بررسی هدفون جدید Bose مدل QC35 2

خط تولید کوئیت کامفورت کارخانه بوز اخیرا هدفون هایی بلوتوثی را به خط تولید اضافه کرده است، این هدفون ها ارزش منتظر ماندن را دارند

بررسی هدفون جدید Bose مدل QC35 2

نوشته شده توسط Blog 1396/08/21 09:07:29 0 نظرات هدفون و هدست,

خط تولید کوئیت کامفورت کارخانه بوز اخیرا هدفون هایی بلوتوثی را به خط تولید اضافه کرده است، این هدفون ها ارزش منتظر ماندن را دارند. کوئیت کامفورت 35 II با قیمت 1.999.000 مدل ارتقاء یافته و به روز رسانی شده ی کوئیت کامفورت 35 است که اولین مدل بی سیم در خط تولید کوئیت کامفورت در سال گذشته بود. کوئیت کامفورت 35 II کاملا شبیه به کوئیت کامفورت 35 اصلی است اما از دستیار صوتی گوگل هم پشتیبانی می کند ـ چیزی که هرگز در هدفون هایی که ما تا کنون مورد آزمایش قرار داده ایم گنجانده نشده است. همین دکمه می تواند به جای مدار حذف نویزهای اضافی قلمداد شود. این مدل در اصل پیشرفت های زیادی نسبت به مدل اصلی نداشته است، ارتقاء ها جزئی هستند، اما شما می توانید بهترین محصول یک گروه را با همان قیمت خریداری کنید.

طرح

کوئیت کامفورت 35 بسیار شبیه به نسخه های قبلی است و در رنگ های نقره ای مات، سیاه و سفید موجود است. پَدهای گوشی فوق العاده راحت هستند و سربند بالشتکی هدفون مانند بخشی از نام آن یعنی کامفورت بسیار راحت است. گوشی های بزرگ که گوش شما را به طور کامل می پوشانند راحت و منحصر به فرد هستند و به خودی خود مقداری از سر و صدای محیط اطراف را کاهش می دهند، هدفون نیز به راحتی بر روی سر قرار می گیرد. مشبک های پارچه ای در بخش داخلی دارای برچسب های L(چپ) و R(راست) هستند تا شما بتوانید به راحتی آن ها را شناسایی کنید.

دکمه ی خاموش/روشن و جفت شدن در پانل بیرونی گوشی سمت راست قرار دارد و صفحه ی جانبی بیرونی یک پد سه دکمه ای با یک دکمه ی چند منظوره ی مرکزی برای کم/زیاد کردن صدا دارد. دکمه ی مرکزی پخش را کنترل می کند، تماس ها را مدیریت کرده و بسته به این که چند بار آن را فشار دهید آهنگ ها جابه جا می شوند. نگه داشتن این دکمه به سمت پایین سیری siri را فرا می خواند یا دستورات مربوط به صدا را به تلفن شما می فرستد. کنترل میزان صدا در همکاری با سطوح اصلی صدای تلفن شما کار می کند.

در گوشی سمت چپ یک دکمه ی کاربردی وجود دارد. اگر شما از برنامه ی گوگل اسیستنت  یا همان دستیار صوتی گوگل استفاده کنید با فشار دادن این دکمه می توانید به تمامی امکانات برنامه دسترسی پیدا کنید. شما می توانید برای شنیدن زمان دکمه را فشار دهید یا دکمه را پایین نگه داشته و از برنامه بخواهید تا آهنگ مورد علاقه تان را از لیست پخش، پخش کند ـ در ابتدا باید یک برنامه ی موسیقی پیش فرض داشته باشید و آن را تنظیم کنید که آیتون ها این قابلیت را ندارند (البته اپل موزیک این قابلیت را دارد). شما همچنین می توانید تایمرها را تنظیم کرده، لیست خرید درست کنید یا هرکاری که به طور معمول در این برنامه انجام می دهید را انجام دهید. اگر یک پیام جدید دریافت کنید برنامه آن را می خواند و از شما می پرسد که آیا می خواهید آن را بشنوید یا نه ـ شما با فشار دادن دکمه می توانید پیام را بشنوید. علاوه بر این، این دکمه قابلیت همه کاره بودن هدفون را افزایش می دهد، استفاده از این برنامه برای مدیریت تقویم، پیام ها، لیست های خرید و اعلان ها بسیار مفید است. با دو بار ضربه زدن بر روی دکمه ی کمکی بلافاصله هر آنچه که از طریق برنامه ی گوگل در حال گوش کردن به آن هستید متوقف خواهد شد.

برنامه ی اتصال بوز می تواند به روز رسانی های هدفون را دانلود کند، بلوتوث را کنترل کند، دستورات صوتی را غیرفعال کند، تایمر اتوماتیک را تنظیم کند (5 دقیقه، 20 دقیقه، 40 دقیقه، 1 ساعت، 3 ساعت و یا هرگز) موسیقی ها را کنترل کرده و به کتابچه ی راهنمای کاربر دسترسی داشته باشد. اما جدیدترین ویژگی اتصال در کوئیت کامفورت 35 سطوح حذف نویز است، این یک ویژگی ساده اما بسیار کارآمد است. ما در مورد این موضوع در بخش بعدی صحبت خواهیم کرد. شما همچنین می توانید دکمه ی اکشن را برای حذف نویز تنظیم کنید و برای این کار باید گوگل اسیستنت را از روی گوشیتان حذف کنید یا هرگز آن را دانلود نکنید.

کوئیت کامفورت 35 II دارای یک کابل شارژر میکرو یو اس بی، یک کابل صوتی 3.5 میلی متری و یک جعبه ی جمع و جور زیپی است که هدفون ها در داخل آن قرار می گیرند. اتصال کابل هدفون ها را به طور خودکار خاموش نمی کند بنابراین شما می توانید از حذف نویز بدون در نظر گرفتن اینکه با سیم به آهنگ گوش می دهید یا بی سیم استفاده کنید. شما همچنین می توانید هدفون ها را به صورت دستی خاموش کنید و برای صرفه جویی در مصرف باتری در حالت غیر فعال به اهنگ گوش دهید. تفاوت بین صدای فعال و غیر فعال در عملکرد است ـ میزان صدا یکسان است اما عمق صدا کمتر است و همچنین دوام کمتری دارد. در حالت فعال شما پردازش سیگنال دیجیتال بوز را خواهید داشت. کابل صوتی فاقد کنترل است بنابراین هیچ راهی برای پاسخ دادن یا رد کردن تماس ها با استفاده از دکمه ی پاور وجود ندارد.

میکروفون داخلی هدفون امکانات مناسبی را ارائه می دهد ـ کسانی که با ما در تماس هستند قادر هستند صدای ما را به وضوح بشنوند اما همه چیز همیشه شفاف و واضح نخواهد بود. با استفاده از برنامه ی مِموی صدا در آیفون 6s، ما قادر خواهیم بود که مکالمات را به وضوح بشنویم، در میکروفون هدفون معمولا از بلوتوث استفاده می شود.

بوز تخمین می زند که عمر باتری کوئیت کامفورت 35 II تقریبا 20 ساعت باشد اما نتایجی که شما دریافت می کنید بسته به میزان صدا و استفاده از مدار حذف نویز متفاوت خواهد بود.

حذف نویز

توسعه ی حذف نویز بسیار کاربردی و مفید است و بیشتر مربوط به کنترل کاربر و رضایت اوست. در برنامه ی کانِکت (اتصال) فقط سه حالت وجود دارد (خاموش/روشن، زیاد، کم) بنابراین این به عنوان بخشی از کنترل همانطور که در کوئیت کامفورت 30 بوز وجود دارد نخواهد بود. اما توانایی تغییر سیگنال نویز یا قرار دادن آن در حالت کم صدا گزینه ای فوق العاده است. گنجاندن این قابلیت یک خودنمایی است ـ حالت کم صدای کوئیت کامفورت 35 II  به اندازه ی بهترین رقبای خود در حذف نویز مؤثر است. و وقتی آن را روی حالت فعال قرار می دهید صداهای داخل اتاق به طور قابل توجهی کاهش می یابند و حتی غژ غژ های بلند به طور کامل حذف می شوند. جای تعجب است که بسیاری از رقبای مدل های NC در این جا تقریبا به طور کامل غایب هستند. این بهترین حذف کننده ی نویز در بازار است و اضافه کردن برخی ویژگی ها و کنترل های دیگر به آن فقط موقعیتش را قوی تر می کند. برخلاف بسیاری از هدفون های بیسیم که دارای حذف کننده ی نویز هستند این دستگاه در هنگام روشن شدن حذف کننده ی نویز عملکرد صوتی اش تغییر نمی کند هرچند این صدا خیلی کم باشد (برای کمتر از یک ثانیه) فقط وقتی که سوئیچ اتفاق می افتد صدا کمی متفاوت می شود.

سطح کارائی

همانطور که قبلا گفته شد حالت غیر فعال  کوئیت کامفورت 35 II  بد نیست اما عمق صدای واقعی آن کم است و در طی گوش دادن به موسیقی به مدت طولانی صدای کمی دارد: با این حال شما می توانید وقتی که باتری خالی است یا زمانی که می خواهید در مصرف آن صرفه جویی کنید از این حالت استفاده کنید. عملکرد صوت با هدفون روشن شده در صورت وجود یا عدم وجود کابل یکسان است با این تفاوت که آخرین سطح صدا که شما در هر حالت به آن گوش می دهید در طول گوش دادن بعدی کمی تغییر می کند.

نتیجه گیری

بنابراین آیا کوئیت کامفورت 35 II ارزش هزینه ی اضافی را دارد یا بهتر است مدل قبلی را خریده و در هزینه ها صرفه جویی کنید؟ این قطعا ارزش هزینه ی اضافی را دارد .توانایی تغییر این مودها در برنامه بسیار خوب است و انجام دادن این کار با استفاده از دکمه ی اکشن بهتر هم هست. کوئیت کامفورت 35 و کوئیت کامفورت 35 II دو مورد از بهترین گوشی های هدفون دارای حذف کننده ی نویز در بازار هستند. با این حال برخی رقبا در طی سال های اخیر قدم هایی در این راستا برداشته اند  AKG N60 NC بیسیم و Libratone Q Adapt هر دو برنده ی عنوان هدفون های دارای بهترین حذف کننده ی نویز با تاثیری کمی کمتر هستند.

 

این هدفون قدرتمند را می توانید در سایت ما مشاهده و خریداری کنید

 

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.