بررسی هدفون IE 800 سنهایزر

هدفون IE 800 سنهایزر یکی از محصولات باکیفیت و پریمیومی کمپانی سنهایزر بوده که با کابل بلند خود می‌تواند بسیار کارآمد باشد

بررسی هدفون IE 800 سنهایزر

نوشته شده توسط Blog 1396/06/27 17:41:06 0 نظرات هدفون و هدست,

هدفون IE 800 سنهایزر یکی از محصولات باکیفیت و پریمیومی کمپانی سنهایزر بوده که با کابل بلند خود می‌تواند بسیار کارآمد باشد. حال در این بین تصمیم گرفتیمبررسی از این هدفون داش ته باشیم تا مشاهده کنیم با چگونه هدفونی طرف هستیم.

 

 کیفیت ساخت IE 800 سنهایزر بسیار شگفت‌انگیزست و کاربری راحتی دارد. در ظاهر نیز این هدفون جالب به نظر می‌رسد و از بخش عقبی با دو خروجی همراه است. در چنین قیمتی می‌توان رقبایی چون JLab Audio shure یا Ultrasone را مثال زد.

 اگر بخواهیم تعریف کلی از IE 800 داشته باشیم باید آن را در دو ویژگی چون باکیفیت و درون گوش مغناطیسی با پوشش چرمی  خلاصه کرد. کابل هدفون به شکل Y بوده و شامل یک پلاگین 3.5 میلیمتری برای اتصال می‌شود. باقی کابل را می توان به خوبی در جیب یا روی قسمتی از لباس جای داد.

IE 800 طیف فرکانس بین 5 تا 46.500 هرتز داشته و امپدانس اسمی آن به 16 اهم می‌رسد. با یک مونتاژ آسان کاربری می‌توان شاهد کیفیت صدای بالایی از این هدفون بود .این هدفون باس کامل و غنی داشته و شاهد هیچ افت کیفیت صدایی در آن نیستیم. در اوج IE 800 صدای شفافی ارائه می‌دهد و نقصی در آن نیست. بنابراین در اوج موسیقی‌ها می‌تواند صدای لذت‌بخش و صافی را از این هدفون شنید که کمتر هدفونی چنین ویژگی را داراست.

Mids این هدفون به اندازه کافی قدرتمندست و حتی در باس بالا می‌تواند عملکرد خوبی از خود نشان دهد. در صداهای فشرده وضوح بسیار خوب بوده و نقصی در آن مشاهده نمی‌شود. البته در موسیقی Tannhauser Overture کمی شاهد نویزهای اضافی بودیم که قابل‌توجه نبوده است.

در کاربری، هدفون IE 800 بسیار راحت بوده و کابل بلندش می‌تواند کشاندن درون گوش‌ها را آسان سازد. البته تمامی این تفاسیر خوب، ارزان نخواهد بود زیرا IE 800 سنهایزر بیش از 3.000.000 تومان قیمت داشته و چنین قیمتی نشان از کیفیت بالای هدفون است که می‌تواند در کنار دوام بالا، کاربری لذت‌ بخشی فراهم آورد.

 

 

 

میتوانید این هدفون قدرتمند را در این قسمت سایت ما مشاهده و خرید نمایید 

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.