بررسی هدفون داخل گوشی سنهایزر مدل مومنتوم

هدفون درون گوشی Momentum یکی از اعضای خانوادۀ Momentum قابل توجه Sennheiser است، که برای استفاده با دستگاه­ای موبایل طراحی شده ­اند

بررسی هدفون داخل گوشی سنهایزر مدل مومنتوم

نوشته شده توسط Blog 1396/07/04 11:58:53 0 نظرات اسپیکر,

هدفون درون گوشی Momentum یکی از اعضای خانوادۀ Momentum قابل توجه Sennheiser   است، که برای استفاده با دستگاه­ای موبایل طراحی شده ­اند. Momentum اولیه یکی از هدفون­های عالی مورد علاقۀ ماست و ما هدفون­ های تو-گوشی Momentum را نیز می­ پسندیم. این درون-گوشی جدید مقرون-به-صرفه­ ترین هدفون Momentum است، یعنی 450.000 تومان  یک قیمت جذاب.

چیزهای زیادی در مورد آن برای پسندیدن وجود دارد. به نظر شیک می­رسد، سبک وزن و راحت است، و یک طرح کابل تحت با یک ریموت و میکروفن یکپارچۀ مناسب iOS دارد. یک مدل مجزا که با صاحبان سامسونگ گلکسی هماهنگی دارد، گرچه نقش­های ریموت آن با LG، HTC و سونی و دیگر تلفن­ ها و تبلت­ های اندرویدی نیز کار می­کند.


در نگاه اول، ظاهر براق آن به نظر من ساخته شده از آهن آمد، اما با بررسی دقیق­تر، معلوم شد فقط ستون­ها فلزی بودند. خلاصه، با آنکه هدفون­ها در ظاهر شیک به نظر می­رسند، به سرعتی متوجه می­شوید که چرا درون-گوشی Momentum تنها 450.000 تومانمی­ ارزد.

 با این همه، با یک دوشاخۀ محکم L-شکل و یک جعبۀ حمل خوب وارد بازار می­شود. قابل ذکر است که سینی توگذاشتۀ مدیریتۀ-سیم ممکن است بیشتر یک گرفتاری ثابت شود تا یک کمک چون هر بار که شما هدفون­های را در جعبه ­شان کنار می­گذارید، یک زحمت است که آنها را بپیچید. خوشبختانه، این سینی قابل حذف است، و وقتی شما از شر آن خلاص شدید، قرار دادن هدفون­ها در جعبه خیلی راحت­ تر می­شود.

عمکلرد:
صدا خاص خط Momentum که متعادل­تر می­ باشد، نیست. در مقابل، این یک هدفون سریع است با باس­ها و صداهای زیر فراوان و در طیف میانی گرمای زیادی ندارد. این هدفون مطممئنا یک هدفون خوابیده-به پشت نیست. هم من و هم ویراستار Ty Pendlebury آن را کمی زمخت یافتیم و Steve Guttenberg، حامی CNET  با تشخیص ما در گوش دادن بعدی همزمان بود. او آن را به خاطر پولش می­ پسندید، اما مثل ما، فکر می­کرد در در پیشرفته­ ترین مدلش کمی غژغژ دارد.

نتیجه­ گیری:

 درون گوشی Momentum به نسبت قیمتش در 450.000 تومان، مزایای زیادی دارد، اما در عین حال، با استاندارد عالی تعیین شده توسط دیگر هدفون ­های گرانتر در خط Momentum از Sennheiser برابری نمی ­کند. با این حال، اگر به دنیال یک هدفون هیجان ­انگیزتر هستید که صدای فوروارد و باس فراوان داشته باشد، این می­تواند یک انتخاب جذاب،  با منصفانه ­ترین قیمت، باشد.

میتوانید این هدفون قدرتمند را در این قسمت سایت ما مشاهده و خریداری کنید(نسخه مخصوص اندروید.نسخه مخصوص اپل)

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.