بررسی Beoplay A1

با پوشش دایره ای گنبدی شکل و سوراخ های متعدد علامت تجاری بنگ و الافسن** نیز دلیلی منطقی است.

بررسی Beoplay A1

نوشته شده توسط Blog 1396/08/24 08:56:48 0 نظرات اسپیکر,

با پوشش دایره ای گنبدی شکل و سوراخ های متعدد علامت تجاری بنگ و الافسن** نیز دلیلی منطقی است. 

بیش از یک سال است که بنگ و الافسن با Beoplay A1 سایز A4 وارد بازار بلندگوهای بلوتوثی شده است، محصولی شگفت انگیز با توجه به شهرت این نام تجاری برای محصولات تصصی و با کیفیت و ما در اینجا بلندگویی کوچکتر و جذابتر داریم. 

اگر در این فکر هستید که این قیمت شهرت بنگ و الافسن را از ارائه ی طرح ها و ساختارهای با کیفیت مورد آزمایش قرار میدهد باید بگوییم که این گونه نیست.

ساختار

برخلاف بسیاری از بلندگوهای قابل حمل (شامل Beoplay A2)  Beoplay A1 اندازه ی کف دست است ـ در رنگ های سبز و نقره ای ـ و از آلومینیوم ساخته شده و دارای یک پایه ی پلیمری است. وزن زیادی ندارد ـ600گرم ـ اما سنگین تر از آن است که به نظر می رسد. 

بند چرمی وسیله ای ایده آل برای بردن بلندگو به پارک است شما می توانید با این بند چرمی بلندگو را از کوله پشتیتان یا شاخه ی درخت آویزان کنید. طراحی این بلندگو به گونه ای است که داخل کیف جا نشود و دکمه های بیرونی هم نداشته باشد چون ممکن است دکمه ها تصادفا فشرده شوند. به نظر می رسد Beoplay A1 کاملا جمع و جور و بدون عیب و نقص است.

                               

ویژگی ها

تنها یک ورودی 3.5 میلی متری و یک یو اس بی نوع C برای شارژ وجود دارد و دکمه ها برای خاموش/روشن کردن، بلوتوث و تنظیم صدا بر روی کمربند چرمی قرار دارد. یک دکمه ی دایره ای بزرگ هم وجود دارد که در زمانی که پخش به صورت موقتی متوقف شده است آهنگ را از همان جایی که متوقف شده پخش می کند. بروشور Beoplay A1 می گوید که در آینده امکانات بیشتری به آن اضافه خواهد شد.

Beoplay A1 می تواند از طریق برنامه ی Beoplay  که در ios و اندروید وجود دارد، با دو Beoplay A1 دیگر جفت شود و برای پخش استریو به کار برده شوند (یکی از بلندگوها به عنوان کانال چپ و دیگری به عناون کانال راست عمل می کند) و یا به صورت یکپارچه در حالت چند منظوره.

یک میکروفون داخلی نیز برای دریافت تماس ها وجود دارد و بنگ و الافسن ادعا می کند طراحی ریموند لبه ی پایینی بلندگو به پراکنده شدن بهتر صدا کمک می کند. شارژ 2.5 ساعته امکان 24 ساعت پخش موسیقی با صدای معقول را ارائه می دهد بنابریان باید تلفن همراهتان را کنار بگذارید.

صدا

می توانید از طریق گوشی هوشمند ال جی G4 خود به این بلندگو متصل شوید (توجه داشته باشید که NFC A1 را پشتیبانی نمی کند)

بنگ و الافسن قلب و روحش را به تولید صدایی اختصاص می دهد که میلیون ها مایل دورتر از آنچه گوشی هوشمند کوچک و ضعیف شما می تواند تولید کند شنیده می شود. ارائه کامل و بی نقص است و صدا را به اندازه ی کافی گسترده میکند به طوری که برای شنیدن موسیقی با صدای بلند نیاز به زیاد کردن صدا ندارید و می توانید در سراسر اتاق موسیقی مورد علاقه تان را با صدایی واضح و رسا بشنوید.

در پشت درام ها نقطه ی نفوذ خوبی وجود دارد و Beoplay A1 می تواند به خوبی با دیگر دستگاه ها ارتباط برقرار کند. چیزی مقرون به صرفه تر از آنچه نوسان کننده ها با آن درگیر هستند. گستره ی صدا به طور قابل ملاحظه ای عالی است و صدای درونی پرشور و عمیق است.

این بلندگو دارای صدای زیر غیر قابل ارتعاش است و مانع ایجاد صدایی مانند کشیدن پنجه ی گربه بر روی پنجره می شود و این پایانی دیگر از محدوده ی فرکانس است که شما را جذب می کند. 

 

این اسپیکر قدرتمند را می توانید در سایت مشاهده و خریداری کنید

برچسب ها: بررسی Beoplay A1

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.