بررسی اسپیکر قابل حمل شرکت JBL مدل Flip 3

اکثر مردم از اینکه Flip3 نسبت به اندازه اش چه صدایی دارد تحت‌تاثیر قرار خواهند گرفت، به‌خصوص در مکان­ هایی مثل آشپزخانه، اتاق­ خواب یا در حیاط خلوت

بررسی اسپیکر قابل حمل شرکت JBL مدل Flip 3

نوشته شده توسط Blog 1396/07/01 13:26:27 0 نظرات

سومین بار است که اسپیکر بلوتوث Flip3 جادو می­ کند، درست است؟ این مدل نسل ‌سوم طرح ساده­ تر و ضد آبی دارد و عمر باتری آن بهتر است (تا 10 ساعت)، در حالی که قیمت آن همان 350,000 تومان باقی می­‌ماند و JBL  مثل همۀ اسپیکرهای این چنینی، هر محتوای صوتی را از یک منبع مبتنی بر بلوتوث اجرا می­‌کند. تقریبا هر تلفن هوشمند یا تبلت، و جدیدترین کامپیوترها تا زمانی که در یک اتاق هستند، یا تقریبا نزدیک به آن باشد.

اگرچه واحد بازنگری دریافت شده، اما اسپیکر، که کمتر از یک پوند (15.9 اونس یا 450 گرم) وزن دارد، در هفت رنگ موجود است و مثل قبلی­ ها می ­تواند به طور عمودی بایستد یا به طور افقی قرار بگیرد. از آنجا که وقتی به حالت عمودی است یکی از پورت­های باس پوشیده می­ شود و در حالت افقی کمی باس بیشتر دریافت می ­کنید.

هیچ جعبۀ حملی همراه با اسپیکر نیست همانطور که در مورد JBL Flip 2  وجود نداشت (آن اسپیکر با 120 دلار وارد بازار شد، و بعدا تا 100 دلار کاهش یافت). اما به نظر خیلی بادوام می­رسد، همانطور که گفته شد، ضد آب است و یک روکش آویز دارد که درگاه شارژ USB و ورودی صدا را به طور امن پوشش می­ دهد.

ابتدا تصور می‌شد دکمۀ توقف/پخش روی اسپیکر وجود ندارد، اما مدتی بعد معلوم شد که دکمۀ پاسخ/پایان به عنوان دکمۀ توقف/پخش تکرار می­ شود همچنین امکان جلو و عقب کردن ترک­ های موسیقی را دارد (دو ضربه برای جلو بردن، سه ضربه برای عقب بردن).

در مورد دیگر لوازم اضافۀ همراه آن، این پلییر به یک اسپیکرفون درون‌ساخت لغو نویز و اکو نیز مجهز است و شما می­ توانید به صورت بی­سیم به چندین اسپیکر قابل اتصال JBL همراه با هم وصل شوید تا صدا را تقویت کنید. (اتصال JBLیک برنامۀ کاربردی رایگان برای دستگاه­ های iOS و اندروید است). این اسپیکر از تکنولوژی 4.1 بلوتوث استفاده می­ کند و محدودۀ جریان وایرلس خاصی در حدود 33 فوت یا 10 متر دارد.

عملکرد:
بهتر است یک جفت از این‌ها را با هم جفت کرد، اما یک Flip 3 تنها هم خیلی صدای خوبی داشته و نسبت به ابعادش با باس قوی خیلی بلند پخش می­ کند، اگرچه اسپیکری به این فشردگی محدودیت­ های خودش را هم دارد. Flip اولیه 2x5 وات صوت را منتقل می­کرد در حالی مه Flip2 تا 6 وات افزایش یافت. این مدل تا 8 وات بیشتر افزایش پیدا کرد و این باعث تفاوتش است.

با همان قیمت می­ توانید UE Roll را خریداری کنید، که به طور کلی ضد آب است و یک اسپیکر متفاوت و دوست داشتنی‌ست. Roll یک طرح تخت­ تر دارد و بیشتر برای بیرون ساخته شده است (دارای یک اسپیکرفون نیست)، اما دو اسپیکر تا حدی صدای یکسانی دارند. با این وجود، صدای Flip 3 کمی بلندتر است.

البته Flip 3  با UE Boom و JBL's own Charge 2+ نیز مقایسه شد، که 15 وات قدرت دارد. هر دوی این مدل­ها صدای کمی پرتر دارند و باس نسبتا عمیق­ تری ایجاد می‌کنند. فاصلۀ بهینه برای گوش دادن برای Flip 3 جایی بین 3 و 12 فوت (1 و 4 متر) است با حجم صدایی حدود 75 درصد. با جلو و عقب رفتن بین مدل گران­تر UE Boom، پی برده شد که این صدا را در ناحیۀ وسیع ­تری پخش می­ کند و نسبت به Flip 3  صدای بهتری داشته وقتی از دور دست به آن گوش فرا دهید. البته، هیچ یک از این اسپیکرهای کوچک جداسازی استریوی خیلی زیادی، آن هم اگر باشد صورت نمی­ دهند.

به نظر می ­رسد مدام در حال تکرارست، اما با همۀ این اسپیکرهای بلوتوث فشرده، از یک آهنگ به آهنگ دیگر عملکرد متفاوتی دارند. مورد قابل توجه: آهنگ­های "You Ruined Me" و “Untoched” از Veronica. "You Ruined Me,"، یک آهنگ به سبک داستانی، برای قدرت­های Flip 3 به خوبی مناسب است. همۀ این اسپیکرهای فشرده در محدودۀ میانی بهترین صدا را دارند. اما آهنگ سخت ­تر “Untouched” کمی خشن می شود وقتی گیتار الکتریکی می ­نوازد و دیگر ابزارآلات در حال اجرا هستند. UE Boom و Charge 2+ کمی بهتر عمل می ­کنند، اما در واقع همۀ این اسپیکرهای بلوتوث کوچک وقتی حجم صدا بیش از حد بالا رود و آنها را با سازهای سنگین و پیچیدۀ باس تلاقی دهیم، از کار می­ افتند.
این کمی روده ­درازی است که گفته شود این نوع اسپیکرها برای شنوندگان ویژه است، اما اکثر مردم از اینکه Flip3 نسبت به اندازه اش چه صدایی دارد تحت‌تاثیر قرار خواهند گرفت، به‌خصوص در مکان­ هایی مثل آشپزخانه، اتاق­ خواب یا در حیاط خلوت. ما به تعداد زیادی از این اسپیکرهای کوچک گوش می‌دهیم، و با آن‌ که همیشه نقصی در آنها پیدا می­ کنیم، برخی همانند این یکی از بقیه بهتر عمل می­ کنند.

نتیجه­ گیری:
اگر این مدل را با JBL Charge 2+  مقایسه کنید، که حدودا 120,000 تومان بیشتر است، آن اسپیکر کمی بزرگتر بوده و با وزن 600 گرم در برابر 450 گرم، صدای کمی بهتری داشته و دو ساعت عمر باتری آن بیشتر است. همچنین یک درگاه شارژ USB برای شارژ تلفن هوشمند نیز در نظر گرفته شد. باید به +Charge 2 رتبۀ نسبتا بالاتری داد، اما اگر اسپیکر فشرده­ تری می­خواهید و به علاوه می­خواهید مقداری مبلغ صرفه­ جویی کنید، Flip 2 برای یک اسپیکر کوچک با این قیمت فوق العاده بوده و ارزش بررسی دارد

 

 

میتوانید این اسپیکر قدرتمند را در این قسمت سایت ما مشاهده و خریداری کنید

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.