بررسی هدفون َAKG مدل K812

هدفون K812 یک محصول مرجع و قدرتمند بوده که می‌تواند صدای خالص و باکیفیتی را به مخاطب ارائه دهد

بررسی هدفون َAKG مدل K812

نوشته شده توسط Blog 1396/07/10 12:44:24 0 نظرات هدفون و هدست,

یک هدفون پرچمدار

هدفون  K812 یک محصول مرجع و قدرتمند بوده که می‌تواند صدای خالص و باکیفیتی را به مخاطب ارائه دهد. این هدفون برای حرفه‌ای‌ها طراحی شده تا از تجربه با آن لذت کاملی ببرند. با چنین هدفونی می‌توان کوچکترین جزئیات را در موسیقی مورد نظر شنید و لذت برد. بنابراین افرادی که به کار میکس، مسترینگ و تولید موسیقی مشغول هستند، با خرید K812 می توانند از کار خود به خوبی بربیایند.


K812 بزرگترین هدفون شرکت ای کی جی محسوب می‌شود. مبدل آن 53 میلیمتری بوده و برای کیفیت صوتی، طراحی کاملی دارد. AKG از ابتدا فرآیند توسعه K812 سعی کرده مهندسان خود را بر آن داشته تا در بخش دینامیکی تمرکز بالایی داشته باشند. از این رو با کیفیت دینامیکی بالا، K812  می‌تواند یک محصول پریمیومی از سوی AKG به شمار رود.

       
 

البته در سابقه تولید AKG می‌توان محصولات متنوعی را شاهد بود که یکی از پریمیومی‌ترین و برترین آنها K812 می‌باشد. در طراحی این محصول انعطاف‌پذیری بالایی را می‌توان شاهد بود که کمتر هدفونی شامل چنین ویژگی می‌شود. کاربر قادرست سایز سربند محصول مورد اشاره را تغییر دهد تا آن را متناسب با ابعاد دور سر خود نماید.


AKG با بهره‌گیری از قوی‌ترین آهنربای موجود1.5 تسلا، K812  را به شکلی توسعه داده که دقیق‌ترین و قدرتمندترین تجربه را شامل حال مخاطب خود خواهد کرد. این آهنربا موجب خواهد شد هدفون مورد بحث کیفیت صدای خالص و باکیفیتی داشته که کاربر با گوش دادن به آن لذت فراوانی از کاربری با K812 خواهد برد.


سیم پیچ‌های صوتی آلومینیومی و آلیاژ مسی به کار گرفته شده درون هدفون K812 ، صدای فراگیر و بی‌نقصی را عاید مخاطب محصول خواهد کرد. البته محدوده فرکانس 54 کیلوهرتزی حرفی برای گفتن باقی نخواهد گذاشت و نشان می‌دهد K812 با کیفیت صوتی بالا عملکرد فوق‌العاده‌ای از خود نشان خواهد داد.

                  


AKG تجربه بسیاری در تولید هدفون داشته و می‌گوید K812 یکی از برترین محصولات آن بوده که به دوستداران موسیقی پیشنهاد می‌شود، زیرا همان کیفیتی مورد نظر افراد را ارائه خواهد داد.


به طور کلی K812 چه از نظر طراحی و کیفیت صوتی، کامل بوده و مخاطب نقصی در آن مشاهده نخواهد کرد و در کاربری نخست شیفته آن خواهند شد. با این تفاسیر هدفون مورد بحث در پخش موسیقی با کیفیت بالای خود لذت و هیجانی را به کاربر ارائه می‌دهد که تاکنون با آن رو به رو نشده باشد.

 

 

 

میتوانید این هدفون قدرتمند را در این قسمت سایت ما مشاهده و خریداری کنید

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.