بررسی هدفون داخل گوش RHA مدل S500i

هدفون S500i شرکت RHA قطعا محصولی معقول بوده که کاربری مطلوب را به ارمغان می آورد. S500i محصولی کارآمد با قیمت مناسب است

بررسی هدفون داخل گوش RHA مدل S500i

نوشته شده توسط Blog 1396/07/17 17:30:37 0 نظرات هدفون و هدست,

شرکت RHA اگرچه به عنوان تولیدکننده هدفون های میان قیمت نیز محسوب شده اما تولیدات رده بالایی چون هدفون T10 و T20 را در کارنامه خود دارد. هر دو این مدل هدفون تحت بررسی قرار گرفته است و توانستند عملکرد بزرگی از خود نشان دهند و محصولات شایسته ای از RHA به شمار روند.

 

بسیاری از افراد مایل نیستند برای یک هدفون درون گوش بیش از 200 هزار تومان پرداخت کنند از این رو باید S500i را به آنها پیشنهاد کرد زیرا تنها 50 دلار بوده و نسبت به T10 و T20 یک مدل رده پایین تر به شمار می رود. RHA سعی داشته بیشتر به تولید هدفون رده میانی و رده بالا بپردازد از این رو دشوار است تا یک مدل بسیار رده پایه را از این برند تهیه کرد.

 

S500i از گوشی های فلزی بهره می برد که اگر چه شبیه به T10 و T20 نیست اما دست کمی از آنها ندارد. اما این دو هدفون از جنس آلیاژ آلومینیوم بوده و در این بین قیمت بالایی برای آن در نظر گرفته شده است. RHA شرکت با مهندسان متفکری بوده که محصولات باکیفیت و فوق العاده ای را در بازار عرضه می دارد. 

 

البته برخی از آنها کابل های بادوامی نسبت به برخی دیگر داشته اما به طور کلی دوام بالایی را می توان در تولیدات این کمپانی مذکور مشاهده کرد. حتی گفته می شود محصولات آن با استاندارد TPE تولید شده تا کیفیت و ساختار مناسبی را در این هدفون شاهد بود.

 

 

با وجود آن که هدفون S500i ساختار آلومینیومی داشته اما وزن کمی دارد. همین امر موجب می شود تا کاربری راحت و لذت بخشی را با این هدفون قابل توجه تجربه کرد. در میان گوشی ها سه قطعه سیلیکونی، دو جفت گوشی کوچک و یک قطعه فلزی مشاهده می شود. RHA سه سال گارانتی برای محصول خود قائل می شود و در محدوده قیمتی آن نمی توان یک هدفون ارزشمند و کارآمدی همچون S500i یافت. 

 

میکروفون ریموتی با پشتیبانی از سیستم عامل iOS در نظر گرفته شده که با آیپد وآیفون سازگاری دارد. البته با اندروید نیز قابل اتصال بوده و یک هدفون کامل به شمار می رود.

همانند دیگر هدفون های RHA، این مدل با نام S500 نیزعرضه می شود. البته قابلیت اتصال به iOS را نداشته  اما در نوع خود هدفون قابل توجهی به شمار رفته و کاربری راحت و لذت بخشی را فراهم می آورد.

ریموت کنترل احساس خوبی را هنگام کاربری به دست می دهد. کلیدهای سریع و پاسخگو که بازخورد لمسی خوبی را نشان خواهد داد. کیفیت تماس آن بسیار خوب بوده و خروجی قابل توجهی دارد. S500i در عملکرد صوتی قابل توجه بوده که تجربه لذت بخشی دارد.

 

چیزی که ما اغلب هنگام صحبت کردن نیازمند آن هستیم خروجی صدا باکیفیت است. در این زمینه RHA توانسته عملکرد بزرگی از خود نشان داده و محصولات مطرحی را عرضه دارد. یک جفت گوشی با خروجی صوتی فوق العاده از ویژگی محصول شرکت RHA است. 

یکی از بزرگترین معایب آن درایور 140 میلیمتری بوده که در S500i باس غنی را به ارمغان نمی آورد. افرادی که به دنبال صدای پروضوح و شفاف هستند، این هدفون RHA یکی از مدل های کارآمد است.

 

رده متوسط

سخت است تا در این محصول ایراد بزرگی یافت. S500i شرکت RHA همان عملکرد در سطح یک محصول رده بالا از خود نشان می دهد. باسی قابل توجه که برای شنیدن موسیقی گزینه مناسبی محسوب می شود. بنابراین اگر می خواهید هدفونی نصیب شما شود که بتواند موجب رضایتتان گردد، قطعا S500i کمپانی RHA همان گزینه مورد نظر به شمار می رود.

 

رده بالا

با افزایش کیفیت صوتی این هدفون وضوح صدایی را می توان شنید که بسیار قابل توجه است. انجام تماس صوتی، تصویری چون اسکایپ و برخی دیگر با این هدفون لذت بخش است. با شنیدن موسیقی می توان از کیفیت بالای صدا S500i پی برد. البته سطح صدا قابل تنظیم بوده و می توان در هر سطحی که می خواهید تجربه شنیدن صوتی قابل توجه را داشته باشید.

 

نتیجه گیری

هدفون S500i شرکت RHA قطعا محصولی معقول بوده که کاربری مطلوب را به ارمغان می آورد. S500i محصولی کارآمد با قیمت مناسب بوده که تجربه خوبی را برای کاربران خود به ارمغان می آورد. بنابراین اگرچه نمی توان آن را پرچمدار دانست اما کمتر از یک هدفون رده بالا نبوده اما می توان تجربه صوتی مقرون به صرفه و کارآمدی به کمک آن داشت.

 

 

 

 

 

میتوانید این هدفون زیبا و قدرتمند را در این قسمت سایت ما مشاهده و خریداری کنید

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.