بررسی هدفون های دارای باس عمیق مدل ATH-WS550iS شرکت Audio Technica

در اینجا یک باس اصلی برای تمام ما وجود دارد. اکثر اوقات این باس بر روی سطح است،

بررسی هدفون های دارای باس عمیق مدل ATH-WS550iS شرکت Audio Technica

نوشته شده توسط Blog 1396/11/03 09:16:49 0 نظرات هدفون و هدست,

در اینجا یک باس اصلی برای تمام ما وجود دارد. اکثر اوقات این باس بر روی سطح است، با تمام موسیقی های امروزه، هردو پخش محلی و بین المللی با ایجاد تغییراتی در زمان پیدایش باس اصلی باعث ایجاد و پیدایش Dubstep,Chillstep,House,Deep House و انواع مختلفی از این قبیل می شوند. جایی که آهنگ هایی از نوع Dj Snake و  Neuclya در راس هر لیست پخش قرار دارند. به این دلیل است که هدفون های دارای باس سنگین از محبوب ترین ها در این نوع آهنگ ها هستند، و سازندگان محصولات با کیفیت Audio Technica سری جدید محصولات دارای باس عمیقشان را در اختیار ما قرار داده اند. ما یکی از انواع متوسط این محصولات یعنی ATH-WS550Is را مورد بررسی قرار می دهیم.

کیفیت ساخت و طراحی

در این بخش این هدفون سیاه رنگ با خال های بزرگ طلایی بر روی کاپ های گوشی هایش مورد توجه است. این نقاط فلزی گرد و بسیار زیبا از فلز متخلخل ساخته شده اند. به جای اینکه این هدفون خیلی  لوکس به نظر برسد کل مجموعه آن بسیار مجلل است. این هدفون در سایر رنگ ها از جمله مشکی با خال های قرمز و سفید، سفید با قرمز روشن در محدوده ی درونی دیسک فلزی نقره ای رنگ نیز موجود است.

همه چیز برخلاف نام عجیب ATH-WS550iS  بسیار باکیفیت است، تقریبا شرم آور است که Audio Technica چنین نام من درآوردی برای هدفونی با این کیفیت و کارایی انتخاب کرده است. در واقع در هنگام راه رفتن در خیابان در حال گوش دادن به موسیقی با این هدفون، هدفون شما توجه ها را جلب خواهد کرد و ده ها سوال در مورد برند این هدفون برای مردم به وجود می آید.

پلاستیک ها در اطراف هدفون فوق العاده سبک و فاقد لبه های تیز و خشن هستند. ستون های فلزی در بخش زیرین پلاستیک قرار دارند بنابراین بخش هدبند آن فوق العاده نرم است. استفاده از پلاستیک سبک برای جبران سنگینی فلزات به کار برده شده در این هدفون است. به طور کلی این هدفون، هدفونی فوق العاده است.

هر دو بخش تزئینی مرکزی و حلقه های نگه دارنده آلومینیومی هستند و دکمه های خاموش و روشن کردن در بخش بالایی قرار دارند. بنا بر نظر Audio Technica دلیل آلومینیومی بودن این بخش ها برای مقابله با ارتعاشات باس است و همچنین صداهای بم و متوسط بهتر شنیده می شوند. کاپ های گوشی قابلیت چرخاندن دارند بنابراین می توانید آن ها را جمع کرده و داخل کیفتان قرار دهید یا هنگامی که دور گردنتان هستند آن ها را بچرخانید.

ATH-WS550iS   راحت ترین هدفون های موجود در بازار نیستند اما به خوبی توانسته اند راحتی را برای کاربران فراهم کنند. آن ها به دلیل فلز و درایورهای بزرگ موجود در ساختارشان بزرگ هستند اما در عین حال سبک نیز هستند. پوششی که پدهای گوشی های هدفون با آن پوشانده شده اند از جنس فوم بسیار با کیفیت پوشیده شده از چرم مصنوعی است که در هنگام گوش دادن طولانی مدت کمی گرما در گوش ایجاد می کنند. تمام روکش از چرم مصنوعی ساخته شده است.

عملکرد

در میان کاپ های فلزی زیبا درایورهای قدرتمند 53 میلیمتری وجود دارند که قادر به پاسخ فرکانس 8 تا 24000 هرتز هستند به این معنی است که می توانند صداهای زیر شگفت انگیز و صداهای بم فوق العاده ای پخش کنند. متوسط صدایی که انسان می تواند بشنود بین 20 هرتز تا 20000 هرتز است. عملکرد ATH-WS550iS   دقیقا همان چیزی است که روی جعبه ی آن نوشته شده است، با درایور قدرتمندش به موسیقی شما با افزایش باس و سیستم متخلخل تریپل قدرت می دهد.

معمولا برای روشن کردن درایورهای بزرگتر از 50 میلیمتر شما به یک خروجی خوب و مناسب نیاز دارید. صدای هدفون ها بسیار عالی است اما وقتی به پورت یک دستگاه با قدرت معمولی وصل می شوند باس همه چیز را با صداهای متوسط که بر تریپل ها غلبه می کنند غرق خواهد کرد. با این وجود، وقتی که به تلفن Lenovo ما وصل می شود با پردازشگر داخلی دیجیتال به آنالوگ و نیز آمپلی فایر درونی همه چیز خوب پیش می رود. هدفون ها بخشی قابل حمل بر روی سر شما هستند با وجود اینکه باس بسیار قدرتمند است اما احساس ناراحتی نمی کنید چرا که این هدفون ها صداهای متوسط را می شکافند و تریپل های خوبی دارند.

ATH-WS550iS  هدفونی بسیار خوب و سرگرم کننده است. باس زنده و قابل لمس است و مانند یک بالن بزرگ به بیرون و درون حرکت می کند.

ساختار میکروفون بسیار خوب است و بر روی یک سیم صاف بدون پیچ خوردگی قرار دارد. کیفیت صدا مناسب است و شخصی که کنار شما قرار دارد می تواند صدا را بشنود.

نتیجه

Audio Technica هدفونی عالی با کیفیت صدای فوق العاده برای دوستداران باس که می خواهند صدای باس با کیفیتی داشته باشند ساخته است. با این وجود این هدفون ها نیاز به کمی قدرت دارند تا بهتر عمل کنند بنابراین با یک mp3 پلیر یا تلفن همراه دارای DAC یا آمپلی فایر مانند پلیر Fiio یا Lenovo X3 Vibe یا K4 نوت بهتر کار میکنند. با قیمت حدود 5000Rs به صورت آنلاین در دسترس است،  ATH-WS550iS ارزش هر قیمتی را دارد هرچند که باس آن برای بهتر و قدرتمندتر کار کردن نیاز به سیستم هایی با طراحی مناسب دارد.

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.