بررسی هدفون داخل گوشی سنهایزر مدل مومنتوم

هدفون درون گوشی Momentum یکی از اعضای خانوادۀ Momentum قابل توجه Sennheiser است، که برای استفاده با دستگاه­ای موبایل طراحی شده ­اند

بررسی هدفون داخل گوشی سنهایزر مدل مومنتوم

نوشته شده توسط Blog 1396/07/04 11:58:53 0 نظرات اسپیکر,

هدفون درون گوشی Momentum یکی از اعضای خانوادۀ Momentum قابل توجه Sennheiser   است، که برای استفاده با دستگاه­ای موبایل طراحی شده ­اند. Momentum اولیه یکی از هدفون­های عالی مورد علاقۀ ماست و ما هدفون­ های تو-گوشی Momentum را نیز می­ پسندیم. این درون-گوشی جدید مقرون-به-صرفه­ ترین هدفون Momentum است، یعنی 450.000 تومان  یک قیمت جذاب.

چیزهای زیادی در مورد آن برای پسندیدن وجود دارد. به نظر شیک می­رسد، سبک وزن و راحت است، و یک طرح کابل تحت با یک ریموت و میکروفن یکپارچۀ مناسب iOS دارد. یک مدل مجزا که با صاحبان سامسونگ گلکسی هماهنگی دارد، گرچه نقش­های ریموت آن با LG، HTC و سونی و دیگر تلفن­ ها و تبلت­ های اندرویدی نیز کار می­کند.


در نگاه اول، ظاهر براق آن به نظر من ساخته شده از آهن آمد، اما با بررسی دقیق­تر، معلوم شد فقط ستون­ها فلزی بودند. خلاصه، با آنکه هدفون­ها در ظاهر شیک به نظر می­رسند، به سرعتی متوجه می­شوید که چرا درون-گوشی Momentum تنها 450.000 تومانمی­ ارزد.

 با این همه، با یک دوشاخۀ محکم L-شکل و یک جعبۀ حمل خوب وارد بازار می­شود. قابل ذکر است که سینی توگذاشتۀ مدیریتۀ-سیم ممکن است بیشتر یک گرفتاری ثابت شود تا یک کمک چون هر بار که شما هدفون­های را در جعبه ­شان کنار می­گذارید، یک زحمت است که آنها را بپیچید. خوشبختانه، این سینی قابل حذف است، و وقتی شما از شر آن خلاص شدید، قرار دادن هدفون­ها در جعبه خیلی راحت­ تر می­شود.

عمکلرد:
صدا خاص خط Momentum که متعادل­تر می­ باشد، نیست. در مقابل، این یک هدفون سریع است با باس­ها و صداهای زیر فراوان و در طیف میانی گرمای زیادی ندارد. این هدفون مطممئنا یک هدفون خوابیده-به پشت نیست. هم من و هم ویراستار Ty Pendlebury آن را کمی زمخت یافتیم و Steve Guttenberg، حامی CNET  با تشخیص ما در گوش دادن بعدی همزمان بود. او آن را به خاطر پولش می­ پسندید، اما مثل ما، فکر می­کرد در در پیشرفته­ ترین مدلش کمی غژغژ دارد.

نتیجه­ گیری:

 درون گوشی Momentum به نسبت قیمتش در 450.000 تومان، مزایای زیادی دارد، اما در عین حال، با استاندارد عالی تعیین شده توسط دیگر هدفون ­های گرانتر در خط Momentum از Sennheiser برابری نمی ­کند. با این حال، اگر به دنیال یک هدفون هیجان ­انگیزتر هستید که صدای فوروارد و باس فراوان داشته باشد، این می­تواند یک انتخاب جذاب،  با منصفانه ­ترین قیمت، باشد.

میتوانید این هدفون قدرتمند را در این قسمت سایت ما مشاهده و خریداری کنید(نسخه مخصوص اندروید.نسخه مخصوص اپل)

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.