بررسی هدفون داخل گوشی Shure مدل SE425

گوشی SE425 یک تغییر طرح قابل توجه نسبت به SE420 دارند. به جای شکل قطره اشک گردی که از گوش بیرون می­زند

بررسی هدفون داخل گوشی Shure مدل SE425

نوشته شده توسط Blog 1396/06/27 16:48:12 0 نظرات

 Shure بیش از 15 سال است که برای مصرف­ کنندگان هدفون­های درون گوشی با صدایی تاثیرگذار می ­سازد، و هر مدل جدید از سوی این شرکت عمدتا تغییراتی تکاملی بر مدل­های قبلی آنها دارد. جدیدترین به روز سانی بر خط مصرف­ کنندۀ Shure، بدون استثنا است، همراه با مدل­های جدیدی که تغییراتی نسبتا جزئی اما عمدتا خوشایند بر آنها صورت می­گیرد.

  

اولین بار در این مخمصه گوشی­های  Shure SE425 هستند، که یک مدل پسایند 299 دلاری بر مدل Shure SE420 می­باشد. خروجی­ های صدای گوشی SE425 یک تغییر طرح قابل توجه نسبت به SE420 دارند. به جای شکل قطره اشک گردی که از گوش بیرون می­زند، Shure به یک قالب منحنی شکل رو آورده است که به منظور نشستن داخل گوش بیرونی است. ما این را در اصل با Shure SE530 دیدیم، و برای بیشتر کاربران این طرح معنای تناسب ارگونومیک ­تری دارد. به علاوه، در مورد SE425، اندازۀ گوشی در واقع کمتر است، بنابراین باید بهتر از SE530 متناسب باشد. 

  البته، این شکل گوشی منحنی جدید به این معنا نیز هست که گوشی­های SE425 باید درست در سمت راست پیچ بخورند، و بنابراین کابل در بالای گوش حلقه می­شود. Shure چند اینچ سیم حافظه درست نزدیک هدفون­ها تعبیه کرده است تا به این امر کمک کند. با این وجود، همه از وجود سیم بالای گوششان احساس خوبی ندارند، و تغییر اولیه برای قرار دادن گوشی­ها دقیقا در سمت راست در ابتدا خسته­ کننده است؛ با گذشت زمان تمرین به آن کمک می­ کند.

در مورد کابل، Shure طول زیادی به آن داده است: 64 اینچ دقیقا.
    

 با این وجود، آنهایی که یک جفت SE420s دارند وقتی بفهمند که آن طرح دیگر ماژولار نیست، ناامید می­ شود. به عبارتی، نمی­ توانید کابل را در اتصال-Y نصف کنید تا طول آن را برای یک پلییر که به یقه گیره شده است یا در جیب پیراهن پوشیده شده است، کوتاهتر کنید. این کمی ناخوشایند است، چون سیم کاملا سنگین است و وقتی کل طول آن آزادنه آویزان باشد گوشی ­ها را می­ کشد.

    اینطور بگوییم که ما ضخامت و انعطاف­پذیری کابل SE425 را تحسین می­ کنیم چون با هدفون­ هایی که از عهدۀ آزمون زمان برآمده ­اند، به خوبی صحبت می­کند. به علاوه، ورودی­های اتصال-Y و دوشاخۀ-L بیش از حد زمخت هستند، و Shure حالا سیم را با Kevlar تقویت می­ کند. به آن یک گارانتی 2 ساله و این حقیقت را اضافه کنید که گوشی­ ها قابل جدا شدن هستند، و شما یک تنظیماتی دارید که عملا "ماندگاری" را به جریان می­ آورد.  

 در مورد ضمایم، گوشی­ های SE425 شامل همان تردیدهای غیرمعمول هستند. شما یک جعبۀ حمل زیپ­دار سخت، یک ابزار پاک­ کننده ی واکس گوش، و یک آداپتور ربع اینچی دریافت می­ کنید. به علاوه، کیت تناسب استاندارد Shure  با سه اندازه از آستری­های پنبه­ای سیاه و نرم و همچنین یک جفت مفصل سه­ تایی و یک جفت روکش پنبه ه­ای زرد رنگ کاملا متناسب  و جود دارد. 

    البته، کیفیت صدا شاید مسئلۀ اصلی برای یک جفت گوشی که چند صد دلار می ارزد باشد، و SE425ها در این بخش ناامید نمی­ شوند. 

ما از هیچ یک از آنها چنین انتظاری نداریم که، با توجه به این حقیقت که همان تکنولوژی درونی تاثیرگذار یافته شده در SE420ها دارند. گوشی­ ها در میکرودرایوهای وضوج بالای دو گانه جاسازی می­ شوند، که به این معناست که هر یک از آنها یک بلندگوی تویتر و یک بلندگوی ووفر اختصاصی دارند.

 موسیقی عبور یافته از گوشی­های SE425 خیره کننده، خالص و ساده است. گوشی­ ها تفکیک عالی نویز غیرفعال دارند، و مهر این طرح امکان واکنش باس عمیق و فشرده را می­دهد بدون آنکه فشاری وارد کند در پوشش است و هیچ اختلالی هم وجود ندارد. آهنگ­های زیر درخشان و جذاب هستند، و موسیقی به طور کلی وضوحی تاثیرگذار دارد؛ حتی طی رنگ­های زمینه ه­ای دیوانه­ وار راک شدید ، می­توانیم صداهای متفاوتی داشته باشیم. هیچ جزئیاتی از دست نمی­رود، و میانه ­ها غنای گرمی تولید می­ کنند که ما از سازندگان خواستاریم. یک ژانر خاص وجود ندارد که در اینجا برجسته باشد، بنابراین اگر علائق شنیداری الکتریکی دارید، مطمئن باشید که SE425s مأیوستان نمی­ کند. 

 

 

 

 

میتوانید نمونه ای از این هدفون قدرتمند را در این قسمت سایت ما مشاهده و خریداری کنید

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.