. 
گستره ی صدا نیز بیه خوبی تنظیم شده است. این هدفون ها صدای بلندی دارند و برخی از آن ها دارای صدایی ملایم تر هستند.

بنگ و الافسن کارهایی هم برای عدم ایجاد صداهای آزار دهنده و گوش خراش انجام داده است.

در این هدفون ها صدا مناسب است مگر در صداهای نامعقول و زیاد.

عملکرد و کارایی

هدفون های Beoplay H5 از طریق بلوتوث به تلفن شما متصل می شوند. از طریق این اتصال شما دامنه ی حدود 10 متر یا 33 فوت دریافت می کنید و چون ما همیشه در این فاصله نیستیم بهتر است آن را به طور منطقی با سایر هدفون ها مقایسه کنیم.


 

نتیجه گیری

هدفون های Beoplay H5 پیشنهادی فوق العاده از بنگ و الافسن هستند اما بی نقص و کامل نیستند. با اینکه کاملا خوب به نظر می رسند اما می توانند بهتر هم باشند مثلا عمر باتری می تواند خیلی بیشتر باشد. آن ها فوق العاده گران هم هستند 999 تومان.

اگر به دنبال هدفون بی سیم گوشی هستید و کیفیت صدا مهمترین چیز برای شماست پیشنهاد ما Beoplay H5 است. در واقع به این دلیل است که ما به این هدفون ها جایزه می دهیم.

 

میتوانید این هدفون قدرتمند را در این قسمت از سایت ما مشاهده و خریداری کنید

 

 

 

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.