بررسی اسپیکر Monster Blaster

اسپیکر Monster Blaster همانند نام خود یک بلندگو سنگین وزن محسوب می شود. اما به نسبت وزن خود عملکرد صوتی بزرگی داشته و می تواند قدرت صدا بالایی از خود نشان دهد

بررسی اسپیکر Monster Blaster

نوشته شده توسط Blog 1396/07/17 16:36:24 0 نظرات اسپیکر,

اسپیکر Monster Blaster همانند نام خود یک بلندگو سنگین وزن محسوب می شود. اما به نسبت وزن خود عملکرد صوتی بزرگی داشته و می تواند قدرت صدا بالایی از خود نشان دهد. وزنی 7.7 کیلوگرمی برای یک اسپیکر حقیقتا بالا بوده و برای حمل کمی دشواراست. با گارانتی مادام العمری که شرکت سازنده قائل می شود می توان از کیفیت بالایی آن اطمینان حاصل کرد. Monster Blaster در رنگ مشکی/خاکستری بوده که در قسمت کناری آن پورت ها و کلیدهای تنظیماتی قرار می گیرد. البته باید این اسپیکر را ضد آب نیز به شمار آورد و کمپانی مذکور قصد داشته محصولی کامل و بی نقص را به مخاطبش ارائه دهد. البته همانطور که گفته شد ممکن است وزن بالای Monster Blaster کمی ناراحت کننده باشد اما به طور کلی محصولی بدون ایران و جذاب به شمار می رود. پشتیبانی از NFC، دو ورودی کوچک، پورت USB شارژ و برخی دیگر همگی از ویژگی های ظاهری Monster Blaster هستند. البته باید به طراحی مثلثی و بلند آن نیز اشاره ای داشت، که ظاهری خاص به آن بخشید.

 

با طراحی توری شکل فلزی مستحکم طراحی جذابی به Monster Blaster بخشیده شد. با یک ووفر، دو درایور و برخی مشخصات دیگر این اسپیکر قدرت صوتی بالایی دارد. همچنین با پخش صدا 360 درجه خود می تواند کیفیت بالایی از خود نشان داده و یک محصول قابل توجه باشد. بنابراین برای یک فضای آزاد Monster Blaster می تواند صدا باکیفیت و بزرگی از خود پخش کرده و تا چند متری را پوشش دهد. بنابراین بهتر است آن را در فضای بازی به کار گیرید تا یک فضای بسته زیرا با سروصدا بسیار آرامشی باقی نخواهد گذاشت. هنگامی که گلکسی اس 6 را از طریق NFC به این اسپیکر متصل کردیم، شاهد عملکرد قابل توجهی بودیم که نشان از ساختار باکیفیت Monster Blaster است. بنابراین با یک اسپیکر کامل و بی نقصی رو به رو هستیم.

 

 

برای نخستین موسیقی سعی شد یک موسیقی لذت بخش را انتخاب کنیم که کیفیت صوتی قابل توجه این اسپیکر در پخش موسیقی موردنظر شنیدنیست. صدای بم و غنی را می توان از طریق Monster Blaster شنید که کمتر اسپیکری می تواند چنین عملکرد از خود نشان دهد. همانطور که از طراحی مدل پیداست شنیدن موسیقی های دلخواه و مورد علاقه در اسپیکر مذکور لذت دوچندانی داشته که دیگر اسپیکرها چنین لذتی ارائه نمی دهند. وضوح صوتی بالا یکی از ویژگی بارز Monster Blaster بوده که باید به ستایش آن پرداخت. با قرار دادن این اسپیکر در یک مکانی می توان تا محدوده 7 متری قدرت صدا و کیفیت آن را درک کرد.

البته سعی کنید Monster Blaster را در یک محیط بزرگ مورد استفاده قرار دهید زیرا در یک محیط کوچک آزاردهنده خواهد بود.

 

اسپیکری چون Blaster با صدای خود ترس را در وجود مخاطب بوجود می آورند چون کیفیت صوتی بالا و گوش خراش آنها در حالت حداکثری حقیقتا هیجان انگیز است. این کیفیت موجب می شود تا هنگام استفاده از آن در خانه همسایه را مورد ناراحتی قرار داد. بنابراین توصیه نمی شود در خانه ای که همسایه های مختلفی اطراف آن گرفته و از سر و صدای بسیار بیزار هستند، Blaster  را مورد استفاده قرار دهید زیرا دیگر آرامشی باقی نخواهد گذاشت.

 

 

از این رو اگر جشنی داشته و می خواهید در یک فضای باز Blaster را به عنوان سیستم صوتی جشن کوچک خود محسوب کنید قطعا رضایت شما را جلب می کند. زیرا کیفیت صدا آن بیش از هر برند رقیب و هم سطح بوده و کار دیگر رقبا را دشوار می کند. باتری این اسپیکر تا 15 ساعتی دوام می آورد بنابراین ساعت می توانید موسیقی موردنظر را با حجمی صدا بالا و کیفیت بزرگ گوش دهید. بنابراین بهتر است به توصیه توجه نمایید زیرا در غیر این صورت عواقب خوبی در انتظارتان نخواهد بود. Blaster به عنوان یک اسپیکر وحشی و قدرتمند تلقی شده که نیاز افراد را برای چنین سیستم صوتی برطرف خواهد ساخت.

 

 

 

 

میتوانید این اسپیکر قدرتمند را در این قسمت سایت ما مشاهده و خریداری کنید

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.