بررسی هدفون سنهایزر PXC 550

سنهایزر سعی کرده این هدفون را به شکلی تولید کند تا مخاطبان در نگاه اول شیفته طراحی و کیفیت بالایی آن شوند . در زمینه کیفیت صوتی نیز PXC 550 استثنایی بوده

بررسی هدفون سنهایزر PXC 550

نوشته شده توسط Blog 1396/07/12 13:15:59 0 نظرات هدفون و هدست,

شرکت آلمانی سنهایزر یکی از کمپانی‌های مطرح در تولید دستگاه‌های صوتی از جمله هدفون محسوب می‌شود. یکی از این هدفون‌ها، PXC 550 بلوتوثی بوده که می‌توان آن را یک محصول پریمیومی دانست. ارزش خرید بالایی داشته زیرا سنهایزر سعی کرده گوشه گوشه آن به شکلی توسعه دهد که بی‌نقص باشد.


سنهایزر با سابقه 73 ساله خود، از پس طراحی PXC 550 به خوبی برآمده است. این هدفون در کنار طراحی پریمیومی، کیفیت صوتی بالایی داشته و تنها به این موضوع با تست کردن می‌توان پی برد.

 

البته چنین کیفیتی را نمی‌توان با قیمت پایین بدست آورد، به شکلی‌که هدفون بی‌سیم PXC 550 هم‌ اکنون با حدود قیمت 1.500.000 تومان به فروش می‌رسد. فروش PXC 550 با قیمت بالا بی‌دلیل نبوده و ارزش خرید آن در سطحی بالاست که قیمت حدود 1.500.000 تومان را می‌توان بی‌ارزش دانست.

برخلاف دیگر هدفون‌ها که سعی شده در ظاهر آن بیشتر تمرکز کرد، PXC 550 این گونه نیست و سنهایزر سعی کرده بیشتر تمرکز و دقت خود را روی کیفیت صوتی آن بگذارد. اگرچه در ظاهر نیز نمی‌توان ایرادی گرفت و همچنان یک هدفون پریمیومی و شیک جلوه می‌کند.


در طراحی PXC 550 حرف های بسیاری در مقایسه با هدفون‌های پریمیومی ندارد اما این هدفون می‌تواند افراد را با لباس شیک جلوه دهد، زیرا در نگاه نخست می‌توان به پریمیومی بودن این محصول پی‌برد و در خرید آن تردیدی نداشت.


PXC 550 از جنس فلز و چرم باکیفیتی توسعه یافته تا در کاربری طولانی دچار تعرق نشده و خسته‌کننده نباشد. با وجود آن که PXC 550 پریمیومی ست و از جنس باکیفیتی می‌باشد اما سنگینی روی گردن یا سر نخواهد داشت.


سنهایزر سعی کرده این هدفون را به شکلی تولید کند تا مخاطبان در نگاه اول شیفته طراحی و کیفیت بالای آن شوند و تردیدی در خریدش نداشته باشند. در زمینه کیفیت صوتی نیز PXC 550 استثنایی بوده  و صدای رسا و فراگیری به مخاطب خود ارائه خواهد داد که بی‌نظیر است.


شرکت سنهایزر در طراحی PXC 550 بسیار دقیق عملکرده و از کنترل فرکانسی بهره گرفته تا کاربر بتواند خود به تنظیم کیفیت فرکانس هدفون بپردازد. برای دستیابی به نتایج بهتر، برنامه CapTune سنهایزر گزینه بسیار مناسبی بوده که با رابط کاربری آسان خود سفارشی‌سازی بسیار خوبی در دست می‌دهد. این برنامه موجب خواهد شد تا کاربران هدفون PXC 550 تنظیمات گسترده ای روی هدفون پریمیومی خود داشته باشند و به کیفیت بالایی دست یابند.

 

اگرچه PXC 550 در برخی فناوری‌ها خام است اما به طور کلی محصولی با محدوده داینامیک بالا محسوب می‌شود. همچنین سنهایزر این هدفون را به شکلی توسعه داده که کیفیت صوتی بالایی به مخاطب خود ارائه می‌دهد. 


تنها موضوعی که می‌تواند برای خریداران یک معایب باشد قیمت 1.500.000 تومان و بالای این هدفون محسوب کرد. شاید PXC 550 در اکثر زمینه‌ها کامل و بی‌نقص است اما قیمت بالایی برای آن در نظر گرفته شده که ممکن است گزینه خرید افراد را تغییر دهد.


مزایا: بسیار راحت/فناوری لغو سروصدا/برنامه تعاملی


معایب: گران قیمت

 

 

 

میتوانید این هدفون قدرتمند را در این قسمت سایت ما مشاهده و خریداری کنید

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.