بررسی اسپیکر Devialet مدل فانتوم سیلور

پائون، این واژه ی فرانسوی به معنای طاووس است. ما مطمئن نیستیم که در فرانسه از واژه ی طاووس استفاده می کنند یا نه اما اگر از این کلمه استفاده کنند

بررسی اسپیکر Devialet مدل فانتوم سیلور

نوشته شده توسط Blog 1396/09/05 08:40:06 0 نظرات اسپیکر,

پائون، این واژه ی فرانسوی به معنای طاووس است. ما مطمئن نیستیم که در فرانسه از واژه ی طاووس استفاده می کنند یا نه اما اگر از این کلمه استفاده کنند می توان آن را به دِویالِت نسبت داد. اما زمانی که بخش داخلی محصولات این شرکت پاریسی بسیار خوب است شما انتظار دارید بیرون آن ها هم همینطور باشد. این قطعا مربوط به آمپلی فایرهای نوظهوری است که دیده ایم ـD-premier و 110 هر دو امتیاز پنج ستاره را گرفته اند و در کنار اولین بلندگوهای بیسیم یعنی فانتوم و سیلور فانتوم باقی مانده اند.

ساختار

 

فانتوم سیلور توسط سرپیچ های درایورهای باس درونی قابل تشخیص است. 300 پوند گرانتر از همتای خود است اما با قدرت داخلی 3000 واتی و قادر به ارائه ی صدا تا سطح 105 دسی بل است (در مقایسه با 750 وات و 99 دسی بل) که بلندتر از میانگین موتور سیکلت شماست.

از نظر زیبایی شناسی، کیفیت طراحی تا حد زیادی وابسته به نظر شخصی طراح است اما در مورد ظاهر هر محصول همیشه بحث هایی وجود داردـ جاروبرقی، ماوس کامپیوتر و ... همیشه جایی در قلب ما دارند اگر نه در خانه مان حتما یکی از آن ها را داریم.

نبوغ فانتوم سیلور در مدار ابتکاری آن است، همان تلفیق کلاس A و کلاس D آمپلی فایر که به عنوان پیشگام در D-premier کار می کند. در حالیکه نمونه های قبلی با قدرت کم صدایی با کیفیت بالا ارائه می دهند کلاس D قدرت را نیز تولید می کند. از نظر عملی، این یک همکاری ایده آل است. علاوه بر این مهندسان دِویالِت توانسته اند تا آن را به اندازه ی کوچک کنند تا در داخل شاسی 12 لیتری فانتوم قرار گیرد. 

بدنه نیز به خودی خود باشکوهتر از یک قالب ساده ی پلاستیکی است: سطح خارجی از ABS(ضد آب) ساخته شده است و بخش داخلی از فیبر شیشه ای پر از پلی کربنات ساخته شده و هسته ی مرکزی آلومینیومی برای استحکام آن است.

فانتوم 11 کیلوگرمی از تمامی جوانب سنگین است. اما وقتی آن را خارج از جعبه و بر روی پایه ها قرار می دهید مراقب باشید که درایورهای باس داخلی یا محور جلویی نشکنند، جالب است بدانید که این بخش محکم ترین بخش این مجموعه است. (دویالت دارای نگهدارنده ای برای فانتوم است که به زودی وارد بازار خواهد شد و همچنین یک کیف حمل کننده ی کوکون.)

ویژگی ها

در مورد بقیه ی بلندگوها جز این نیست که شما می خواهید از طریق بلوتوث با تلفن همراهتان به آن متصل شوید در فانتوم هم شما از طریق برنامه ی اِسپارک به بلندگو متصل خواهید شد و این بلندگو یکسری از صداهای محیطی منتشر شده را حذف خواهد کرد. بلندگو فقط یک دکمه ی پاور برای روشن/خاموش کردن دارد مگر اینکه شما کنترل آن را به قیمت 129 پوند بخرید، اما این کار لازم نیست چون همه چیز داخل نرم افزار انجام می شود. اگر بخواهید به دو عدد یا تعداد بیشتری بلندگو متصل شوید (محدودیت تعدا تا 24 عدد) شما به یک دیالوگ به قیمت 249 پوند نیاز دارید که به شما امکان دسترسی به سرویس ها و رادیو اینترنتی را می دهد.

صدا

اگرچه تحت تاثیر تکنولوژی است و صدای منتشر شده توسط آمپلی فایهای اصلی حذف می شود اما این بدان معنا نیست که دویالت می تواند بر یک بلندگوی بی سیم با کیفیت پیروز شود.

و به زودی با تاثیرات پالس انتهایی فانتوم عمق صدا را نشان می دهد که می تواند با آن درایورهای باس بزرگ را به دست آورد. اما هنوز هم زمانی برای استراحت وجود دارد. رشته های خمیده قابل تشخیص هستند بهتر از عملکرد صوتی که از یک بلندگوی بی سیم انظار دارید و با همان قیمت.

ما در هیچ جا از نظر کیفیت صدا شبیه به فانتوم را ندیدیم. ***

عدها در هنگام ضبط کردن، با Paper trails، این بیان ریتمیک بیشتر نمایش داده می شود. گیتارها و کمانچه ها پلیریتم خفیفی را ارائه می کنند فقط توسط صدای باریتون که با قرینه های باس دو برابر می شود جایگزین می شوند. 

برای دیدن چگونگی واکنش فانتوم به آهنگ های سنگین تر در صدای بلند تر ما با آهنگ تابستان شخصی من یک وقفه در آن ایجاد کردیم. این ریت گیتار بی نظیر از طریق کیت درام مانند ضربه زده می شود و توسط وزن بیس گیتار مغشوش نمی شود.

همه چیز چشمگیر است اما این مدیریت آن فریادهایی است که ما دوست داریم.

احساس می کنید که می تواند دیوارهای اتاقتان را بشکند اما با یک قدرت سازمان یافته که قدرت را از صدای بلند جدا می کند. هیچ دستگاه صوتی نمی تواند کیفیت صدای اجرای زنده را بازسازی کند اما با دویالت شما همسایگانتان را در این فکر فرو می برید که شاید یک گروه موسیقی در اتاقتان دارید.

فانتوم به گیتار اسکات هاچینسون اجازه می دهد بنوازد و پرطنین بخواند.

بلندگو طوری است که آهنگ را بعدا مانند درایو گیتار بیس و کیت اجرا می کند. او مشتاق موسیقی است اما بیش از حد متعصب نیست و مسئله را اجباری نمی کند. 

ما فقط دقت و ظرافت بیشتر را دوست داریم. هر آهنگ واضح است اما چگونگی پخش آن و اینکه چطور پخش خواهد شد نه. این لایه ای از موسیقی است که در دستگاه های صوتی قدیمی با قیمت کمتر وجود دارد و برتری هایی نسبت به فانتوم دارد. به طور کلی دو مورد نباید با هم مقایسه شوند بلکه چیزی که در اینجا اهمیت دارد سطح ظریف کاری است.

با این وجو بلندگو بسیار خوب و مناسب است و شما دویالت را می خرید نه فقط فانتوم را. این به معنی به روز رسانی مجانی و یک برنامه ی چت در وبسایت شرکت است. 

شما برای یک محصول با کیفیت بالا مبلغ بالایی هزینه می کنید اما خدماتی برابر با قیمت آن نیز دریافت خواهید کرد.

 

شما می توایند این محصول را در سایت ما مشاهده و خریداری کنید

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.