بررسی آمپلی فایر Denon PMA-520

طیف گسترده پویا امکان اتصال به منابع صوتی با کیفیت بالا را فراهم می‌کند و PMA-520 AE صدایی دقیق و عالی را ایجاد خواهد نمود

بررسی آمپلی فایر Denon PMA-520

نوشته شده توسط Blog 1396/07/01 12:11:23 0 نظرات

 مهندسان Denon  دارای فناوری‌های صوتی اثبات شده برای خلق یک آمپلی‌فایر مجتمع هستند که یک گام جلوتر از طراحی‌های قبلی قرار دارد. طیف گسترده پویا امکان اتصال به منابع صوتی با کیفیت بالا را فراهم می‌کند و PMA-520 AE  صدایی دقیق و عالی را ایجاد خواهد نمود. منبع تغذیه جداگانه برای مدارهای آنالوگ و دیجیتال به بهبود کیفیت صدا کمک خواهند کرد و آمپلی‌فایر PMA-520 را به یک آمپلی‌فایر مجتمع استریویی با سطح ورودی بالا تبدیل کرده است.

طراحی جریان بالا:

در قلب این آمپلی‌فایر Denon یک مدار پوش‌پول Push-Pull با جریان بالا برای پویایی استثنایی قرار دارد. شرکتDenon مدعی‌ست که مدار Push-Pull از مدل‌های بسیار پیشرفته بهره‌مند است، که همراه با یک طراحی آمپلی‌فایر ، یک صدای قدرتمند با جزئیات موسیقی زیبا را به ارمغان می‌آورد. منبع تغذیه جریان بالا اطمینان می‌دهد که باس همواره پایین(deep) باشد. همانطور که از یک محصول Denon با کیفیت بالا انتظار می‌رود، PMA-520AE  . آمپلی‌فایرPMA-520AE یکی از بهترین آمپلی‌فایرهای خیره‌کننده در رده قیمتی خود برای دوستداران موسیقی با کیفیت صدای استاندارد می‌باشد.
 
منبع تغذیه ، با سرعت بالا و ظرفیت بالا:

 مدار توان PMA-520AE از یک خازن بلوکی استفاده می‌نماید که مهندسان دنون با یک سازنده قطعات استفاده طراحی نموده‌اند و یک دیود شاتکی (Schottky-diode) که دارای مقاومت داخلی پایین برای اتلاف پایین، زمان بازیابی پایین، و یک خنثی‌کننده نویز است.  این منبع جریان الکتریکی بسیار پایدار، توان صوتی اضافی تولید شده توسط مدار Push-Pull را ایجاد می‌کند.

مشخصات:

 از نظر مشخصات، آمپلی‌فایر PMA-520 دارای تمامی ویژگی‌هایی که به احتمال زیاد از یک آمپلی‌فایر استریو توقع دارید، است. سه ورودی سطح توسط دو حلقه ضبط کننده تکمیل شده‌اند، و پنج ورودی سطح خط را تشکیل می­دهند. علاوه بر این، آمپلی‌فایر دنون PMA-520AE یک ورودی تلفن MM را تقویت می‌کند.  این آمپلی‌فایر شامل یک عملکرد مستقیم منبع بوده که به سیگنال صوتی امکان عبور از مدارکنترل بالانس، بلندی صدا، باس، و treble را فراهم می‌نماید، و شفافیت صدای بهینه آن در طول پخش صدا را حفظ می‌نماید. این عملکرد مستقیم منبع برای تمامی منابع ورودی عمل می‌کند. برای راحتی بیشتر، واحد کنترل از راه دور با PMA-520AE شامل کارکردهای اصلی ست که پخش کننده‌های CDدنون را کنترل می‌نماید.


جزئیات اختصاص داده شده برای صدای با کیفیت بالا:
سوئیچ رله به کاربرده شده برای ورودی CD و تلفن شامل یک گاز نجیب برای جلوگیری از بروز نویز است که می‌تواند تاثیر منفی بر روی سیگنال داشته باشد. به علاوه بخش‌های با اطمینان بالای انتخاب شده برای کیفیت صدا، مانند خازن بلوکی با ظرفیت زیاد برای مدار منبع تغذیه، مقاومت‌های کربنی صدای با کیفیت بالا و خازن‌های با صدای با کیفیت، نیز استفاده می‌شوند. هر بخش مجزای بکارگرفته شده در پیکربندی مدارها، بر کیفیت صدای بالای آن تاکید می‌نماید. آمپلی‌فایر PMA-520AE دنون دارای استانداردهای بالا و بدنه آلومینیومی‌ست، آمپلی‌فایر PMA-520AEدارای کیفیت ساخت برای انطباق با محصولات گران‌تر می‌باشد. آمپلی PMA-520AE با یک صدای قدرتمند و مشخصات ساخت، یک پیشتاز است. 

 

 

میتوانید این آمپلی فایر قدرتمند را در این قسمت سایت ما مشاهده و خریداری کنید

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.