بررسی آمپلی فایر NAD C356

C356BEE DAC یک پیشنهاد قابل‌توجه برای درخواست قیمت به طورخاص اگر شما می‌توانید از ورودی USB استفاده کنید و لذت زیادی ببرید

بررسی آمپلی فایر NAD C356

نوشته شده توسط Blog 1396/07/03 16:58:02 0 نظرات

احتمالا بیش‌تر از برندهای دیگر در این ارزیابی ،دستگاه NAD  بر روی آمپلی‌فایرهای یکپارچه و مقرون به صرفه که کارایی درجه یک را در عمل انتقال می‌دهد ، تمام راه‌های بازگشت را زمان‌گذاری می‌کند .کمپانی ریشه‌ها و اساس اولیه را فراموش نکرده .درحالی که  کمپانی در حال مشاهده و کاوش برای قیمت تمام شده کمتر و شگفت‌انگیزتری است به وسیله طیف از طراحی‌های جدید.

 

طراحی گستره با 8 سطح ورودی 8 خطه به عنوان یک آمپلی‌فایرمعمولی در دسترس نیست ، این دستگاه با تکنولوژی سازگار با NAD عرضه شده است، به همراه یک برد ورودی الکترونیکی. آزمایش کردن ورودی‌های دیجیتال که از بررسی بیرون انداخته شده‌اند ، اما یک امتحان سریع در ورودی USB اشاره به این دارد که این واقعا بهترین کارایی ورودی سیگنال دیجیتال است، در بین تمام ارزیابی‌ها و تنها کمی آمپر را برای هر کس با یک منبع کامپیوتری به چالش و بحث می‌کشد.  یک دوره فونو نیز در دسترس است، درحالی که  هنوز ممکن است یکی از سکوهای خارجی‌اش را با فرکانس‌های دیجیتالی استفاده کند، هرچند که NAD به اندازه کافی سنگدل نیست تا بتواند شما را از بین دو مورد انتخاب کند.

NAD بهترین و جذاب‌ترین آمپلی‌فایر نیست ، در زمینه با رنگ  خاکستری ساخته شده، که مرسوم و معمول است، اما اینطور احساس نمی‌شود که مونتاژ خوبی داشته باشد و همچنین سنجیده شده نمی‌باشد. کنترل‌ها آسان هستند و به طور معقولی با ال‌ای‌دی‌ها (LED) کار می‌کنند ، که برای آشکارسازی منابع کوچک به حساب می‌آیند و برای انتخاب   اسپیکرها و کنترل میزان تن صدای دلخواه که گاهی اوقات رنج‌آور است، این موضوع برای تعامل خوشایند به نظر می‌رسد. دستگاه ریموت آن کمی هرج و مرج است و دارای نور پس زمینه نیست که برای کسی که مشغول گوش دادن بوده قانع کننده به نظر می‌رسد.
 


کیفیت صدا:

NAD برخی از خصوصیات مجزایی را  خارج از موارد ارزیابی آشکار می‌کند و خیلی از این موارد   دوست داشتنی هستند . حتی بعد از سطح انطباق بالاتر هر 6 آمپلی‌فایر ، C356BEE DAC درارتباط با باقی از همه بزرگ‌تر می‌نماید. خوانندگان MUSE در ضبط و پیانو در قطعه نیل کلولی کیفیتی رل می‌گیرند که به میزان کمی بزرگ‌تر از عمر صدای صحنه است که به نظر می‌رسد خروجی کمی گسترده‌تری از اسپیکرها در مقایسه با آمپلی‌فایرها داشته باشد. این موضوع اشاره به این مطلب دارد که برخی از ظرافت‌های قطعات نیل کولی از دست رفته و چندین مورد از انت‌های آن که بخش ناهنجاری و خشن بودند، بیشتر هستند.

با وجود قسمت‌های تهاجم و خشونت بیشتر در موارد ارزیابی، موارد جدید مطلوب‌تر باقی خواهد ماند .NAD تاثیر تمدنی سودمندتری بر آهنگ Scratch Gigantic  دارد، اما  آن‌را گرد نمی­کند و یا کنترل آن‌را از دست نمی‌دهد و یورش و حمله نمی‌کند که نیاز است قانع‌کننده باقی بماند.

ناحیه‌ای که NAD را از استفاده قطعاتی که سریع‌تر از باس هستند عقب نگه می‌دارد، که عمیق و قویست، اما برخی از ضعف‌ها و کاستی‌های خود مربوط به جزییاتیست که ارتباط با موارد معرفی‌کننده دارند، مواردی که می‌تواند با استفاده از بهترین ارزیابی‌ها مدیریت شود را در نیافته است. مقدار بسیاری وجود داشته اما این احساس که البته کمی ناموزون‌تر از نت‌های چندگانه است. برای آن دو مقداری که دارای سیستم صدای نهیفی هستند ، هرچند وزن زیاد بعید نیست در سبک کردن این کار آمده باشد.

C356BEE DAC  یک پیشنهاد قابل‌توجه برای درخواست قیمت به طورخاص اگر شما می‌توانید از ورودی USB استفاده کنید و لذت زیادی درباره صداهای داینامیکی و قدرتمند که ساخته شده و تظاهرات و اظهارات کمی بزرگ و توجهات با دقت در همکاری برای بدست آوردن بهترین خروجی صدا و باس که برخی اوقات باید فراوان به حساب آید .

 

 

میتوانید این آمپلی فایر قدرتمند را در این قسمت سایت ما مشاهده و خریداری کنید

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.