بررسی هدفون مومنتوم وایرلس (Momentum Wireless)

هنگامی که سنهایرز اولین دسته از هدفون­ های بی­سیم مومنتوم را در سال 2013 راه­ اندازی و روانه بازار کرد ، باعث شد تا گونه ه­ایی از هدفون­های محبوب به بازارعرضه گردد

بررسی هدفون مومنتوم وایرلس (Momentum Wireless)

نوشته شده توسط Blog 1396/06/29 14:08:13 0 نظرات

هنگامی که سنهایرز اولین دسته از هدفون­ های بی­سیم مومنتوم را در سال 2013 راه­ اندازی و روانه بازار کرد ، باعث شد تا گونه ه­ایی از هدفون­های محبوب به بازارعرضه گردد که طراحی و مواد آن با به­ طور مشترک سازگاری داشتند.

با این هدفون ها هم اکنون در نسل دوم آنها پیام از گذشته قوی­تر و واضح تر به گوش می ­رسد. نه تنها اینکه گونه و سبک و نوع این هدفون­ها بهینه تر و بهبود داده شده است بلکه قدرت آنتن دهی بی­سیم آنها و همچنین بخش مربوط به نویزگیری آنها از جمله جزییاتی می ­باشد که به این گوشی در نسل دوم اضافه شده است.

 

 

هزار نقطه نظر و دیدگاه یک طراحی ناب مومنتوم 2 بی­ سیم ،بیش از هر زمانی نسبت به قبل مطلوب­ تر است . در اولین نگاه این طور به نظر می ­رسد که آنها مشابه مدل­های قبلی هستند و هیچ تغییر چشمگیری انجام نگرفته است ، همانند نسل­های قبلی دارای دسته تمام چرمی و شکل ظریفانه و زیبایی دارند به همراه محفظه های گوشی که روی یک ریل قابل تنظیم از جنس فلز استیل  ضد­زنگ متغییر قرار گرفته است.

اگر با دقت بیشتری نگاه کنیم خواهیم دید که برخی بهینه ­سازی های خاص در این نسل اعمال شده است .قالب در این نسل به طور کامل  از پیش ساخته طراحی شده است و این امکان را فراهم می­اورد که به منظور خم کردن هدفون نرمی بیشتری داشته باشد ، همچنین محفظه­ های گوشی بزرگ تر شده ­اند تا اطمینان حاصل شود که تمام گوش را پوشش می­دهد.

در این نسل همچنین چرم نرم بر روی لایه روی گوشی ضخیم ­ترشده است تا راحتی بیشتری را نسبت به نسل قبل همراه داشته باشد . هنگامی که ما برای چندین ساعت از این هدفون به طور مداوم استفاده می­کنیم این قسمت باعث می­شود تااحساس خستگی , نیاز به تغییر و تنظیم مجدد هدفون و گوشی­های آن نداشته باشیم و به طور کلی می­توان گفت این لایه باعث می­شود تا گوش­های ما درون محفظه مخصوص گوشی هرگز گرم نشوند .


به وضوح این گوشی هدفون دارای مشخصه ­ها و ویژگی هایی است که فراتر از استانداردها تلقی می­شود این خوصوصیت ها عبارتند از ، بلوتوث aptX و فناوری برطرف­ سازی نویزها و صداهای مزاحم. هر دوی این موارد باعث می­شوند تا این هدفون نتیجه خارقل ­العاده خود را آغاز کند .   

 

 

شما قادر هستید تا 22 ساعت  به گردش بروید و از این هدفون بی­سیم که فناوری خنثی کردن سیگنال­های مزاحم را هم دارد استفاده کنید(نویز)(بیشترین زمان استفاده 22 ساعت اگر میزان صدا روی متعادل قرار گرفته باشد)و شما بایستی  کابل مربوطه را جهت ادامه دادن به گوش دادن موسیقی به دستگاه متصل کنید و پس از آن می ­توانید به طور ثابت به موسیقی خود گوش دهید( حالت ثابت فقط زمانی که سیم به دستگاه متصل است در دسترس قرار دارد).

ما نمی ­خواهیم که چراغ مربوط به انرژی(برق) همیشه هنگامی که باطری در حال پر شدن است روشن بماند بدون چنین امکانی احتمال اینکه فراموش کنیم مومنتوم را خاموش کنیم وجود دارد و نتیجتا عمر باطری آن کاهش می­یابد.

شما می­توانید تمام دکمه ­های مربوط روشن خاموش و تنظیم میزان صدا را در گوشی سمت راست پیدا کنید . دکمه خاموش کننده هنگامی که دوبار فشار داده شود به عنوان یک دکمه دوتایی عمل می­ کند این دکمه به منظور جفت کردن دستگاه با دیگر دستگاها به کار می­ رود ، با این قابلیت که قادر است تا 8 دستگاه مختلف را در حافظه خود نگه دارد، همچنین شما می­توانید از سیستم جفت کننده NFC استفاده کنیدبه شرط اینکه دستگاه شما سازگاری لازم را با این سیستم داشته باشد.

یک دکمه با عملکرد چندگانه وجود دارد که می­تواندبه بالا و پایین انتقال پیدا کند به منظور تنظیم میزان صدا، همچنین در صورتی که این دکمه به پایین فشار داده شود عملکرد آن تغییر پیدا می­کند . چیزی که درباره ترکیب این فشار دادن های دکمه باید مد نظر و در خاطر داشته باشیم این است که این یک انتخاب دستی است.


سیستم خنثی سازی اختلالات صوتی  (Noise Cancellation) :

 

 

 

سیستم ضد اختلال صوتی (خنثی کننده اختشاشات ونویز های صوتی) بر روی برد یک تکنولوژی محافظ در برابر اختشاشات صوتی منحصر به سنهایرزمی­باشد، و واقعا یک کار خوب برای کاهش صداهای آزار دهنده و اختشاشات محیط پیرامون شما است.

شما اکثر اوقات سطح وهم آور و وحشتناک از سکوت که توسط BOSE’s فراهم میشد را دیگر ندارد ، اما در عوض شما آن احساس عجیب و غریب از فشاری که بر گوشهایتان  اعمال می­شد رادر زمان فعال شدن سیستم خنثی سازی اختشاشات صوتی خواهید داشت.

اختشاشات صوتی دفتری تماما بر طرف شده واختلالات صوتی هواپیمایی به شدت به میزان قابل توجهی کاهش یافته و به مانند یک هم همه خفیف به گوش می­رسد. این خنثی سازی تا اینجا یکی از مهمترین و موثر ترین خنثی سازی­هایی بوده که ما تجربه برطرف کردن آن را داشته ایم و همین طور یکی ازطبیعی ­ترین هم بوده است.

عملکرد:

 

برای گوش دادن به موسیقی آنها را روشن کنید و سپس ما از صدای خاص مربوط مومنتوم مسرور خواهیم شد صدای آشنا و دوست داشتنی برای ما ، که برای ما هیچ کدام از استعداد ها و شگفتی­ هایش را با کنار گذاشتن سیم از دست نداده است. در حقیقت ما واقعا متاثرشدیم که چگونه این قدر دو وسیله بدون سیم و با سیم ممکن است عملکردی مشابه داشته باشند . هنگامی که سیم متصل است اشیا قطعا تنگ تر می­ نمایند ، اما بی شک شما هنگامی که از هدفون سیمی استفاده می ­کنید گم نخواهید شد زیرا مشخص است که چه محدودحرکتی دارید(به کنایه گفته شده است)!.

این دستگاه بسیار ارزشمند است ، عملکرد توانمند و قدرتمند با سطح بالایی از آرامش و  تصفیه اختشاشات صوتی ، که ما تا کنون عادت به شنیدن این سطح از امکانات توسط هدفون های بلوتوث نداشتیم.

انتهای این هدفون سنگین اما در عوض دارای جزییات زیادی می­ باشد،با قرار دادن خط بم تپنده Jay-z و "no church in thewild  "Kayne West  پانچ های فراوانی بدون اینکه صدای شدید و غرق کننده های به گوش برسد و تاثیر بر فرکانس های دیگر داشته باشد پخش می­شود.

در حقیقت به جای پاسخ دادن با صدایی باس و بلند ، درست درنقطه اعتدال عمل می ­کند که ما فکر می­ کنیم که در اینجاست ک م.منت. واقعا می­ درخشد.از صدای خواننده گرفته تا صدای مربوط به گیتارها سطحی از استواری در اینجا وجود دارد که انبوهی از جزییات را به درستی آشکار می ­سازد. با وضوح بیشتری در هنگام شروع در four five second صدای خواننده بسیار رسا و متمرکز است ، درحالی که صدای گیتارپائول مک کارتی واقعا عمیق زیبا در این هدفون ها به گوش می­رسد.

از لحاظ دینامیکی هدفون­های مومنتوم هیچ تکه از صدا را مختل نمی­ کنند از لحاظ زمان­بندی به طرز خوبی عمل می­ کنند و اشتیاق شگفت انگیزی راانتقال می­ دهند . این هدفون صدای صریح را ارائه می ­دهد که باعث می­ شود تا شما یکیپس از دیگری به قطعات موسیقی گوش بدهید.

 

 

مهمترین و با ارزش­ترین بخش در این هدفون ها به همان خوبی موارد و مدل های قبلی مورد آزمایش قرار گرفته اند

دارای یک بخش شمره گویی است که قدرت آن سه برابر شده است ،که بیانگر و نشانه ای از عدم وجود ناهنجاری است. حتی با کیفیت کمتری در ضبط کردن ،مونتو همواره این کیفیت را درنسل دوم حفظ کرده است.

آنها همچنین نمایشی جادار و موثر که را برای یک جفت از هدفون­ هایی که به هم بسته شده­ اند پیشنهاد داده­ اند .

این فناوری این امکان را فراهم می­ آورد که وسایل موسیقی و اجرا کنندگان برنامه بتوانند آزادی بیشتری برای حرکت در اتاق داشته باشند حتی در شلوغ ترین زمان­های ضبط صدا و برنامه.

می ­توانند با تلفن تماس برقرار کنند درحالی که هدفون برگوش دارند و این امکان به خاطر وجود میکروفون جداگانه است که مخصوص تماس های صوتی درقسمت گوشی­ های هدفون تعبیه شده است . با این امکان شما دیگر نیاز به میکروفون سیمی به منظور شنیده شدن صدایتان نخواهید داشت تا تماس­ هایی با کیفیت صدای بالا و با وضوح صدایی پایدار دارید که تماس گیرندگان همواره می ­توانند بدون هیچ گونه مشکلی صدای شما را بشنوند .

تنها مشکل و مانع فقط قیمت آن می­باشد که 380F است که مقدار پول زیادی برای یک جفت گوشی هدفون به حساب می ­آید ،اما قطعا اگر شما این پول را هزینه کنید مسلما ناامید نخواهید شد.

نتیجه گیری:

در هدفون­های مومنتوم 2.0 بی سیم  ، تکنولوژی سنهایزر اعمال گردیده است و به طور بی ­وقفه  قابل شنیده شدن است.


این مدل هدفون خیلی دوست داشتنی با امکانات و قابلیت­های جدید که برای آنها طراحی شده است بسیار بهبود یافته اند و این قابلیت ها این نسل را نسبت به سری­ های قبلی بهتر کرده است.

 

 

 

میتوانید این هدفون قدرتمند را در سایت ما مشاهده و خریداری کنید.در اینجا و اینجا

 

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.