بررسی آمپلی فایر NAD C375 BEE

NAD C375BEE بسیار بزرگ‌ تر از C355BEE است. درواقع این آمپلی فایر در مشخصات به آمپلی‌ فایر مجتمع M3 از سری‌های بسیار پیشرفته NAD است

بررسی آمپلی فایر NAD C375 BEE

نوشته شده توسط Blog 1396/07/03 15:23:40 0 نظرات

NAD C375BEE بسیار بزرگ‌ تر از C355BEE است.  درواقع این آمپلی فایر در مشخصات به آمپلی‌ فایر مجتمع M3 از سری‌های بسیار پیشرفته NAD است. این دستگاه همچنین نسخه بروزرسانی شده از مفهوم بلوک ساختمانی NAD برای اضافه نمودن ماژول تلفنی PP375 یا مبدل دیجیتال آنالوگ MDC DAC USB و دیگر بروزرسانی‌های احتمالی استفاده می‌نماید.
C375BEE  بسیاری از ارتقاها و اصلاحاتی که مستقیماً از آمپلی‌فایر M3 سری مسترز NAD برگرفته شده است، تقویت می‌نماید. این شامل مدار کانال اعوجاجی در مرحله خروجی و BEE Clamp در منبع تغذیه است. مدار کنترل تن بهبود یافته ولی اوت PCB ، اعوجاج و نویز را تا سطح بی‌سابقه‌ای کاهش داده‌اند. روی هم رفته این بهبودها یک تغییرناگهانی در عملکرد ایجاد می‌نمایند.


 C375 BEE با کنترل از راه دور سیستم Nad SR 8 مجهز می‌شود. کنترل از راه دور دارای مشخصه ارگونومیکی با دکمه‌های بزرگ می‌باشد که آن‌را از لحاظ شکل و موقعیت متمایز می‌نماید واجرای آن‌را لذت بخش می‌کند.  همچنین SR8 بسیاری از محصولات دیگر NAD مانند سی دی پلیرها، تونرها و غیره را راه‌اندازی خواهد کرد. انعطاف‌پذیری دیگر مشخصه این مدل NAD است. دارای 7 ورودی خط و بخش پیش تقویت‌ کننده است که می‌تواند از آمپلی‌فایر توان برای ارتقاهای آسان یا اضافه کردن تجهیزات کمکی تفکیک شود و می‌تواند نیازهای سیستم‌های آتی را تامین کند.

 C375 BEE یکی از قدرتمندترین سیستم‌های صوتی خانگی محسوب شده که با آن روبرو خواهید شد. توان آن از 150 وات تا بالای 400 وات متغییر است. برای سوئیچینگ اجزای کمکی در سیستم، مانند آمپلی‌فایرهای توان یا اسپیکرهای فعال375BEE با سیستم 12V-trigger مجهزست. حذف کنترل‌های تن امکان‌پذیر است. بااین‌ حال به شرطی که کنترل‌های تن به درستی طراحی شده باشند، می‌توانند به ابزارهای سودمندی در ایجاد بهبودی برای صدای کلی تبدیل شوند. کنترل‌های تن C375 BEE تنها در فرکانس‌های میانی عمل می‌کند. همچنین C375BEE ، مدار Soft clipping را شامل می‌شود که به طورقابل ملاحظه ریسک آسیب به اسپیکرها بواسطه اجرای توان بالای طولانی مدت را کاهش می‌دهد. 

 

 

میتوانید نمونه ای از این آمپلی فایر قدرتمند را در این قسمت سایت ما مشاهده و خریداری کنید

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.