بررسی هدفون Beyerdynamic Custom One Pro

هدفون Custom One Pros در نگاه نخست می‌تواند به خوبی نشان دهد که هدفون باکیفیتی است و این موضوع در زمینه عملکرد نیز صدق می‌کند

بررسی هدفون Beyerdynamic Custom One Pro

نوشته شده توسط Blog 1396/07/04 16:43:27 0 نظرات هدفون و هدست,

هنگامی که پسوند Pro از برند Beyerdynamic به میان می‌آید، محصولی ست که ساختار انعطاف‌ پذیری داشته و در مقابل عملکرد بالایی می‌تواند از خود نشان دهد. این شرکت هدفون Custom One Pro را با طراحی قابل سفارشی‌سازی به بازار عرضه می‌کند تا افراد بتوانند هر قسمت آن را مطابق با سلیقه خود سفارشی‌سازی کنند. چنین ایده‌ای بسیار کمیاب بوده و قابل توجه است که موجب جلب‌ توجه مشتریان در خرید آن می‌شود. مشتریان می‌توانند Beyerdynamic Custom One Pro را در رنگ مشکی یا سفید خریداری کنند و هر فرد مطابق نظر خود یکی را برمی‌گزیند.

 

لوازم‌ جانبی به این چیزها ختم نشده و یک میکروفون اختیاری برای گیمرها، کاربران اسکایپ و کسانی که کاربری بسیاری با میکروفون دارند، درنظر گرفته شد. طراحی هدفون ساده به نظر می‌رسد و با قرار دادن آن روی سر می‌توان حس خوبی داشت و حتی به خواب فرو‌رفت.


با قرار دادن هدفون Beyerdynamic Custom One Pro سنگینی یا بی‌کیفیتی حس نمی‌شود و می‌توان به کیفیت بالای هدفون پی‌برد.

 

کیفیت صوتی

هدفون Custom One Pros در نگاه نخست می‌تواند به خوبی نشان دهد که هدفون باکیفیتی ست و این موضوع در زمینه عملکرد نیز صدق می‌کند. این هدفون می‌تواند کیفیت صدا را فوق‌العاده ارائه دهد و قطعه قطعه موسیقی را زنده پخش کند. هنگامی‌که قطعات Robert Plant و Alison Krauss’s را در این هدفون گوش می‌دهیم، به خوبی Custom One Pros عملکرد بالایی خود را نشان خواهد داد.


Custom One Pros یک هدفون چالاک و کارآمدست اما در عملکرد صوتی اگرچه سطح بالایی داشته اما افتی می‌توان در آن شاهد بود. این افت زمانی پدیدار می‌شود که درجه صدا را افزایش می‌دهیم، البته در برخی هدفون‌های دیگر نیز چنین موضوعی وجود دارد و تنها شامل Custom One Pros نمی‌شود. برای مثال با افزایش درجه صدا فش فش‌هایی به گوش می‌رسد که آزاردهنده است.


این هدفون یک محصول مناسب محسوب شده و می‌تواند بسیار سرگرم‌کننده باشد. لغزنده‌های موجود در هریک از فنجان‌های گوش می‌تواند کیفیت صدا را تغییر دهد. بوسیله آنها می‌توان باس را افزایش یا کاهش داد و به طور کلی عملکرد Custom One Pros را با تغییر رو به رو کرد.

 

نتیجه

در مجموع Beyerdynamic Custom One Pros می‌تواند برای دوستداران موسیقی یک هدفون کارآمد به شمار رود و در جلسات طولانی گوش‌ها بوسیله فنجان‌های گوش آزار نخواهند دید. همچنین با Beyerdynamic Custom One Pros  میتوان صدا را به خوبی حس کرد و بسیار سرگرم شد.

 


مزایا

کاربری آسان
عملکرد بالا و قدرتمند
پاسخ‌دهی فرکانس بالا
طراحی قابل سفارشی‌سازی
اتعطاف‌پذیر


معایب

طراحی نسبتا زننده
می‌توانست بیشتر سرگرم‌کننده باشد

 

 

میتوانید نمونه ای از این هدفون قدرتمند را در این قسمت سایت ما مشاهده و خریداری کنید

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.