بررسی هدفون HD 630VB سنهایزر

هدفون جدید HD 630VB سنهایزر یکی از محصولات باکیفیت بوده که در کنار عملکرد بالا، ظاهر پریمیومی دارد

بررسی هدفون HD 630VB سنهایزر

نوشته شده توسط Blog 1396/07/04 13:03:44 0 نظرات هدفون و هدست,

 هدفون جدید HD 630VB سنهایزر یکی از محصولات باکیفیت بوده که در کنار عملکرد بالا، ظاهر پریمیومی دارد. این هدفون اجازه می‌دهد تا کاربر از کیفیت صدای بالا و قدرتمندی برخوردار شود. بنابراین بخواهیم به تفسیر کیفیت صدای HD 630VB بپردازیم باید آن را حیرت‌انگیز محسوب کنیم. با داشتن فرکانسی بین 10 تا 42 هزار هرتزی، می‌توان فایل‌های صوتی با کیفیت بالایی را در HD 630VB شنید. این محصول را باید ویژه دوستداران موسیقی دانست که می‌تواند نیاز آنها را برطرف سازد.


ویژگی‌ها                

محصولی ویژه دوستداران موسیقی

این هدفون استریو بسیار ارزشمند بوده و دوستداران موسیقی را شیفته خود می‌کند. اگر از دوستداران موسیقی هستید سنهایزر HD 630VB می‌تواند گزینه خرید با ارزشی محسوب شود. این هدفون با تولید فرکانسی بین 10 تا 42 هزار هرتزی صدای غنی و بزرگی را ارائه می‌دهد. گذشته از آن ساخته شدن با بهترین مواد اولیه، HD 630VB را به هدفون پریمیومی تبدیل کرده است. هدفونی که تجربه شیرینی برای کاربران به ارمغان خواهد آورد.


عملکرد بزرگ در کیفیت باس

HD 630VB کنترل کاملی در باس به شما می‌دهد. با قرار دادن فنجان گوش این هدفون با باسی بزرگ رو به رو خواهید بود که تاکنون با آن رو به رو نشدید. گفتنی ست کیفیت باس HD 630VB بسیار غنی و قدرتمندست که قطعا در بین رقبا حرف‌های بسیاری برای گفتن خواهد داشت.


کلیدهای کنترلی دردسترس

HD 630VB از کنترل کاملی برخوردارست. با قرارگیری کلیدهای کنترل در روی فنجان گوش، کاربر دسترسی سریع و آسانی برای تنظیم دارد. بنابراین دیگر نیازی نیست جهت تعویض و کاهش یا افزایش حجم صدا به کنترل جداگانه‌ای متوسل شوید.


ساخته شده از مواد اولیه باکیفیت

هدفون HD 630VB سنهایزر ترکیبی از آلومینیوم سبک وزن و چرم باکیفیت بوده تا کاربر با به دست گرفتن فنجان گوش حس کیفیت را به خوبی احساس کند. با کیفیت بالا بودن ساختار هدفون HD 630VB موجب خواهد شد تا افراد با دردست گرفتن آن کیفیت را به خوبی حس کنند. فنجان‌های گوش و سربندی از جنس چرم و ساختار آلومینیومی در ظاهر به خوبی می‌تواند کیفیت را القا کند.

 

حمل آسان

HD 630VB قابلیت حمل آسانی داشته و به لطف جک 6.3 میلیمتری با آداپتوری به جای 3.5 میلیمتری می‌توان هدفون را به تجهیزات استریو خانه متصل کرد.

 

 

 

میتوانید این هدفون قدرتمند را در این قسمت سایت ما مشاهده و خریداری کنید

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.