بررسی ساندبار بلوتوثی SB400 جی بی ال

ساب‌ووفری بی‌سیم بزرگ و استاندارد، در کنار ساندباری با کیفیت صدای بالا، ساندبار بلوتوثیSB400 جی بی ال را به یکی از بهترین‌های بازار بدل می‌کند

بررسی ساندبار بلوتوثی SB400 جی بی ال

نوشته شده توسط Blog 1396/07/10 02:56:17 0 نظرات اسپیکر,

مقدمه     

ساب‌ووفری بی‌سیم بزرگ و استاندارد، در کنار ساندباری با کیفیت صدای بالا، ساندبار بلوتوثیSB400 جی بی ال را به یکی از بهترین‌های بازار بدل می‌کند. با باس غنی و صدای فراگیر، SB400 می‌تواند با فضای اتاق انطباق پیدا کند و بی‌نظیر باشد. البته ممکن است گاهی اوقات ساب‌ووفر را حرکت دهید تا شاهد باس غنی‌تر و رساتری باشید.
کیفیت صدا: 80/100 - ویژگی ها: 80/100 - کاربری آسان: 90/100 - کیفیت ساخت: 90/100

خلاصه  

ساندبار SB400 جی بی ال با وجود آن که محدودیت‌هایی دارد اما عملکردی بیش از توانایی خود نشان خواهد داد.
مزایا:هشداردهنده ساب‌ووفر/صدای پرتوان
معایب:عرض باریک استریو/صدای نسبتا خشن در اوج

بررسی

ساندبار JBL از طراحی ساده‌ای برخوردارست و شامل دستگاه پخش blu-ray و یا صفحه‌نمایش نشان‌دهنده اطلاعات نمی‌شود. اما این ساندبار به سه خروجی HDMI و ورودی دیجیتال نوری مجهزست. نوار ساب‌ووفر و صدا به شکل بی‌سیم متصل بوده و می‌توان با فشار یک کلید آنها را فعال کرد. این سیستم همچنین با ریموت کنترلی از راه دور قابل تنظیم است. با ریموت کنترل می‌توان به تنظیم ساندبار پرداخت که شامل حالت استریو، شبکه فراگیر و برخی دیگر می‌شود. متاسفانه خبری از LED در هیچ جای دستگاه نیست تا وضعیت ساندبار را آگاه شد. بنابراین نمی‌توان از فعال بودن یا غیرفعال بودنش بدون شنیدن صدایی آگاهی پیدا کرد.

ما مایل نیستیم ساب‌ووفر خاموش شود، هنگامی‌که دستگاه در حالت سکوت کامل است، زیرا پس از فعال شدن اسپیکر، یک ثانیه بعد ساب‌ووفر دوباره فعال می‌شود. این تا حدودی آزاردهنده بوده و برای تعویض موسیقی کمی مشکل‌ساز می‌باشد.

 

 

کیفیت صدا

ساندبار SB400 جی بی ال یک محصول شگفت‌انگیزست که می‌تواند قدرتی متوسط از خود نشان دهد. عملکرد ساب‌ووفر در ارائه سابی غنی و فراگیر قانع‌کننده بوده و به طور کلی می‌تواند ساندبار و ساب‌ووفر SB400 را بسیار کارآمد دانست. این ساندبار در بین رقبای خود قیمت مناسبی داشته و در مقابل عملکرد خوبی از خود نشان می‌دهد. بنابراین می‌توان SB400 را یک ساندبار بلوتوثی چشمگیر و بی‌نظیر دانست.

در این محدوده قیمت نمی‌توان محصولی برتر از SB400 جی بی ال یافت، زیرا ساندبار مورد اشاره در کنار صدایی فراگیر، عملکرد متعادلی داشته که رضایت‌بخش است. گاهی اوقات سخت بوده تا تشخیص داد حالت صدا روی استریو قرار داشته یا فراگیر. جی بی ال همچنین کنترل بیشتر و بهتری در دست کاربر داده تا بتواند به صدایی پروضوح و باکیفیت دست یابد.

SB400 همچنین با موسیقی‌های ریتمیک نیز مشکلی نداشته و می‌تواند بهترین عملکرد را از خود نشان دهد. اما متاسفانه با محدود بودن عرض استریو نسبت به بلندگو، صدای پخش شده از تلفن‌های هوشمند را کم کیفیت نشان خواهد داد. با این حال باید ساندبار SB400 جی بی ال را بسیار توصیه کرد، زیرا محصولی فوق‌العاده است و به سختی می‌توان محصولی مشابه آن در بازار یافت.

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.