بررسی و معرفی اسپیکر بوم باکس جی بی ال

بلندگوی JBL Boombox اسطوره ای در بین بلندگوهای بلوتوثی است.در حالیکه برخی از بلندگوهای بلوتوثی در تلاش هستند که بهترین کیفیت صدا را در بسته بندی کوچکی ارائه دهند JBL Boombox جدید رویکردی کاملا مخالف را در پیش گرفته است.

بررسی و معرفی اسپیکر بوم باکس جی بی ال

نوشته شده توسط Blog 1396/10/16 08:56:36 0 نظرات اسپیکر,

بلندگوی JBL Boombox اسطوره ای در بین بلندگوهای بلوتوثی است

در حالیکه برخی از بلندگوهای بلوتوثی در تلاش هستند که بهترین کیفیت صدا را در بسته بندی کوچکی ارائه دهند JBL Boombox جدید رویکردی کاملا مخالف را در پیش گرفته است. قطعا JBL Boombox برای دهه ی جدید (و حتی قرن جدید) گزینه ی مناسبی است، JBL Boombox یکی از بزرگترین بلندگوهای بلوتوثی است که تا به حال دیده اید. این اندازه ی بزرگ با برخی مزایای جذاب همراه است مانند باتری با عمر طولانی و «صدای استثنایی با باس قدرتمند». 

وزن جی بی ال بوم باکس 5 کیلو می باشد. JBL همیشه تولیداتش را به گونه ای می سازد که قابل حمل باشند و این بلندگو هم در قسمت بالا دارای یک دسته ی نسبتا بزرگ است دقیقا مانند Boombox هایی که در دهه ی 80 دیده ایم. وزن زیاد بلندگو به دلیل 4 مبدل فعال و 2 رادیاتور باس است و JBL بزرگ بودن بلندگو را چیز بدی نمی داند و بر این باور است که این بلندگو اندازه ی قابل توجهی دارد اما قابل حمل است. 

jbl-boombox-kharidazma

به احتمال زیاد باتری بزرگ بلندگو هم وزن زیادی را به آن اضافه کرده است. JBL Boombox دارای یک باتری قابل شارژ با ظرفیت 20 میلی آمپر است که عمر 24 ساعته به آن می دهد. با توجه به همه ی ویژگی های باتری میزان بهره وری متفاوت خواهد بود اما مطمئنا انتظار می رود که عمر باتری طولانی تر از سایر بلندگوهای بلوتوثی باشد که تا کنون دیده ایم. شما حتی می توانید همزمان با پخش موسیقی موبایلتان را شارژ کنید و از این باتری عظیم به عنوان یک پاور بانک برای موبایلتان استفاده کنید.

Boombox نیز مانند اکثر بلندگوهای JBL که اخیرا تولید شده اند دارای IPX6 است و از آن در برابر باران، ریختن آب و حتی افتادن داخل استخر محافظت می کند. همچنین دارای دو حالت یا مود استفاده برای داخل و بیرون خانه است. این بلندگو می تواند با 100 بلندگوی JBL دیگر از طریق بلوتوث جفت شود اما آن بلندگوها باید از کانِکت پلاس پشتیبانی کنند.

این محصول را می توانید در سایت ما مشاهده و خریداری کنید.

 

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.