بررسی ایرفون +VerveRider موتورولا

ایرفون VerveRider+ شرکت موتورولا از طراحی اسپرتی برخوردار بوده که برای ورزشکاران سخت کوش بسیار مناسب است

بررسی ایرفون +VerveRider موتورولا

نوشته شده توسط Blog 1396/07/17 14:30:04 0 نظرات هدفون و هدست,

ایرفون VerveRider+ شرکت موتورولا از طراحی اسپرتی برخوردار بوده که برای ورزشکاران سخت کوش بسیار مناسب است. این ایرفون بلوتوثی از طریق قابلیت مورد اشاره به گوشی هوشمند متصل شده و می توان از آن برای برقراری تماس یا گوش دادن به موسیقی استفاده کرد. ارگونومی بالای آن موجب می شود تا در کاربری طولانی خستگی برای افراد به دنبال نداشته باشد و ناراحتی ایجاد نکند. بسیاری از ایرفون ها با ارگونومی نامناسب خود موجب ناراحتی کاربران می شوند و از این رو بسیاری در کار با آنها تمایلی به کاربری طولانی مدت ندارند. اما VerveRider+ موتورولا چنین نبوده و با مهندسی پیشرفته کمپانی مورد بحث توسعه یافت تا لذت شنیدن را به کاربرانش هدیه دهد. کیفیت صوتی بالا نیز از دیگر ویژگی های این ایرفون بوده که آن را برای خرید ارزشمند ساخته است. رقبای بسیاری برای VerveRider+ وجود دارند اما مشخصه های بزرگ، این محصول را بی رقیب باقی گذاشته است. افراد بایستی برای کار با VerveRider+ آن رو دور گردن خود قرار دهند که وجودش آزاردهنده نیست و راحتی به دنبال دارد. همچنین از طریق همان قسمت نیز قابل کنترل است.

طراحی VerveRider+

همانطور که پیشتر اشاره شد، VerveRider+ یک هدفون انعطاف پذیر است که در عین حال محکم نیز می باشد. بنابراین به خوبی روی یقه گردن باقی مانده و با ارگونومی بالای خود ناراحتی به دنبال ندارد. روی این هدفون کنترل هایی جهت تنظیم پخش و برقراری تماس در نظر گرفته شده است. بنابراین جهت کنترل می توان به خود هدفون مراجعه کرد نه یک کنترلی روی کابل یا دیگر نقاط. همچنین قابلیت بلوتوثی آن طراحی مدرنی به این هدفون بخشیده و آن را  قابل توجه ساخته است.

 

بر روی لبه های ایرفون کلیدهای کنترلی قرارگرفته تا طراحی جذابی به این محصول داده شده باشد. چند کلیدی از جمله مکث کردن، پخش و برخی دیگر را می توان روی لبه های هدفون مشاهده کرد. همچنین با قابلیت بلوتوث در نظر گرفته شد می توان دستگاه هوشمند را جهت پخش موسیقی به آن متصل کرد. همچنین می توانید روی ایرفون پورت شارژ USB را پیدا کنید که در مواقع کاهش انرژِی مورد استفاده قرار می گیرد. VerveRider+ با طراحی مناسب خود ناراحتی روی یقه و گردن ایجاد نمی کند و به لطف وزن کم هیچ سنگینی نکرده و در مجموع وجود آن احساس نخواهد شد. بنابراین VerveRider+ را گرفته و روی گردن قرار دهید و از گوش کردن به موسیقی دلخواه لذت ببرید.

 

عملکرد VerveRider+

وجود نماد + در کنار  VerveRider به معنای قابلیت ضد آب آن است که موجب می شود افراد حتی در زیر آب نیز از آن بهره گیرند. بنابراین چنین ایرفونی کارآمد بوده و هیچ گاه با تعریق کردن و قرار گرفتن زیر آب دچار مشکل نمی شود. در کنار عمر باتری 12 ساعته، می توان ساعت ها  VerveRider+ را مورد استفاده قرار داد بدون آن که شاهد افت کیفیت یا نقصی باشیم. موضوع عمر باتری یک مسئله مهم در بیشتر دستگاه های دیجیتال محسوب شده و تنها شامل  VerveRider+ نمیشود.

 

کیفیت صوتی

یکی از ویژگی بارز ایرفون VerveRider+ کیفیت صوتی بالای آن می باشد. هنگامی روی یقه قرار داشته هیچ گاه احساس نمی کنید دستگاهی را به خود متصل کردید و همیشه آرامش بخش خواهد بود. به جز آن که صدای قدرتمند و پروضوحی را شاهد خواهید بود. هنگامی که آن را با دیگر ایرفون ها مقایسه می کنیم شاهد اختلاف عملکردی بالایی هستیم و برتری VerveRider+. کاربر می تواند تنظیمات EQ مختلفی روی کیفیت صوتی داشته باشد تا به کیفیت مورد نظر دست یابد. باس نیز از دیگر معقوله هایی بود که عدم وجود در ایرفون یا هدفونی به خوبی مشخص می شود و خوشبختانه VerveRider+ فاقد آن نیست و از باس عمیق و غنی بهره می برد. بنابراین در یک کلام می توان این محصول را یک ایرفون منحصربفرد با صدای شفاف و بی نقص دانست.

 

 

راحتی

ایرفون VerveRider+ علاوه بر قدرت صوتی بالای خود، از ارگونومی کاملی بهره می برد که موجب خواهد شد بتوان در کاربری طولانی هیچ ناراحتی نداشته و لذت برد. هنگام پخش موسیقی اگر راحتی و لذتی وجود نداشته باشد، قطعا لذتی وجود نخواهد داشت. اگر از ورزشکاران حرفه ای هستید می تواند در زمان ورزش کردن این ایرفون را روی یقه خود قرار بدون آن که نگران سقوط کردن آن باشید. بنابراین VerveRider+ می تواند یک محصولی مناسب ورزشکاران و دیگر افراد باشد که تمرینات بسیاری دارند. در زمینه راحتی نمی توان ایرادی به این ایرفون گرفت زیرا مخاطبان با ایرفون فوق العاده ایده آلی رو به رو هستند.

 

به طور آشکار باید اعتراف کرد VerveRider+ یک ایرفون بی نقص و کامل است. محصولی که اکثر کاربران آن رضایت کاملی داشته و به سختی می توان کاربری را یافت که از آن رضایت نداشته باشد. بنابراین نباید آن را دست کم گرفت بخصوص در بخش کیفیت صوتی و راحتی.

 

با مقاومت در برابر آب و اشعه های مختلف و ساختاری مغناطیسی، روی یقه افراد به خوبی باقی مانده و حرکت نمی کند. از این رو در حرکت نباید نگرانی بابت سقوط آن روی زمین داشت. VerveRider+ هدفونی لذت بخش برای تماس برقرارکردن و گوش دادن به موسیقی است.

 

 

 

 

میتوانید این ایرفون قدرتمند و زیبا را در این قسمت سایت ما مشاهده و خریداری کنید

 

 

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.