بررسی هدفون CX 890i سنهایزر senheiser

طراحی فوق‌العاده و پریمیومی این هدفون حرفی برای گفتن باقی نمی‌گذارد. سنهایزر سعی کرده از طراحی چشمگیر و جمع و جوری در CX 890i بهره گیرد

بررسی هدفون CX 890i سنهایزر senheiser

نوشته شده توسط Blog 1396/07/10 11:28:56 0 نظرات هدفون و هدست,

شرکت سنهایزر از کمپانی‌های مطرح در تولید هدفون به شمار می‌رود که می‌تواند در سبد محصولات آن مدل‌های مختلف و بی‌نظیری را شاهد بود. یکی از آنها هدفون CX 890i بوده که بیشتر برای تلفن‌هوشمند، تبلت و از این دست دستگاه‌ها طراحی شده است. سنهایزر این هدفون را با مهندسی کاملی طراحی کرده و کیفیت بالایی دارد.


طراحی CX 890i

طراحی فوق‌العاده و پریمیومی این هدفون حرفی برای گفتن باقی نمی‌گذارد. سنهایزر سعی کرده از طراحی چشمگیر و جمع و جوری در CX 890i بهره گیرد تا کاربر با قرار دادن آن درون گوش حس خوبی داشته و لذت ببرد. گوشی‌های آن به خوبی درون گوش باقی مانده و هیچ‌گاه به بیرون نخواهند آمد. کیفیت صوتی بالا و دقیق را ارائه داده که کافیست تنها گوشی‌ها را درون گوش قرار دهید تا به این مهم دست یابید.

 

 

 

راحتی  CX 890i

طراحی این هدفون به شکلی بوده که هیچ‌گاه آزاردهنده و خسته کننده نخواهد بود. سنهایزر در طراحی CX 890i نهایت تلاش خود را کرده تا کاربر حس خستگی با این هدفون نداشته و نهایت لذت را تجربه کند. در مقایسه با رقبا CX 890i حرف‌های بسیاری برای گفتن داشته و نهایت راحتی را به ارمغان می‌آورد. بنابراین در بخش راحتی می‌توان این محصول را ارزشمند دانست و در کنار آن هیچ صدایی به بیرون پخش نخواهد شد.


دوام  CX 890i 

این هدفون دوام بالایی داشته و سنهایزر سعی کرده در توسعه آن مواد اولیه باکیفیتی را به کار گیرد. CX 890i شامل گوشی‌های نرم و بادوام و کابلی محکم و اما انعطاف‌پذیر است. چنین هدفونی در هر شرایط کیفیت خود را حفظ کرده و همیشه به عنوان یک محصول قابل توجه می‌توان از آن یاد کرد. از این رو با گذر زمان معیوب نشده و همیشه همانند روز نخست باکیفیت و بادوام جلوه خواهد کرد.


کیفیت صدا  CX 890i

همانطور که در بخش کیفیت ظاهری سنهایزر سعی داشته در آن سنگ تمام بگذارد، در بخش کیفیت صدا نیز شاهد چنین عملکردی از سوی سنهایزر بودیم. با قرار دادن گوشی‌های هدفون درون گوش‌ها و پلی کردن موسیقی، کیفیت صدا به خوبی احساس می‌شود و هیچ مشکلی در عملکرد آن وجود ندارد. CX 890i ساعت‌ها می‌تواند کیفیت پایداری داشته باشد و هیچ نقص عملکردی نمی‌توان از آن شاهد بود. سنهایزر از تیم مهندسان خود خواسته تا این هدفون را در بخش کیفیت صوتی بی‌نظیر سازند و آن را نسبت به رقبا برتر نمایند.


نتیجه‌گیری

CX 890i یک هدفون کامل است و برای استفاده با تبلت، تلفن‌هوشمند و برخی دستگاه‌های هوشمند این دست کاربری مناسبی دارد. زیرا در کنار کیفیت ظاهری بی‌نقص، در بخش کیفیت صوتی نیز بی‌عیب بوده و می‌توان موسیقی را با لذت از طریق CX 890i گوش کرد. این هدفون رقیب بسیاری نداشته و در رقابت با آنها قطعا پیروز خواهد بود. بنابراین خرید CX 890i ارزشمندست و جای پشیمانی باقی نخواهد گذاشت.

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.