مزیت استفاده از هندزفری بلوتوثی

تششعاتی که لوازم الکتروسیتی از جمله دستگاه تلفن همراه دارد باعث سرطان مغز می شود ولی به دلیل لازم بودن استفاده از دستگاه تلفن همراه خیلی از مردم در خطر ابطلاع به این بیماری خطرناک هستند

مزیت استفاده از هندزفری بلوتوثی

نوشته شده توسط Blog 1396/06/29 12:43:21 0 نظرات

سازمان بهداشت  جهانی (Who) و آژانس تحقیقات در مورد امراض سرطانی (IARC) براساس تحقیقاتی که انجام داده اند, اعلام کردن تششعاتی که لوازم الکتروسیتی از جمله دستگاه تلفن همراه دارد باعث سرطان مغز می شود ولی به دلیل لازم بودن استفاده از دستگاه تلفن همراه خیلی از مردم در خطر ابطلاع به این بیماری خطرناک هستند.

یکی از راه های موثر و مفید ان است که از هندزفری های معتبر استفاده کرد. براساس تحقیقاتی که انجام شده استفاده از هندزفری می تواند ضررات تششعات تلفن همراه که حداکثر 2 وات می باشد را به 25/0 وات که برابر 800 برابر کمتر است کاهش دهد.

براساس یک نظر سنجی که با کمک شرکت جبرا انجام شده 25 % از شرکت کننده ها هیچ اهمیتی به تششعات تلفن همراه نداده اند. 61% هم اهمیت کمی به ضررات تششعات دادند. در هر حال بعد از این که افراده شرکت کننده مطلع شدند که از نظر علمی ثابت شده است استفاده از هندزفری باعث کاهش ضررات وحشتناک موبایل می شود 53% انها تمایل به خرید هنذرفیری پیدا کردند.

نقل و قول از خانم راسموسن معاون ارشد بخش جبرا بیشتر مردم از ضررات تششعات تلفن همراه اگاه هستند ولی نه به اندازه انکه ان را کنار و یا دنبال راه حلی برای کاهش ان باشند ولی شرکت جبرا سعی در تلاش است با محصولات خود مردم را اگاه سازند که با استفاده از هندزفری می توان ضررات ناشی از تششعات تلفن همراه را گرفت.

 

 

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.