بررسی دستگاه آمپلی فایر فیو E17

فیو E17 یک دستگاه قابل حمل شبیه به دستگاه پخش‌کننده 3 MPبوده که از یک داک آمپ کوچک هدفون در خود بهره می‌برد

بررسی دستگاه آمپلی فایر فیو E17

نوشته شده توسط Blog 1396/07/04 16:17:50 0 نظرات آمپلی فایر,

فیو E17 یک دستگاه قابل حمل شبیه به دستگاه پخش‌کننده 3 MPبوده که از یک داک آمپ کوچک هدفون در خود بهره می‌برد. با این حال E17 همچنان یک دستگاه کم وزن قابل حمل بوده و در کلاس دستگاه‌های DragonFlys وD3s قرار می‌گیرد.


ویژگی‌ها


E17 اگرچه یک دستگاه آمپ قابل‌قبول و باکیفیت است اما قیمت نسبتا بالایی داشته که پوینت منفی محسوب می‌شود. برخورداری از صفحه‌نمایش پروضوح کوچک OLED که دیگر رقبا از آن بی‌بهره هستند موجب می‌شود تا کاربر بتواند اطلاعاتی چون نرخ نمونه‌برداری، سطح فرکانس و نوع پورت را در آن مشاهده کند.


یک ورودی مینی USB برای اتصال به کامپیوتر وجود داشته که کار کاربر را برای انتقال داده آسان می‌کند. فیو E17 از استاندارد USB 1.0 برخوردارست که نمی‌توان فایل 24 بیتی/94 کیلوهرتزی را در آن به اجرا درآورد.
اگر شما دارای فایل 24بیتی/192 کیلوهرتزی هستید باید از ورودی دیجیتال برای انتقال آن به E17 استفاده کنید. برای چنین کاری می‌توان کابل coaxial و آداپتور تغذیه‌ای را به کار گرفت. اگر شما از روش اپتیکال بهره می‌گیرید باید در پهنای باند 96 کیلوهرتزی محدود باشید.


در هر صورت شما همچنین می‌توانید از منبع دیگری چون دستگاه پخش سی‌دی و داک داخلی فیو پیش از عبور موسیقی به تقویت‌کننده یا مستقیما به جفت بلندگو استفاده کنید. صحبت کردن از تقویت کننده‌ها به عنوان یک کانکتور خاص در کلید فیو E17 بوده که در آمپ دسکتاپی اختیاری E09K نیز وجود دارد.


همچنین جک 3.5 میلیمتری به کار گرفته شد که می‌توان تلفن‌هوشمند یا MP3 پلیری را به آن متصل ساخت.


عملکرد


پلی کردن موسیقی Naughty Boy’s La La La که فایلی 24 بیتی/44 کیلوهرتزی محسوب می‌شود، بی‌نقص اجرا خواهد شد. به لطف این آمپ می‌توان موسیقی به شکل لذت‌بخشی گوش داد.

شنیدن موسیقی با هدفون AKG K550s در کنار آمپ فیو E17 حقیقتا هیجانی و لذت‌بخش است. صدای ظریف بوده و نقصی نمی‌توان در آن شاهد بود. صدا به خوبی احساس را الغا می‌کند تا کاربر را غرق در موسیقی نماید. در حقیقت یک آمپ همراه با یک هدفون باکیفیت بایستی چنین عملکردی داشته باشند.

هنگامی که موسیقی شدیدتر را پلی می‌کنیم کمی از عملکرد آمپ فیو E17 کاسته می‌شود اگرچه نامحسوس است و نمی‌توان به خوبی از آن آگاهی یافت. پلی کردن موسیقی که صدای گیتار را به گوش می‌رساند، با آمپ E17 در کنار یک تلفن‌هوشمند بسیار خوب خواهد بود و ضعفی در آن مشاهده نمی‌شود.


ما می‌خواهیم با پلی کردن موسیقی شدیدتر بسنجیم آیا آمپ E17 عملکرد بالایی دارد، بله. این آمپ حتی در موسیقی‌های سطح بالا نیز شفاف و دقیق عمل می‌کند.  E17 به خوبی جزئیات را روشن می‌کند و کیفیت بالایی به موسیقی می‌بخشد که دلنشین است. هنگامی که E17 را در مک‌بوک پرو به کار گرفتیم افزایش کیفیت به خوبی مشخص بود و ضعفی مشاهده نشد. بنابراین در موسیقی‌های شدید می‌توان پویایی و کیفیت را شاهد بود و از آن لذت کامل برد.


البته برای تلفن‌های‌هوشمند بهتر است از موسیقی‌های ملایم استفاده کرد زیرا با افزایش کیفیت صوتی کمی ضعف را شاهد هستیم. اگرچه فیو به طورکلی مناسب است اما نمی‌تواند در سطح DragonFly باشد.
   

                                

نتیجه‌ گیری

فیو E17 در عملکرد قابل‌توجه بوده و می‌تواند ویژگی‌های بالا و قابلیت‌های اضافی ارائه دهد. در مقایسه با رقبا E17 مناسب گوش دادن به موسیقی بوده و چیز بیشتری ارائه نمی‌دهد. اما به طور کلی می‌توان آن را آمپ مناسبی برای گوش دادن به موسیقی‌های ملایم و شدید دانست.

 

 

میتوانید این محصول قدرتمند را در این قسمت سایت ما مشاهده و خریداری کنید

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.