بررسی هدفون پریمیومی Libratone Q Adapt

Libratone Q Adapt هدفونی که کیفیت صوتی بالایی داشته و به قابلیت تنظیم دستی لغو سر و صدا خارجی مجهز است

بررسی هدفون پریمیومی Libratone Q Adapt

نوشته شده توسط Blog 1396/07/12 13:49:08 0 نظرات هدفون و هدست,

هنگامی‌که اپل آیفون 7 و آیفون 7 پلاس را معرفی کرد عدم وجود جک 3.5 میلیمتری هدفون موجب ناراحتی طرفداران شد. زیرا هدفون‌هایی با پورت لایتینگ تنها می‌توانند به پشتیبانی محصولات جدید اپل بپردازند.

 

در این بین Libratone هدفون پریمیومی را معرفی کرد که Libratone Q Adapt نام دارد. هدفونی که کیفیت صوتی بالایی داشته و به قابلیت تنظیم دستی لغو سر و صدا خارجی مجهز است. برای مثال اگر بخواهید درخیابان با این هدفون به موسیقی گوش دهید، می‌توانید با قابلیت تنظیم دستی لغو سروصدا تنها به موسیقی موردعلاقه خود گوش فرا دهید و صدای محیط پیرامون خود را نخواهید شنید.

 

ویژگی که بسیار کارآمد بوده و می‌تواند برای علاقمندان به موسیقی مناسب باشد. این هدفون به ابزار CityMix لغو کننده سروصدایی مجهز بوده که در مناطق شلوغ بسیار مناسب است. همچنین از ویژگی بارز این هدفون پشتیبانی از پورت لایتینگ بوده و برای اتصال به آیفون 7 هیچ مشکلی نخواهد داشت. مشکلی که اکثر هدفون‌ها و هدست‌ها با آن دست و پنجه نرم می‌کنند و بایستی از مبدلی بهره گرفت. در کنار ویژگی‌های فنی، طراحی ظاهری آن پریمیومی بوده و از ارگونومی بالایی برخوردار است. بنابراین در هنگام جلسات طولانی آزاردهنده نبوده و بلکه لذت فراوانی به کاربر ارائه می‌دهد.

کمتر هدفونی به قابلیت ارگونومی بالا مجهز است اما Libratone Q Adapt یکی از هدفون‌های نرم و راحت محسوب می‌شود. گذشته از آن، انطباق بالای هدفون‌ها درون گوش‌ها یک ویژگی بارز Libratone Q است. این هدفون بلوتوثی شامل کنترل لمسی می‌شود که می‌توان به کنترل قابلیت CityMix ، پلی‌بک و دریافت تماس اشاره داشت. هدفون موردبحث همچنین از کیفیت بالایی برخوردار بوده و در کنار طراحی آن می‌تواند یک محصول پریمیومی قابل توجه محسوب شود. وجود سنسور موقعیتی در Q Adapt موجب می‌شود تا با توجه به موقعیت به لغو سروصدای خارجی بپردازد. گذشته از آن حفظ عمر باتری نیز دیگر ویژگی کارآمد هدفون مورد اشاره است.

 

 شرکت Libratone این هدفون پریمیومی را در ماه سپتامبر راهی بازار کرد و در حال حاضر اکثر کسانی که از آیفون 7 بهره می‌برند با استفاده از این هدفون مشکلی با جک 3.5 میلیمتری نداشته آیفون 7، ندارند. با قیمت 208 دلاری Libratone Q Adapt محصول رده پایینی محسوب نشده و می‌تواند مطابق انتظارات واقع شود.

 

بنابراین اگر از دوستداران موسیقی هستید و دارای آیفون 7 اپل نیز می‌باشید، خرید Libratone Q Adapt حقیقتا واجب است.

 

 

 

میتوانید این هدفون قدرتمند را در این قسمت سایت ما مشاهده و خریداری کنید

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.