بررسی هدفون جبرا Revo

طراحی Revo بسیار باکیفیت و انعطاف‌پذیرست و در نگاه نخست می‌توان به این موضوع پی برد.

بررسی هدفون جبرا Revo

نوشته شده توسط Blog 1396/07/10 13:41:58 0 نظرات هدفون و هدست,

هدفون‌ها عمدتا با تبلت یا تلفن‌هوشمند کاربرد دلنشین و جذاب‌تری دارند، بنابراین بیشتر افراد از هدفون با چنین دستگاه‌هایی استفاده می‌کنند. در این بین برای تجربه بهتر بایستی از هدفون کارآمد و مناسبی بهره گرفت تا در مدت زمان طولانی که به موسیقی گوش داده می‌شود، دچار خستگی و کوفتگی در ناحیه سر نباشیم.


هدفون Revo جبرا نیز از آن دسته محصولات بوده که در کاربری بلند مدت کوفتگی و خستگی در ناحیه سر به دنبال نخواهد داشت. البته وجود برندی چون جبرا در پشت این هدفون همه چیز را به خوبی مشخص می‌کند و نیازی به توضیح نیست. طراحی Revo بسیار باکیفیت و انعطاف‌پذیرست و در نگاه نخست می‌توان به این موضوع پی برد. دو گوشی هدفون مورد اشاره قابلیت تغییر سایز داشته تا روی سرهایی با سایز مختلف سازگاری داشته باشد. همچنین دسته Revo به شکلی توسعه‌یافته که با خم کردن آن دچار شکستی یا آسیب دیدن نخواهد شد و بسیار انعطاف‌ پذیری دارد. 

 

در عملکرد صوتی Revo قدرت و کیفیت بالایی را عاید کاربر خواهد کرد که کمتر از هدفون مدل  S400BTs همین کمپانی نیست. گوشی‌ها با چرم‌های نرمی همراه هستند که هنگام قرار گرفتن روی گوش‌ها سختی به دنبال نخواهد داشت و آرامش‌بخش هستند. برخی از هدفون‌ها به دلیل برخورداری از گوشی‌های سخت عمل گوش دادن به موسیقی را دشوار می‌کنند، اما Revo این گونه نیست. بنابراین می‌توان کیفیت صوتی خوبی را بدست آورد و لذت برد.


جبرا با توسعه نرم‌افزار اختصاصی خود موجب می‌شود تا مخاطب بتواند از طریق آن به تنظیم کیفیت صوتی Revo بپردازد. یکی از این تنظیمات افزودن قابلیت پردازش دالبی دیجیتال است. به کمک چنین قابلیتی می‌توان کیفیت صدای بیشتری را نسبت به قبل شاهد بود و از آن لذت فراوانی برد. اگر شما این برنامه را به کار نگیرید، حقیقتا بهبود صوتی بزرگی را از دست می‌دهید که در تنظیمات پایه وجود ندارد. Revo گوش دادن به موسیقی‌های کلاسیک را بسیار هیجان‌انگیز می کند، بخصوص‌های دهه 80 و 90 که توانستند محبوبیت بسیاری را بین افراد کسب کنند.


گفتنی است جبرا در قسمت بیرونی هدفون Revoسعی کرده از پلاستیک فشرده باکیفیت بهره گیرد تا مخاطب با بدست گرفتن محصول حس بی‌کیفیت و نامناسب بودن را نداشته باشد. بسیاری از هدفون‌های ارزان قیمت و نامناسب چنین حسی را در تجربه نخست الغا می‌کنند اما جبرا Revo این گونه نبوده و بی‌نظیرست. 


همانطور که گفته شد، وجود برند جبرا به عنوان توسعه‌دهنده هدفونRevo هنگام خرید این محصول، حرفی برای گفتن باقی نمی‌گذارد، زیرا این کمپانی در بخش کیفیت صوتی بهترین‌ها را در هدفون قرار داده و تجربه فوق‌العاده‌ای از آن مخاطب خود خواهد کرد. کمتر کسی بوده از محصولات جبرا ایراد بزرگی گرفته باشد. قطعا Revo یکی از آنها بوده و ارزش خرید بالایی برای دوستداران موسیقی خواهد داشت.

 

 

 

 

میتوانید این هدفون قدرتمند را در این قسمت سایت ما مشاهده و خریداری کنید

نمونه ی بی سیم یا وایرلس

نمونه ی باسیم

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.