بررسی هدفون Audio Technica ATH-MSR7

درصدای ATH-MSR7 انرژی و سرزندگی زیادی وجود دارد. این نوعی صداست که واکنش­ های شدیدی از سوی شنوندگان را برمی­ انگیزد

بررسی هدفون Audio Technica ATH-MSR7

نوشته شده توسط Blog 1396/07/10 14:19:57 0 نظرات هدفون و هدست,

ATH-M50یِ lAudio-Technica و مدل بعدی آن ATH-M50x تا مدتها در بین هدفون­هایی با بهترین صدا نسبت به قیمت شان بوده ­اند. و در حالی که شرکت هدفون­های بسیار زیاد دیگری در خط خود دارد، یک مدل معرکۀ گام به گام نداشته است تا در مقابل هدفون­های معروف رو گوشی پشت بستۀ عالی در محدودۀ قیمتی 1.000.000 تا 1.300.000 تومان قد علم کند.

ATH-MSR7 ممکن است آن هدفون باشد. با قیمتی 1.000.000 تومان و موجود در چند رنگ متفاوت، که صدایی غنی و بسیار دقیق دارد، خوش­ ساخت است، به راحتی برای بیشتر افراد متناسب می­ شود و با سه کابل همراه است، از جمله یک کابل که یک ریموت/میکروفن درخط برای استفادۀ تماس تلفنی دارد.

 

طرح و مشخصات:

ATH-MSR7 شباهت­های خانوادگی با ATH-M50x دارد، اما یک هدفون با ظاهری شیک تر است و حلقه­ های گوشی آن به طور مجلل­ تری توگذاری شده است. از نظر محصولات رقیب، طرح آن همانند MDR-1R و MDR-1A سونی است، اما آن دو مدل سبک­ترند و پوشیدن آنها برای فاصله­ های زمانی طولانی راحت­تر است. ATH-MSR7 290 گرم وزن دارد، در حالی که MSR-1A 225 گرم.

 


 
                                                                        

 

ATH-50x یک سیم قابل جداشدن دارد و با سیم­ های اضافی با طول متفاوت همراه است. با این حال، اگر در مورد ریشه­ های مانیتور استودیوی آن صادق بمانیم، با سیمی که یک ریموت و میکروفن یکپارچه داشته باشد همراه نیست، در حالی که ATH-MSR7 هست. شما همچنین دو کابل مستقیم استاندارد 1.2 متری (3.9 فوت) و 3 متری (9.8 فوتی) دریافت می ­کنید.

عملکرد:

درصدای ATH-MSR7 انرژی و سرزندگی زیادی وجود دارد. این نوعی صداست که واکنش­ های شدیدی از سوی شنوندگان را برمی­ انگیزد. وضوح زیادی وجود دارد، بنابراین ارتباطی قوی با موسیقی احساس می­کنید، اما هدفونی است که دربارۀ آشکار کردن صدا خشن یا اختلال در صداهای ضبط شده هم خجالتی نیست.
    
بهترین صداهای ضبط شده از خصوصیت سرزندۀ ATH-MSR7 نفع می­برند، بنابراین آلبوم جدید Bluesman Doug MacLeod با عنوان "Exactly Like This" بسیار سرزنده به گوش می­ رسید و ATH-MSR7 هیچ اشتباهی نمی­ توانست کند. بعد از آنکه برای نیم ساعت گوش دادیم احساس کردیک که فشار پدهای گوشی ATH-MSR7 کمی زیاد بود. همانطور که گفتیم، به راحتی هدفونی مثل MDR-1R سونی نیست که آواهای زیر آرامتر و نرمتر و بم­ های پرتری دارد.

 

ATH-MSR7 انرژی بیشتری و دینامیک زنده ­تری دارد، و تصویر استریوی و سیع­تر و برجسته­ تری را بیرون می­ دهد. با این حال، برخی شنوندگان توازن گرمتر MDR-1R را ترجیح می­ دهند که طیف وسیع­تری از ژانرهای موسیقی را منتشر می­ کند. (MDR-1A سونی، که ما در حال بررسی آن هستیم، نسبت به  MDR-1Rکمی ارتقا یافته است، اما قیمت MDR-1Aیِ جدید حدود 300.000 تومان بیشتر است).


ما باس NAD Viso HP50 را نسبتا کم­ جان­تر و آهنگ زیر را کمتر از باس ATH-MSR7 سرزنده یافتیم، اما آنها به طور کلی خیلی به هم نزدیک بودند.

هدفون Momentum 2.0 Sennheiser نیز در رقابت با Viso HP50 بود اما ATH-MSR7 از هر سۀ اینها واضح­تر بود.

 

 


 

نتیجه ­گیری:

Audio-Technical ATH-MSR7 یک هدفون با صدایی عالی است و یک اخطار همراه دارد مبنی بر  اینکه این هدفون چنان جزئیات تاثیرگذاری را ارائه می­ کند که نه تنها در صداهای ضبط شده به بهترین شکل آنها را آشکار می­ کند بلکه بدترین آنها را نیز بروز می ­دهد. اما اگر شما شیفتۀ جزئیات هستید، این هدفونی شادی بخش است.

 

 

 

 

میتوانید نمونه های این هدفون قدرتمند را در این قسمت سایت ما مشاهده و خریداری کنید

ATH-MSR7NC

ATH-MSR7

 

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.